Prihajajoči dogodki
Vse
1 ura
8 ur
Danes
48 ur
- Favoriti (0)
- Povečanje kvot
UEFA Europa League
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Nogomet (1662)
- Košarka (277)
- Tenis (123)
- Namizni tenis (112)
- Hokej na ledu (247)
- Odbojka (41)
- Rokomet (66)
- Bejzbol (4)
- Ameriški nogomet (87)
- Kriket (29)
- Pikado (31)
- Snooker (8)
- Golf (4)
- Futsal (3)
- Ragbi zveza (25)
- Formula 1 (1)
- Biatlon (2)
- Kolesarstvo (1)
- Avstralska pravila (9)
- Boks (61)
- Liga ragbija (8)
- Counter-Strike (40)
- League of Legends (2)
- Borilne veščine (20)
- Alpsko smučanje (2)
- Floorball (26)
- Bandy (8)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (2)
- Dota2 (11)
- NastavitveDecimalka 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 15 okt. 23:30
Detroit Red Wings (redni čas)1. obdobje - 1 - 15 okt. 23:30
Detroit Red Wings (redni čas)Skupaj NAD 5.5
Canada, OHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.75
4.45
3.20
6.51.85
6.51.85
(-1.0)1.97
(+1.0)1.72
Začne se v01:40
2.05
4.10
2.65
5.51.67
5.52.05
(0.0)1.63
(0.0)2.10
Začne se v01:40
North America, NHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.10
4.20
2.85
5.51.80
5.52.00
(0.0)1.65
(0.0)2.25
Začne se v26:40
North America, NHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.60
4.30
2.25
6.02.00
6.01.80
(0.0)2.05
(0.0)1.77
Začne se v56:40
2.10
4.25
2.80
5.51.77
5.52.05
(0.0)1.67
(0.0)2.20
Začne se v56:40
2.20
4.35
2.65
6.01.90
6.01.90
(0.0)1.75
(0.0)2.10
Začne se v56:40
North America, NHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.45
4.50
2.30
6.52.05
6.51.77
(0.0)1.95
(0.0)1.85
16 okt. 01:00
North America, NHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.57
4.85
4.45
6.01.90
6.01.90
(-1.5)1.95
(+1.5)1.85
16 okt. 02:05
Russia, ZHL. WomenMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.34
5.80
6.40
6.52.10
6.51.70
(-2.0)1.80
(+2.0)2.00
16 okt. 07:30
Russia, ZHL. WomenMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.42
5.25
5.40
6.52.20
6.51.65
(-2.0)2.00
(+2.0)1.80
16 okt. 08:00
Russia, KHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
3.25
4.10
1.87
5.01.95
5.01.85
(+1.0)1.63
(-1.0)2.25
16 okt. 09:30
Czech Republic, Extraliga (U-20)Money Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.57
4.75
4.20
6.52.20
6.51.65
(-1.5)1.97
(+1.5)1.80
16 okt. 10:00
Russia, KHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.07
4.00
2.80
5.02.00
5.01.80
(0.0)1.65
(0.0)2.20
16 okt. 13:30
Russia, MHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.95
4.25
1.95
5.51.77
5.52.05
(+1.0)1.60
(-1.0)2.30
16 okt. 13:30
Czech Republic, Extraliga (U-20)Money Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.30
3.90
2.50
5.52.20
5.51.67
(0.0)1.82
(0.0)1.97
16 okt. 13:30
Finland, SM Liiga U20Money Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.75
4.45
3.45
5.51.70
5.52.15
(-1.0)1.97
(+1.0)1.80
16 okt. 14:00
Kazakhstan, Pro LeagueMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
7.55
6.75
1.22
7.52.00
7.51.72
(+2.5)2.05
(-2.5)1.70
16 okt. 14:00
3.65
4.55
1.63
6.51.97
6.51.75
(+1.0)1.87
(-1.0)1.82
16 okt. 14:00
Kazakhstan, Pro LeagueMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
3.60
4.15
1.70
5.52.07
5.51.65
(+1.0)1.75
(-1.0)1.95
16 okt. 14:30
Czech Republic, ExtraligaMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.40
5.15
5.65
5.51.95
5.51.82
(-1.5)1.77
(+1.5)2.05
16 okt. 15:00
Finland, SM Liiga U20Money Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.47
4.75
5.00
5.52.15
5.51.67
(-1.5)1.90
(+1.5)1.87
16 okt. 15:00
1.75
4.25
3.60
5.52.07
5.51.72
(-1.0)2.00
(+1.0)1.80
16 okt. 15:00
2.80
4.10
2.07
5.51.95
5.51.82
(0.0)2.20
(0.0)1.65
