Nadcházející události
Vše
1h
8h
Dnes
48h
- Oblíbené (0)
- Zvýšené kurzy
UEFA Europa League
UEFA Conference League
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Football (1548)
- Basketball (187)
- Tennis (126)
- Table Tennis (149)
- Ice Hockey (165)
Severní Amerika(29)
Evropa(1)
Rakousko(6)
Bělorusko(3)
Česká republika(11)
Kanada(24)
Dánsko(4)
Francie(5)
Finsko(6)
Německo(14)
Velká Británie(2)
Maďarsko(2)
Kazachstán(2)
Norsko(1)
Polsko(4)
Rusko(27)
Slovensko(7)
Švédsko(14)
Asie(3) - Volleyball (23)
- Handball (31)
- Baseball (3)
- American Football (83)
- Cricket (18)
- Darts (11)
- Snooker (32)
- Golf (3)
- Futsal (5)
- Rugby Union (6)
- Formula 1 (1)
- Biathlon (2)
- Cycling (32)
- Aussie Rules (4)
- Boxing (51)
- Rugby League (2)
- Counter-Strike (27)
- League of Legends (1)
- Martial Arts (20)
- Alpine Skiing (2)
- Floorball (14)
- Politics (1)
- Chess (1)
- Valorant (7)
- Dota2 (9)
- NastaveníDesetinné 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 17 říj 20:00
Tampa Bay Lightning (základní čas)Celkem NAD 6.5
Severní Amerika, AHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.60
4.15
2.15
5.51.80
5.51.97
(0.0)2.07
(0.0)1.75
Začíná za28:12
Severní Amerika, NHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.38
5.75
6.15
6.52.05
6.51.77
(-2.0)1.90
(+2.0)1.90
Začíná za28:12
Kanada, QSL Divize 1Money Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.07
4.25
2.55
6.51.93
6.51.77
(0.0)1.70
(0.0)2.05
Začíná za28:12
1.65
4.50
3.55
6.52.10
6.51.65
(-1.0)1.87
(+1.0)1.82
Začíná za28:12
2.40
4.25
2.20
6.51.80
6.51.90
(0.0)1.93
(0.0)1.80
Začíná za28:12
Severní Amerika, AHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.15
4.10
2.65
5.52.00
5.51.77
(0.0)1.72
(0.0)2.07
17 říj 21:00
Severní Amerika, AHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.50
4.00
2.30
5.52.05
5.51.77
(0.0)1.95
(0.0)1.82
17 říj 22:00
2.45
4.10
2.30
5.51.97
5.51.82
(0.0)1.95
(0.0)1.85
17 říj 22:00
2.45
4.00
2.35
5.52.07
5.51.75
(0.0)1.95
(0.0)1.85
17 říj 22:00
Severní Amerika, NHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.85
4.50
3.40
6.01.95
6.01.85
(-1.0)2.10
(+1.0)1.75
17 říj 22:00
Kanada, OHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
3.35
4.45
1.70
6.51.95
6.51.72
(+1.0)1.75
(-1.0)1.93
17 říj 22:00
Kanada, QSL Divize 1Money Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.70
4.55
3.30
6.51.70
6.52.00
(-1.0)1.93
(+1.0)1.80
17 říj 22:00
2.65
4.30
2.00
6.51.80
6.51.90
(0.0)2.15
(0.0)1.63
17 říj 22:00
Severní Amerika, AHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.55
4.15
2.20
5.51.82
5.51.97
(0.0)2.00
(0.0)1.80
17 říj 22:05
Severní Amerika, AHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.95
4.20
1.97
5.51.93
5.51.85
(+1.0)1.60
(-1.0)2.30
17 říj 23:00
Severní Amerika, NHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
3.70
4.55
1.75
6.02.05
6.01.77
(+1.0)1.85
(-1.0)1.95
17 říj 23:00
2.15
4.35
2.70
6.01.95
6.01.85
(0.0)1.70
(0.0)2.15
17 říj 23:00
1.97
4.45
3.00
6.01.90
6.01.90
(-1.0)2.25
(+1.0)1.65
17 říj 23:00
2.10
4.45
2.75
6.01.85
6.01.95
(0.0)1.67
(0.0)2.20
17 říj 23:00
3.10