16 okt. 15:00
Czech Republic, Extraliga (U-20)Money Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.72
4.30
3.75
5.52.10
5.51.70
(-1.0)1.97
(+1.0)1.82
16 okt. 15:00
Czech Republic, ExtraligaMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.10
4.10
2.70
5.52.07
5.51.75
(0.0)1.70
(0.0)2.15
16 okt. 15:30
2.45
3.80
2.40
4.51.90
4.51.87
(0.0)1.93
(0.0)1.87
16 okt. 15:30
Slovakia, ExtraligaMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.60
4.10
2.20
5.51.90
5.51.90
(0.0)2.07
(0.0)1.75
16 okt. 15:30
1.57
4.55
4.35
5.52.05
5.51.75
(-1.0)1.80
(+1.0)2.00
16 okt. 15:30
2.35
3.90
2.45
4.51.65
4.52.20
(0.0)1.85
(0.0)1.93
16 okt. 15:30
Finland, SM-LiigaMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.77
4.25
3.55
5.52.10
5.51.70
(-1.0)2.07
(+1.0)1.75
16 okt. 15:30
2.35
4.00
2.45
4.51.67
4.52.20
(0.0)1.85
(0.0)1.95
16 okt. 15:30
1.87
4.15
3.25
5.52.15
5.51.67
(-1.0)2.25
(+1.0)1.63
16 okt. 15:30
3.30
4.00
1.87
4.51.72
4.52.07
(+1.0)1.63
(-1.0)2.25
16 okt. 15:30
1.63
4.35
4.25
4.51.77
4.52.05
(-1.0)1.87
(+1.0)1.90
16 okt. 15:30
Finland, Mestis HockeyMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.75
4.45
3.45
5.51.67
5.52.15
(-1.0)2.00
(+1.0)1.80
16 okt. 15:30
1.63
4.70
3.90
6.52.05
6.51.77
(-1.0)1.80
(+1.0)1.97
16 okt. 15:30
1.85
4.30
3.30
5.51.80
5.52.00
(-1.0)2.10
(+1.0)1.72
16 okt. 15:30
2.75
4.30
2.05
5.51.65
5.52.20
(0.0)2.20
(0.0)1.65
16 okt. 15:30
Russia, VHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.65
3.80
2.25
4.51.87
4.51.90
(0.0)2.07
(0.0)1.75
16 okt. 15:30
Russia, MHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.60
4.00
2.25
5.52.15
5.51.67
(0.0)2.05
(0.0)1.77
16 okt. 15:30
Slovakia, 1. LigaMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.40
5.50
5.50
6.51.85
6.51.95
(-2.0)1.90
(+2.0)1.87
16 okt. 15:30
1.77
4.65
3.30
6.51.75
6.52.07
(-1.0)1.97
(+1.0)1.80
16 okt. 15:30
Finland, SM Liiga U20Money Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.40
5.40
5.65
6.52.15
6.51.67
(-2.0)1.93
(+2.0)1.87
16 okt. 15:30
Czech Republic, ExtraligaMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.15
4.10
2.65
5.51.95
5.51.85
(0.0)1.75
(0.0)2.07
16 okt. 16:00
2.95
3.90
2.00
4.51.80
4.52.00
(0.0)2.30
(0.0)1.60
16 okt. 16:00
Russia, KHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.30
4.00
2.50
5.01.85
5.01.95
(0.0)1.82
(0.0)1.97
16 okt. 16:00
2.15
3.90
2.75
5.02.05
5.01.77
(0.0)1.70
(0.0)2.15
16 okt. 16:00
Belarus, ExtraleagueMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.40
5.10
5.80
5.52.10
5.51.70
(-1.5)1.77
(+1.5)2.05
16 okt. 16:00
1.40
5.20
5.85
5.52.07
5.51.75
(-2.0)2.05
(+2.0)1.77
16 okt. 16:00
Slovakia, ExtraligaMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
5.35
5.15
1.42
5.51.82
5.51.95
(+1.5)2.05
(-1.5)1.77
16 okt. 16:00
2.35
4.10
2.45
5.51.97
5.51.82
(0.0)1.87
(0.0)1.93
16 okt. 16:00
3.50
4.40
1.75
5.51.77
5.52.05
(+1.0)1.80
(-1.0)2.00
16 okt. 16:00
1.25
6.60
7.85
6.51.82
6.51.95
(-2.5)1.80
(+2.5)1.97
16 okt. 16:00
3.70
4.65
1.67
6.52.05
6.51.77
(+1.0)1.90
(-1.0)1.87
16 okt. 16:00
Russia, VHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.85
4.00
3.45
4.51.87
4.51.90
(-1.0)2.20
(+1.0)1.65
16 okt. 16:00
2.00
4.00
3.00
4.51.70
4.52.10
(0.0)1.57
(0.0)2.35
16 okt. 16:00
Poland, PHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
5.65
5.30
1.40
6.52.05
6.51.77
(+2.0)1.85
(-2.0)1.95
16 okt. 16:00
2.10
4.35
2.65
6.51.95
6.51.82
(0.0)1.70
(0.0)2.15
16 okt. 16:00
9.52.07
9.51.65
(+7.0)1.87
(-7.0)1.82
16 okt. 16:00
22.50
13.25
1.04
6.51.87
6.51.90
(+4.0)1.82
(-4.0)1.97
16 okt. 16:00
Slovakia, 1. LigaMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.85
4.15
3.35
5.52.10
5.51.72
(-1.0)2.15
(+1.0)1.70
16 okt. 16:00
1.80
4.45
3.35
6.52.10
6.51.70
(-1.0)2.05
(+1.0)1.75
16 okt. 16:00
Finland, SM Liiga U20Money Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.40
4.00
2.40
5.52.00
5.51.80
(0.0)1.87
(0.0)1.90
16 okt. 16:00
Sweden, SDHL WomenMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.15
3.80
2.80
4.51.97
4.51.80
(0.0)1.67
(0.0)2.15
16 okt. 16:00
5.70
4.30
1.47
3.51.72
3.52.07
(+1.5)1.80
(-1.5)2.00
16 okt. 16:00
2.25
3.75
2.65
4.52.07
4.51.72
(0.0)1.77
(0.0)2.05
16 okt. 16:00
2.40
3.75
2.45
4.51.93
4.51.85
(0.0)1.87
(0.0)1.93
16 okt. 16:00
Czech Republic, Extraliga (U-20)Money Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.45
4.30
2.25
6.52.05
6.51.77
(0.0)1.97
(0.0)1.82
16 okt. 16:15
Belarus, ExtraleagueMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.25
4.00
2.55
5.52.07
5.51.72
(0.0)1.80
(0.0)1.97
16 okt. 16:25
Russia, KHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.40
4.00
2.40
5.01.82
5.01.97
(0.0)1.90
(0.0)1.90
16 okt. 16:30
Finland, SM-LiigaMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.95
4.20
3.00
5.51.97
5.51.82
(-1.0)2.30
(+1.0)1.60
16 okt. 16:30
Austria, Ice Hockey LeagueMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.70
4.50
3.75
5.51.67
5.52.15
(-1.0)1.90
(+1.0)1.87
16 okt. 16:30
Czech Republic, Extraliga (U-20)Money Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.60
4.40
2.10
6.51.82
6.51.95
(0.0)2.07
(0.0)1.72
16 okt. 16:30
Denmark, Metal LigaenMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.57
4.60
4.35
5.51.82
5.51.97
(-1.5)2.00
(+1.5)1.80
16 okt. 17:00
Sweden, Hockey AllsvenskanMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
4.85
5.00
1.47
5.51.65
5.52.20
(+1.5)1.95
(-1.5)1.85
16 okt. 17:00
2.55
4.00
2.25
5.52.15
5.51.67
(0.0)2.00
(0.0)1.80
16 okt. 17:00
5.15
5.10
1.42
6.52.20
6.51.65
(+1.5)2.00
(-1.5)1.80
16 okt. 17:00
2.15
4.00
2.65
5.52.07
5.51.72
(0.0)1.72
(0.0)2.07
16 okt. 17:00
1.38
5.35
5.85
5.51.90
5.51.87
(-2.0)1.97
(+2.0)1.82
16 okt. 17:00
1.47
4.85
5.00
5.51.95
5.51.82
(-1.5)1.87
(+1.5)1.93
16 okt. 17:00
2.15
4.10
2.65
5.51.93
5.51.85
(0.0)1.75
(0.0)2.07
16 okt. 17:00
Poland, PHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.25
4.15
2.50
5.51.77
5.52.05
(0.0)1.82
(0.0)1.97
16 okt. 17:00
Sweden, SDHL WomenMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.95
3.85
3.20
4.51.97
4.51.82
(-1.0)2.40
(+1.0)1.55
16 okt. 17:00
Sweden, HockeyettanMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
6.65
5.65
1.29
5.51.70
5.51.97
(+2.0)1.95
(-2.0)1.75
16 okt. 17:00
1.80
4.15
3.20
5.51.80
5.51.90
(-1.0)2.07
(+1.0)1.65
16 okt. 17:00
1.22
6.30
7.75
6.52.07
6.51.63
(-2.5)1.82
(+2.5)1.87
16 okt. 17:00
1.32
5.55
6.10
6.52.05
6.51.67
(-2.0)1.75
(+2.0)1.93
16 okt. 17:00
1.63
4.35
3.80
5.51.82
5.51.87
(-1.0)1.85
(+1.0)1.85
16 okt. 17:00
1.57
4.45
4.10
5.51.70
5.51.97
(-1.0)1.75
(+1.0)1.95
16 okt. 17:00
2.05
4.10
2.75
5.51.82
5.51.85
(0.0)1.60
(0.0)2.15
16 okt. 17:00
2.25
4.10
2.35
5.51.63
5.52.10
(0.0)1.82
(0.0)1.87
16 okt. 17:00
2.30
4.10
2.30
5.51.67
5.52.05
(0.0)1.85
(0.0)1.85
16 okt. 17:00
2.90
4.15
1.93
5.51.65
5.52.07
(+1.0)1.57
(-1.0)2.20
16 okt. 17:00
Czech Republic, Extraliga (U-20)Money Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.25
4.00
2.55
5.52.05
5.51.77
(0.0)1.80
(0.0)1.97
16 okt. 17:00
Austria, Ice Hockey LeagueMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.25
4.15
2.45
5.51.72
5.52.10
(0.0)1.82
(0.0)1.95
16 okt. 17:15
1.77
4.35
3.45
5.51.82
5.51.97
(-1.0)2.05
(+1.0)1.77
16 okt. 17:15
2.50
4.15
2.25
5.51.75
5.52.05
(0.0)1.97
(0.0)1.80
16 okt. 17:15
1.60
4.55
4.25
5.51.82
5.51.97
(-1.0)1.80
(+1.0)2.00
16 okt. 17:15