4.15
2.00
5.51.90
5.51.90
(+1.0)1.62
(-1.0)2.30
17 říj 23:00
2.10
4.35
2.80
6.01.95
6.01.85
(0.0)1.67
(0.0)2.20
17 říj 23:00
Kanada, OHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
3.45
4.55
1.67
6.51.80
6.51.87
(+1.0)1.80
(-1.0)1.87
17 říj 23:00
1.30
5.70
5.90
6.51.82
6.51.85
(-2.0)1.75
(+2.0)1.95
17 říj 23:00
1.29
6.10
6.10
7.51.90
7.51.80
(-2.5)1.87
(+2.5)1.82
17 říj 23:00
Kanada, WHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.55
4.35
2.05
6.51.70
6.52.00
(0.0)2.05
(0.0)1.67
17 říj 23:00
Kanada, OHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.47
4.85
4.45
6.51.95
6.51.75
(-1.5)1.82
(+1.5)1.87
17 říj 23:05
1.53
5.00
3.85
7.51.77
7.51.90
(-1.5)1.85
(+1.5)1.82
17 říj 23:05
Severní Amerika, AHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.65
4.00
2.15
5.52.05
5.51.77
(0.0)2.07
(0.0)1.75
18 říj 00:00
2.45
4.10
2.30
5.51.93
5.51.85
(0.0)1.95
(0.0)1.85
18 říj 00:00
Severní Amerika, NHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.40
4.25
2.40
6.02.05
6.01.77
(0.0)1.90
(0.0)1.90
18 říj 00:00
Kanada, WHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.95
4.40
1.85
6.51.85
6.51.85
(+1.0)1.63
(-1.0)2.10
18 říj 00:00
3.20
4.55
1.75
6.51.67
6.52.05
(+1.0)1.75
(-1.0)1.93
18 říj 00:00
Severní Amerika, AHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.30
4.10
2.50
5.51.90
5.51.90
(0.0)1.82
(0.0)1.97
18 říj 01:00
Severní Amerika, NHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.10
4.20
2.80
5.51.80
5.52.00
(0.0)1.67
(0.0)2.20
18 říj 01:00
Kanada, WHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.45
5.10
4.55
6.51.65
6.52.07
(-1.5)1.75
(+1.5)1.95
18 říj 01:00
2.75
4.15
1.97
5.51.63
5.52.10
(0.0)2.15
(0.0)1.60
18 říj 01:00
Kanada, WHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.63
4.50
3.65
6.52.07
6.51.65
(-1.0)1.85
(+1.0)1.85
18 říj 01:05
1.47
4.85
4.55
6.52.05
6.51.67
(-1.5)1.82
(+1.5)1.87
18 říj 01:05
3.20
4.25
1.80
5.51.67
5.52.05
(+1.0)1.67
(-1.0)2.05
18 říj 01:05
4.60
4.70
1.47
5.51.72
5.51.97
(+1.5)1.85
(-1.5)1.85
18 říj 01:05
Severní Amerika, AHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.25
4.10
2.55
5.51.85
5.51.93
(0.0)1.80
(0.0)2.00
18 říj 02:00
2.45
4.15
2.30
5.51.80
5.52.00
(0.0)1.95
(0.0)1.85
18 říj 02:00
Severní Amerika, NHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.10
4.45
2.75
6.01.77
6.02.05
(0.0)1.70
(0.0)2.15
18 říj 02:00
1.75
4.80
3.55
6.52.05
6.51.77
(-1.0)1.95
(+1.0)1.85
18 říj 02:00
Severní Amerika, AHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.25
4.25
2.45
6.52.07
6.51.72
(0.0)1.85
(0.0)1.95
18 říj 02:10
Asie, Asijská hokejová ligaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
6.85
5.90
1.29
6.52.15
6.51.70
(+2.5)1.80
(-2.5)1.97
18 říj 04:00
Asie, Asijská hokejová ligaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.38
5.50
5.70
6.52.10
6.51.70
(-2.0)1.90
(+2.0)1.87
18 říj 05:00
1.65
4.50
3.90
5.51.85
5.51.95
(-1.0)1.87
(+1.0)1.90
18 říj 05:00
Rusko, MHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.87
4.10
3.30
5.52.20
5.51.65
(-1.0)2.20
(+1.0)1.65
18 říj 06:00
Rusko, MHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.18