Germany, DEL BundesligaMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.75
4.20
2.07
5.51.77
5.52.05
(0.0)2.20
(0.0)1.67
16 okt. 17:30
3.20
4.40
1.85
5.51.67
5.52.15
(+1.0)1.70
(-1.0)2.15
16 okt. 17:30
3.80
4.65
1.65
6.52.20
6.51.65
(+1.0)1.90
(-1.0)1.87
16 okt. 17:30
2.45
4.25
2.25
5.51.67
5.52.15
(0.0)1.95
(0.0)1.82
16 okt. 17:30
2.20
4.10
2.60
5.51.95
5.51.82
(0.0)1.75
(0.0)2.07
16 okt. 17:30
1.90
4.30
3.10
5.51.77
5.52.05
(-1.0)2.20
(+1.0)1.65
16 okt. 17:30
Denmark, Metal LigaenMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.32
5.75
6.70
5.51.72
5.52.07
(-2.0)1.77
(+2.0)2.05
16 okt. 17:30
1.42
5.00
5.25
5.51.93
5.51.85
(-1.5)1.82
(+1.5)1.95
16 okt. 17:30
1.87
4.25
3.15
5.51.85
5.51.93
(-1.0)2.20
(+1.0)1.65
16 okt. 17:30
Germany, DEL 2Money Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.25
4.00
2.50
5.51.97
5.51.80
(0.0)1.80
(0.0)1.97
16 okt. 17:30
1.85
4.10
3.35
4.51.67
4.52.15
(-1.0)2.15
(+1.0)1.67
16 okt. 17:30
1.38
5.25
5.90
5.51.97
5.51.80
(-2.0)1.97
(+2.0)1.80
16 okt. 17:30
3.55
4.20
1.77
5.52.20
5.51.65
(+1.0)1.75
(-1.0)2.07
16 okt. 17:30
Switzerland, National League AMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.00
4.20
2.90
5.51.90
5.51.90
(0.0)1.60
(0.0)2.30
16 okt. 17:45
2.35
4.10
2.40
5.51.93
5.51.85
(0.0)1.87
(0.0)1.90
16 okt. 17:45
2.05
4.15
2.80
5.51.87
5.51.90
(0.0)1.65
(0.0)2.20
16 okt. 17:45
1.47
4.90
4.85
5.51.75
5.52.05
(-1.5)1.87
(+1.5)1.93
16 okt. 17:45
1.97
4.20
2.95
5.51.87
5.51.93
(-1.0)2.35
(+1.0)1.60
16 okt. 17:45
1.63
4.60
4.00
5.51.72
5.52.07
(-1.0)1.85
(+1.0)1.95
16 okt. 17:45
Austria, Ice Hockey LeagueMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.47
5.00
5.00
5.51.85
5.51.95
(-1.5)1.85
(+1.5)1.95
16 okt. 17:45
Germany, DEL 2Money Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
3.55
4.25
1.77
5.52.07
5.51.75
(+1.0)1.75
(-1.0)2.05
16 okt. 18:00
2.80
4.10
2.07
5.52.05
5.51.77
(0.0)2.20
(0.0)1.65
16 okt. 18:00
2.70
4.20
2.10
5.51.72
5.52.10
(0.0)2.15
(0.0)1.70
16 okt. 18:00
France, Ligue MagnusMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
4.80
4.85
1.50
5.51.87
5.51.93
(+1.5)1.90
(-1.5)1.87
16 okt. 18:00
France, Ligue MagnusMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.30
5.85
6.80
5.51.67
5.52.20
(-2.5)2.05
(+2.5)1.77
16 okt. 18:15
2.65
4.00
2.20
5.52.15
5.51.70
(0.0)2.07
(0.0)1.75
16 okt. 18:15
France, Ligue MagnusMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.15
4.00
2.70
5.52.15
5.51.70
(0.0)1.72
(0.0)2.10
16 okt. 18:30
1.42
5.20
5.40
5.51.77
5.52.05
(-1.5)1.77
(+1.5)2.05
16 okt. 18:30
4.40
4.60
1.57
5.51.85
5.51.93
(+1.5)1.80
(-1.5)1.97
16 okt. 18:30
Europe, Alps Hockey LeagueMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.80
4.15
2.05
5.51.95
5.51.85
(0.0)2.20
(0.0)1.65
16 okt. 18:30
Canada, QMJHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.32
5.75
5.70
6.51.67
6.52.07
(-2.0)1.75
(+2.0)1.97
16 okt. 22:00
3.55
4.65
1.63
6.51.75
6.51.95
(+1.0)1.87
(-1.0)1.82
16 okt. 22:00
North America, AHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.50
4.10
2.25
5.51.90
5.51.90
(0.0)1.97
(0.0)1.82
16 okt. 23:00
2.40
4.10
2.35
5.51.87
5.51.90
(0.0)1.93
(0.0)1.87
16 okt. 23:00
2.15
4.10
2.65
5.51.93
5.51.85
(0.0)1.75
(0.0)2.07
16 okt. 23:00
2.35
4.00
2.45
5.51.97
5.51.82
(0.0)1.85
(0.0)1.93
16 okt. 23:00
Canada, OHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
5.40
5.25
1.37
6.52.07
6.51.65
(+2.0)1.80
(-2.0)1.87
16 okt. 23:00
1.40
5.15
5.10
6.51.82
6.51.85
(-2.0)1.93
(+2.0)1.75
16 okt. 23:00
Canada, QMJHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.15
4.30
2.40
6.51.70
6.52.00
(0.0)1.75
(0.0)1.95
16 okt. 23:00
1.37
5.25
5.40
6.52.07
6.51.67
(-2.0)1.90
(+2.0)1.80
16 okt. 23:00
1.70
4.40
3.40
6.52.10
6.51.65
(-1.0)1.93
(+1.0)1.77
16 okt. 23:00
North America, AHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.55
4.00
2.25
5.52.00
5.51.77
(0.0)2.00
(0.0)1.80
16 okt. 23:05
Canada, OHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.47
4.90
4.45
6.51.70
6.52.00
(-1.5)1.80
(+1.5)1.90
16 okt. 23:05
2.90
4.50
1.85
7.52.05
7.51.67
(+1.0)1.63
(-1.0)2.10
16 okt. 23:05
Canada, OHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.50
4.85
4.20
6.51.77
6.51.90
(-1.5)1.85
(+1.5)1.85
16 okt. 23:07
North America, AHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.50
4.00
2.25
5.51.97
5.51.80
(0.0)1.97
(0.0)1.80
17 okt. 00:00
2.55
4.10
2.25
5.51.97
5.51.82
(0.0)2.05
(0.0)1.77
17 okt. 00:00
2.60
4.15
2.15
5.51.85
5.51.93
(0.0)2.07
(0.0)1.75
17 okt. 00:00
North America, NHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.75
4.75
3.60
6.52.05
6.51.77
(-1.0)1.95
(+1.0)1.85
17 okt. 01:00
Canada, WHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
3.80
4.70
1.57
6.51.80
6.51.90
(+1.0)1.93
(-1.0)1.75
17 okt. 01:00
3.30
4.70
1.70
7.52.00
7.51.70
(+1.0)1.80
(-1.0)1.87
17 okt. 01:00
1.42
5.15
4.80
6.51.67
6.52.05
(-2.0)1.93
(+2.0)1.75
17 okt. 01:00
2.25
4.15
2.35
6.52.05
6.51.65
(0.0)1.80
(0.0)1.87
17 okt. 01:00
1.45
5.10
4.45
7.52.00
7.51.70
(-1.5)1.75
(+1.5)1.93
17 okt. 01:00
North America, AHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.35
4.30
2.35
6.52.05
6.51.77
(0.0)1.90
(0.0)1.87
17 okt. 02:00
2.40
4.15
2.35
5.51.75
5.52.07
(0.0)1.93
(0.0)1.87
17 okt. 02:00
North America, NHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.45
4.35
2.35
6.01.90
6.01.90
(0.0)1.95
(0.0)1.85
17 okt. 02:00
Canada, WHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.65
4.10
2.07
5.51.67
5.52.05
(0.0)2.07
(0.0)1.65
17 okt. 02:05
1.70
4.45
3.40
6.52.00
6.51.70
(-1.0)1.90
(+1.0)1.77
17 okt. 02:05
Asia, Asian Hockey LeagueMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
6.85
5.90
1.29
6.52.15
6.51.70
(+2.5)1.80
(-2.5)1.97
17 okt. 05:00
1.45
4.85
5.20
5.52.07
5.51.75
(-1.5)1.85
(+1.5)1.93
17 okt. 05:00
Russia, VHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.72
4.00
4.00
4.52.20
4.51.67
(-1.0)2.05
(+1.0)1.77
17 okt. 06:00
Russia, MHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.20
3.90
2.65
5.52.20
5.51.65
(0.0)1.75
(0.0)2.07
17 okt. 06:00
Asia, Asian Hockey LeagueMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.65
4.45
3.90
5.51.85
5.51.93
(-1.0)1.87
(+1.0)1.90
17 okt. 06:00
Russia, KHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.65
3.90
2.20
4.51.80
4.52.00
(0.0)2.07
(0.0)1.75
17 okt. 07:00
Russia, MHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
6.55
5.50
1.34
5.52.00
5.51.77
(+2.0)1.90
(-2.0)1.90
17 okt. 07:00
Russia, MHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.15
7.85
11.25
5.51.77
5.52.00
(-3.0)2.05
(+3.0)1.77
17 okt. 08:00
Belarus, ExtraleagueMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.45
3.90
2.35
4.51.65
4.52.20
(0.0)1.93
(0.0)1.87
17 okt. 10:00
Russia, VHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.45
3.85
2.40
4.51.82
4.51.95
(0.0)1.93
(0.0)1.87
17 okt. 10:00
Russia, MHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.15
4.10
2.65
5.51.95
5.51.85
(0.0)1.72
(0.0)2.07
17 okt. 10:00
2.35
4.00
2.45
5.52.10
5.51.70
(0.0)1.87
(0.0)1.93
17 okt. 10:00
Russia, KHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.35
3.90
2.45
5.01.93
5.01.85
(0.0)1.85
(0.0)1.93
17 okt. 10:30
Russia, VHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.80
3.80
3.45
4.52.07
4.51.67
(-1.0)2.20
(+1.0)1.60
17 okt. 12:00
1.70
4.10
3.60
4.51.72
4.51.97
(-1.0)2.00
(+1.0)1.70
17 okt. 12:00