7.35
10.00
5.51.72
5.52.07
(-2.5)1.72
(+2.5)2.10
18 říj 08:00
Bělorusko, Extraliga (Ženy)Money Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.38
5.20
6.10
5.52.10
5.51.70
(-2.0)1.97
(+2.0)1.80
18 říj 10:00
1.38
5.25
5.90
5.52.05
5.51.77
(-2.0)1.97
(+2.0)1.80
18 říj 10:00
Rusko, MHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.47
4.90
5.00
5.51.87
5.51.90
(-1.5)1.85
(+1.5)1.93
18 říj 10:00
Rusko, KHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.55
4.55
4.55
5.01.90
5.01.87
(-1.5)2.05
(+1.5)1.77
18 říj 11:00
1.77
4.20
3.50
5.01.95
5.01.85
(-1.0)2.10
(+1.0)1.67
18 říj 11:00
Rusko, MHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.22
6.75
9.00
5.51.72
5.52.07
(-2.5)1.82
(+2.5)1.97
18 říj 11:00
Švédsko, HockeyettanMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.95
4.25
2.80
6.51.97
6.51.70
(0.0)1.57
(0.0)2.20
18 říj 11:00
Rusko, KHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.70
4.10
3.90
5.01.93
5.01.85
(-1.0)1.97
(+1.0)1.82
18 říj 11:30
Rakousko, Hokejová ligaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.45
4.00
2.30
5.51.97
5.51.82
(0.0)1.95
(0.0)1.85
18 říj 11:30
Slovensko, ExtraligaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.65
4.10
2.20
5.51.97
5.51.80
(0.0)2.07
(0.0)1.75
18 říj 12:00
Německo, DEL Bundesliga. VítězMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
3.90
4.50
1.65
5.51.87
5.51.93
(+1.0)1.90
(-1.0)1.87
18 říj 12:00
1.80
4.35
3.40
5.51.85
5.51.93
(-1.0)2.07
(+1.0)1.75
18 říj 12:00
1.87
4.35
3.15
5.51.72
5.52.07
(-1.0)2.15
(+1.0)1.67
18 říj 12:00
Dánsko, Metal LigaenMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.60
4.15
2.20
5.51.85
5.51.95
(0.0)2.07
(0.0)1.75
18 říj 12:00
Švédsko, HockeyettanMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.60
4.30
4.10
5.51.97
5.51.72
(-1.0)1.80
(+1.0)1.87
18 říj 12:00
8.90
6.75
1.18
5.51.60
5.52.15
(+2.5)1.97
(-2.5)1.72
18 říj 12:00
Rusko, KHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
3.55
4.20
1.77
5.01.87
5.01.90
(+1.0)1.72
(-1.0)2.07
18 říj 13:00
Švédsko, SEA GamesMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
4.75
4.35
1.55
4.52.05
4.51.77
(+1.0)2.05
(-1.0)1.77
18 říj 13:00
Rakousko, Hokejová ligaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
4.85
4.85
1.47
5.51.77
5.52.05
(+1.5)1.93
(-1.5)1.87
18 říj 13:30
Česká republika, ExtraligaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.55
4.00
2.25
4.51.67
4.52.20
(0.0)2.00
(0.0)1.80
18 říj 14:00
2.25
4.10
2.50
5.51.97
5.51.80
(0.0)1.82
(0.0)1.97
18 říj 14:00
Bělorusko, Extraliga (Ženy)Money Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.30
4.00
2.50
5.52.07
5.51.75
(0.0)1.82
(0.0)1.97
18 říj 14:00
Slovensko, ExtraligaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
3.60
4.80
1.67
7.52.15
7.51.70
(+1.0)1.93
(-1.0)1.85
18 říj 14:00
1.90
4.20
3.15
5.51.93
5.51.85
(-1.0)2.20
(+1.0)1.65
18 říj 14:00
2.05
4.25
2.80
5.51.72
5.52.10
(0.0)1.65
(0.0)2.20
18 říj 14:00
Německo, DEL BundesligaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.67
4.50
3.75
5.51.70
5.52.10
(-1.0)1.90