Sweden, HockeyettanMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.00
3.90
2.80
5.52.05
5.51.67
(0.0)1.57
(0.0)2.15
17 okt. 13:00
Sweden, SHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.77
4.30
3.50
5.52.05
5.51.77
(-1.0)2.07
(+1.0)1.75
17 okt. 13:15
4.00
4.35
1.67
5.52.20
5.51.65
(+1.0)1.87
(-1.0)1.93
17 okt. 13:15
1.72
4.25
3.80
4.51.65
4.52.20
(-1.0)1.97
(+1.0)1.80
17 okt. 13:15
2.20
4.00
2.60
5.52.15
5.51.70
(0.0)1.77
(0.0)2.05
17 okt. 13:15
2.40
4.00
2.40
5.52.15
5.51.67
(0.0)1.90
(0.0)1.87
17 okt. 13:15
Latvia, OHL Baltic ChampionshipMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
7.51.77
7.51.93
(+4.5)1.82
(-4.5)1.87
17 okt. 13:30
Russia, KHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
6.10
5.15
1.38
5.01.95
5.01.85
(+1.5)2.05
(-1.5)1.75
17 okt. 14:00
Finland, SM-LiigaMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.67
4.40
3.85
5.52.07
5.51.75
(-1.0)1.93
(+1.0)1.85
17 okt. 14:00
Russia, MHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
3.00
4.10
1.90
5.51.93
5.51.77
(+1.0)1.57
(-1.0)2.20
17 okt. 14:00
Norway, Division 1Money Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
7.45
6.00
1.23
5.51.65
5.52.07
(+2.5)1.80
(-2.5)1.87
17 okt. 14:00
4.55
4.55
1.50
5.51.97
5.51.70
(+1.5)1.77
(-1.5)1.90
17 okt. 14:00
Sweden, HockeyettanMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.20
4.20
2.35
6.52.00
6.51.67
(0.0)1.80
(0.0)1.90
17 okt. 14:00
7.40
6.55
1.22
7.52.07
7.51.65
(+2.5)1.97
(-2.5)1.72
17 okt. 14:00
Norway, Get-ligaenMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.57
4.50
3.90
5.51.70
5.52.05
(-1.0)1.80
(+1.0)1.93
17 okt. 14:00
Norway, Get-ligaenMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.10
3.90
2.65
5.52.15
5.51.63
(0.0)1.67
(0.0)2.07
17 okt. 15:00
1.53
4.65
4.30
5.51.65
5.52.10
(-1.5)1.90
(+1.5)1.80
17 okt. 15:00
Austria, Ice Hockey LeagueMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.65
4.30
3.70
5.51.85
5.51.85
(-1.0)1.87
(+1.0)1.82
17 okt. 15:00
Czech Republic, Maxa ligaMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.35
3.80
2.40
4.51.75
4.51.95
(0.0)1.82
(0.0)1.85
17 okt. 15:00
2.60
4.10
2.10
5.51.85
5.51.85
(0.0)2.05
(0.0)1.67
17 okt. 15:00
2.75
4.00
2.00
5.51.95
5.51.75
(0.0)2.15
(0.0)1.60
17 okt. 15:00
2.85
3.90
1.97
5.52.10
5.51.63
(0.0)2.25
(0.0)1.55
17 okt. 15:00
2.05
3.80
2.85
4.51.75
4.51.93
(0.0)1.57
(0.0)2.15
17 okt. 15:00
1.50
4.50
4.45
5.51.95
5.51.75
(-1.5)1.93
(+1.5)1.77
17 okt. 15:00
Czech Republic, Maxa ligaMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.97
3.90
2.85
5.52.10
5.51.63
(0.0)1.57
(0.0)2.20
17 okt. 15:30
Switzerland, Swiss LeagueMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.29
5.70
6.35
6.52.07
6.51.65
(-2.0)1.75
(+2.0)1.97
17 okt. 16:00
Sweden, SHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.80
4.25
3.40
5.52.05
5.51.77
(-1.0)2.10
(+1.0)1.72
17 okt. 16:00
1.77
4.20
3.55
4.51.65
4.52.20
(-1.0)2.07
(+1.0)1.75
17 okt. 16:00
Switzerland, Swiss LeagueMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.72
4.30
3.40
5.51.67
5.52.05
(-1.0)1.97
(+1.0)1.75
17 okt. 16:30
Norway, Get-ligaenMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.14
7.45
10.75
5.51.65
5.52.10
(-3.0)1.97
(+3.0)1.75
17 okt. 16:30
North America, NHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.30
4.20
2.55
5.51.77
5.52.05
(0.0)1.80
(0.0)2.00
17 okt. 17:00
Switzerland, Swiss LeagueMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.53
4.30
4.60
4.51.87
4.51.82
(-1.5)1.97
(+1.5)1.72
17 okt. 17:00
3.30
4.70
1.70
7.51.93
7.51.77
(+1.0)1.82
(-1.0)1.87
17 okt. 17:00
Switzerland, Swiss LeagueMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
4.55