(+1.0)1.90
18 říj 14:00
Rusko, VHL - BMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.70
4.15
3.85
4.51.85
4.51.95
(-1.0)1.97
(+1.0)1.80
18 říj 14:00
4.20
4.25
1.65
4.51.80
4.52.00
(+1.0)1.87
(-1.0)1.90
18 říj 14:00
2.15
3.80
2.80
4.51.97
4.51.80
(0.0)1.70
(0.0)2.15
18 říj 14:00
Švédsko, SEA GamesMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
3.10
3.85
2.00
4.51.95
4.51.85
(0.0)2.35
(0.0)1.57
18 říj 14:00
Švédsko, HockeyettanMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.35
3.90
2.30
5.51.85
5.51.85
(0.0)1.87
(0.0)1.82
18 říj 14:00
1.23
6.10
7.30
6.52.05
6.51.67
(-2.5)1.85
(+2.5)1.82
18 říj 14:00
1.47
4.65
4.70
5.51.93
5.51.75
(-1.5)1.85
(+1.5)1.85
18 říj 14:00
1.72
4.35
3.35
6.52.07
6.51.65
(-1.0)1.95
(+1.0)1.75
18 říj 14:00
1.50
4.65
4.50
5.51.70
5.52.00
(-1.5)1.87
(+1.5)1.82
18 říj 14:00
4.75
4.80
1.45
5.51.70
5.51.97
(+1.5)1.87
(-1.5)1.80
18 říj 14:00
3.55
4.35
1.67
5.51.72
5.51.97
(+1.0)1.80
(-1.0)1.90
18 říj 14:00
Rusko, KHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.20
4.10
2.60
5.01.77
5.02.05
(0.0)1.75
(0.0)2.05
18 říj 14:10
Česká republika, ExtraligaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.55
4.50
4.60
4.51.75
4.52.07
(-1.0)1.80
(+1.0)2.00
18 říj 14:30
Německo, DEL Bundesliga. VítězMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.42
5.20
5.20
5.51.67
5.52.15
(-1.5)1.80
(+1.5)2.00
18 říj 14:30
1.72
4.55
3.55
6.52.10
6.51.70
(-1.0)1.95
(+1.0)1.85
18 říj 14:30
1.45
5.15
5.15
5.51.70
5.52.15
(-1.5)1.80
(+1.5)1.97
18 říj 14:30
Evropa, Alpská hokejová ligaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.72
4.50
3.60
6.52.20
6.51.67
(-1.0)1.95
(+1.0)1.85
18 říj 14:30
Česká republika, ExtraligaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.30
4.00
2.50
5.52.10
5.51.72
(0.0)1.82
(0.0)1.97
18 říj 15:00
6.80
5.80
1.32
5.51.80
5.51.97
(+2.0)1.97
(-2.0)1.82
18 říj 15:00
2.25
4.00
2.55
5.52.07
5.51.75
(0.0)1.77
(0.0)2.05
18 říj 15:00
Slovensko, ExtraligaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.30
4.20
2.40
5.51.65
5.52.20
(0.0)1.85
(0.0)1.93
18 říj 15:00
Německo, DEL BundesligaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.63
4.45
4.20
5.52.05
5.51.77
(-1.0)1.85
(+1.0)1.95
18 říj 15:00
2.60
4.25
2.15
6.52.20
6.51.67
(0.0)2.10
(0.0)1.72
18 říj 15:00
1.60
4.50
4.20
5.51.87
5.51.90
(-1.0)1.80
(+1.0)1.97
18 říj 15:00
Polsko, PHL. FuturesMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
4.00
4.70
1.60
6.52.10
6.51.72
(+1.0)2.00
(-1.0)1.80
18 říj 15:00
1.50
4.85
4.70
5.51.70
5.52.15
(-1.5)1.87
(+1.5)1.90
18 říj 15:00
2.95
4.10
2.00
5.51.97
5.51.80
(0.0)2.30
(0.0)1.60
18 říj 15:00
9.51.97
9.51.70
(-6.5)1.87
(+6.5)1.82
18 říj 15:00
Velká Británie, Elitní liga (U-20)Money Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
3.35
4.20
1.85
5.51.97
5.51.80
(+1.0)1.70
(-1.0)2.10
18 říj 15:00
Slovensko, 1. LigaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.25
4.25
2.45
6.52.15
6.51.70
(0.0)1.82
(0.0)1.97
18 říj 15:00
1.93
4.30
3.00
5.51.70
5.52.15
(-1.0)2.20
(+1.0)1.65
18 říj 15:00
Rakousko, Hokejová ligaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.63