4.90
1.45
6.51.93
6.51.80
(+1.5)1.90
(-1.5)1.80
17 okt. 17:30
Switzerland, National League AMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.63
4.25
3.85
5.52.10
5.51.65
(-1.0)1.87
(+1.0)1.82
17 okt. 17:45
3.50
4.35
1.70
5.51.77
5.51.93
(+1.0)1.77
(-1.0)1.93
17 okt. 17:45
2.20
3.90
2.50
5.52.10
5.51.63
(0.0)1.75
(0.0)1.93
17 okt. 17:45
2.80
4.10
1.97
5.51.87
5.51.82
(0.0)2.20
(0.0)1.60
17 okt. 17:45
Europe, Alps Hockey LeagueMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
4.00
4.60
1.55
5.51.60
5.52.15
(+1.0)1.97
(-1.0)1.75
17 okt. 18:00
Canada, QMJHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.87
4.30
2.90
6.51.95
6.51.75
(-1.0)2.15
(+1.0)1.60
17 okt. 19:00
North America, NHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
3.15
4.55
1.90
6.01.80
6.02.00
(+1.0)1.70
(-1.0)2.15
17 okt. 19:30
North America, NHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.50
5.20
4.90
6.01.77
6.02.05
(-1.5)1.80
(+1.5)2.00
17 okt. 20:00
North America, AHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.45
3.90
2.25
5.51.97
5.51.72
(0.0)1.93
(0.0)1.80
17 okt. 22:00
North America, NHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.72
4.65
3.80
6.01.90
6.01.90
(-1.0)1.90
(+1.0)1.90
17 okt. 22:00
North America, NHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
3.55
4.40
1.80
5.51.77
5.52.05
(+1.0)1.80
(-1.0)2.00
17 okt. 23:00
2.35
4.20
2.50
5.51.77
5.52.05
(0.0)1.85
(0.0)1.95
17 okt. 23:00
2.20
4.35
2.60
6.01.90
6.01.90
(0.0)1.77
(0.0)2.05
17 okt. 23:00
2.15
4.45
2.65
6.01.77
6.02.05
(0.0)1.75
(0.0)2.10
17 okt. 23:00
2.40
4.20
2.40
5.51.77
5.52.05
(0.0)1.90
(0.0)1.90
17 okt. 23:00
2.20
4.40
2.60
6.01.85
6.01.95
(0.0)1.77
(0.0)2.05
17 okt. 23:00
North America, NHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.25
4.20
2.60
5.51.77
5.52.05
(0.0)1.77
(0.0)2.05
18 okt. 00:00
North America, AHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.40
3.90
2.25
5.51.85
5.51.85
(0.0)1.90
(0.0)1.80
18 okt. 01:00
North America, NHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.20
4.20
2.70
5.51.77
5.52.05
(0.0)1.75
(0.0)2.10
18 okt. 01:00
Canada, WHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.55
4.65
4.10
6.52.05
6.51.65
(-1.5)1.93
(+1.5)1.75
18 okt. 01:05
North America, AHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.30
4.00
2.35
5.51.85
5.51.85
(0.0)1.85
(0.0)1.85
18 okt. 02:00
North America, NHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.20
4.45
2.55
6.01.77
6.02.05
(0.0)1.77
(0.0)2.05
18 okt. 02:00
1.85
4.60
3.25
6.01.80
6.02.00
(-1.0)2.10
(+1.0)1.75
18 okt. 02:00
Russia, KHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.60
4.55
4.25
5.52.05
5.51.77
(-1.0)1.82
(+1.0)1.97
18 okt. 11:00
1.87
4.10
3.30
5.01.93
5.01.85
(-1.0)2.25
(+1.0)1.65
18 okt. 11:00
Russia, KHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.80
4.25
3.50
5.01.80
5.01.97
(-1.0)2.10
(+1.0)1.72
18 okt. 11:30
Russia, KHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
3.85
4.40
1.70
5.51.97
5.51.80
(+1.0)1.85
(-1.0)1.95
18 okt. 13:00
Czech Republic, ExtraligaMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.30
3.90
2.35
4.51.65
4.52.10
(0.0)1.82
(0.0)1.87
18 okt. 14:00
2.30
4.00
2.35
5.51.85
5.51.85
(0.0)1.85
(0.0)1.85
18 okt. 14:00
Russia, VHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.55
4.20
4.40
4.51.87
4.51.82
(-1.0)1.80
(+1.0)1.90
18 okt. 14:00
Russia, KHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.25
4.10
2.50
5.01.75
5.02.05
(0.0)1.80
(0.0)1.97
18 okt. 14:10
Czech Republic, ExtraligaMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.55
4.35
4.40
4.51.77
4.51.93
(-1.0)1.75
(+1.0)1.95
18 okt. 14:30