4.50
4.00
5.51.90
5.51.90
(-1.0)1.85
(+1.0)1.95
18 říj 15:00
Česká republika, ExtraligaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.70
3.85
2.20
4.51.80
4.51.97
(0.0)2.10
(0.0)1.72
18 říj 15:30
Rakousko, Hokejová ligaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.77
4.30
3.55
5.51.90
5.51.87
(-1.0)2.05
(+1.0)1.77
18 říj 15:30
4.15
4.75
1.57
6.52.10
6.51.70
(+1.5)1.80
(-1.5)1.97
18 říj 15:30
Velká Británie, Elitní liga (U-20)Money Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
6.90
5.80
1.30
5.51.77
5.52.05
(+2.0)2.05
(-2.0)1.77
18 říj 16:00
Maďarsko, Esberg Challenge. FuturesMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.14
8.50
12.00
6.51.93
6.51.87
(-3.0)1.80
(+3.0)1.97
18 říj 16:00
1.34
5.70
6.45
5.51.67
5.52.15
(-2.0)1.80
(+2.0)1.97
18 říj 16:00
Rakousko, Hokejová ligaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.63
4.55
4.00
5.51.77
5.52.05
(-1.0)1.85
(+1.0)1.95
18 říj 16:00
Německo, DEL BundesligaMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.80
4.25
3.45
5.51.97
5.51.82
(-1.0)2.07
(+1.0)1.75
18 říj 16:30
1.75
4.25
3.60
5.52.07
5.51.75
(-1.0)2.05
(+1.0)1.77
18 říj 16:30
2.25
4.00
2.55
5.51.95
5.51.82
(0.0)1.80
(0.0)1.97
18 říj 16:30
Německo, DEL Bundesliga. VítězMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.55
4.20
2.20
5.51.72
5.52.07
(0.0)2.05
(0.0)1.77
18 říj 17:00
Kanada, OHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.82
4.35
3.10
6.51.90
6.51.77
(-1.0)2.05
(+1.0)1.65
18 říj 18:00
1.65
4.50
3.60
6.52.05
6.51.67
(-1.0)1.85
(+1.0)1.85
18 říj 18:00
Kanada, OHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.67
4.55
3.45
6.51.85
6.51.85
(-1.0)1.87
(+1.0)1.80
18 říj 18:07
Severní Amerika, AHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
2.50
4.10
2.30
5.51.97
5.51.82
(0.0)1.97
(0.0)1.82
18 říj 19:00
Kanada, QSL Divize 1Money Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
3.30
4.50
1.72
6.51.75
6.51.95
(+1.0)1.80
(-1.0)1.93
18 říj 20:00
Severní Amerika, NHLMoney Line
Totály
Spready
1
X
2
Nad
Pod
1
2
1.82
4.55
3.40
6.01.90
6.01.90
(-1.0)2.05
(+1.0)1.77
18 říj 22:00
0
Tiket
Přejeďte doleva pro smazání, doprava pro potvrzení
Váš sázkový lístek je prázdný. Pro sázení vyberte událost a klikněte na kurzy.
- Sázka584.61 krKurzy18.04Výhry10546.36 krX Borussia Monchengladbach - TSG Hoffenheim4.1SC Freiburg Bayer Leverkusen - SC Freiburg4.4
- Sázka5 €Kurzy218.18Výhry1090.92 €FC Salzburg FC Salzburg - SCR Altach1.42Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen - SC Freiburg1.68Monaco Lorient - Monaco2.05CFR Cluj UTA Arad - CFR Cluj3.15Lech Poznan Lech Poznan - Kielce Korona1.45AC Milan AC Milan - Atalanta1.82Anderlecht Beerschot Wilrijk - Anderlecht2.05Valladolid Valladolid - Eldense1.87Famalicao Uniao SC Paredes - Famalicao1.4
- Sázka220 KčKurzy2.65Výhry583 KčTrevor Zegras asistence NAD 0.5Philadelphia Flyers - Ottawa Senators2.65
- Sázka23.84 €Kurzy24.38Výhry581.33 €SC Freiburg Bayer Leverkusen - SC Freiburg4.4Fiorentina Fiorentina - Como3.4Juventus Juventus - Lazio1.63
- Sázka40 €Kurzy1.8Výhry72 €Vikos 23.5Vikos - Olympiacos1.8