Europe, Alps Hockey LeagueMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.67
4.45
3.50
6.51.97
6.51.72
(-1.0)1.87
(+1.0)1.82
18 okt. 14:30
Czech Republic, ExtraligaMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.20
4.00
2.45
5.51.93
5.51.77
(0.0)1.75
(0.0)1.95
18 okt. 15:00
5.50
5.15
1.37
5.51.77
5.51.93
(+2.0)1.75
(-2.0)1.95
18 okt. 15:00
2.05
4.00
2.65
5.51.85
5.51.85
(0.0)1.63
(0.0)2.10
18 okt. 15:00
Great Britain, Elite LeagueMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
3.25
4.10
1.80
5.51.95
5.51.75
(+1.0)1.65
(-1.0)2.07
18 okt. 15:00
Czech Republic, ExtraligaMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
2.45
3.85
2.30
4.51.70
4.52.05
(0.0)1.90
(0.0)1.80
18 okt. 15:30
Great Britain, Elite LeagueMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
6.75
5.65
1.29
5.51.75
5.51.97
(+2.0)1.97
(-2.0)1.75
18 okt. 16:00
Russia, VHLMoney Line
Skupni seštevki
Razponi
1
x
2
Nad
Pod
1
2
1.97
3.75
2.95
4.51.97
4.51.75
(0.0)1.55
(0.0)2.30
19 okt. 13:30
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.
- Vložek$ 621.29Kvote19.17Dobitki$ 11914.291X Atletico Madrid - Deportivo A Coruna11X AZ Alkmaar - Twente1.381X Olympiacos - Kalamata11X FC Copenhagen - AGF Aarhus1.151X Panathinaikos - Tripolis11X Roma - Genoa1.071X PAOK - Iraklis1.021X Lazio - Parma1.091X Arsenal - Everton1.041X Panathinaikos - Aris Salonika1.171X Sporting Lisbon - Academico Viseu11X AEK Athens - Panetolikos11X Inter Milan - Fiorentina1.061X Zenit St. Petersburg - Akhmat Grozny1.041X AC Milan - Atalanta1.21X Manchester City - Brighton & Hove Albion1.141X Liverpool - Brighton & Hove Albion1.31X Glasgow Rangers - St Johnstone1.031X Chelsea - Tottenham1.221X Liverpool - Chelsea1.51X Celtic - Hearts1.151X Slavia Prague - Hradec Kralove1.061X Manchester City - Ipswich1.031X Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt1.091X Real Madrid - Sevilla1.021X PSG - Lyon1.071X Borussia Dortmund - Werder Bremen1.061X Amedspor - Konyaspor1.271X Bayern Munich - RB Leipzig1.021X Fenerbahce - Alanyaspor1.06
- Vložek5500 FtKvote1.85Dobitki10175 FtSkupno število prekrškov POD 24.5Estudiantes La Plata - Flamengo RJ1.85
- Vložek10 €Kvote912.91Dobitki9129.1 €Roma Roma - Genoa1.42Atletico Madrid Espanyol - Atletico Madrid1.75Barcelona Real Betis - Barcelona1.42Almeria Real Sociedad B - Almeria2.05Valladolid Valladolid - Eldense1.9PSG Strasbourg - PSG1.42Legia Warszawa Cracovia - Legia Warszawa2.4Termalica Bruk-Bet Nieciecza Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Puszcza Niepolomice1.75FC Porto Gil Vicente - FC Porto1.42Neftchi Fargona FK Kokand 1912 - Neftchi Fargona1.53Monaco skupaj NAD 1.5Lorient - Monaco2.05Valladolid skupaj NAD 1.5Valladolid - Eldense1.95Almeria skupaj NAD 1.5Real Sociedad B - Almeria1.85Legia Warszawa skupaj NAD 1.5Cracovia - Legia Warszawa2.2Atletico Madrid skupaj NAD 1.5Espanyol - Atletico Madrid1.77Roma skupaj NAD 1.5Roma - Genoa1.55
- Vložek$ 400Kvote18.91Dobitki$ 7567.361X Manchester City - Ipswich1.031X PSG - Lyon1.071X Fenerbahce - Alanyaspor1.061X Bayern Munich - RB Leipzig1.021X Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt1.091X Real Madrid - Sevilla1.021X Borussia Dortmund - Werder Bremen1.061X Atletico Madrid - Deportivo A Coruna11X Slavia Prague - Hradec Kralove1.061X Amedspor - Konyaspor1.271X AZ Alkmaar - Twente1.381X FC Copenhagen - AGF Aarhus1.151X Panathinaikos - Tripolis11X PAOK - Iraklis1.021X Olympiacos - Kalamata11X Panathinaikos - Aris Salonika1.171X AEK Athens - Panetolikos11X Sporting Lisbon - Academico Viseu11X Arsenal - Everton1.041X Lazio - Parma1.091X Zenit St. Petersburg - Akhmat Grozny1.041X Inter Milan - Fiorentina1.061X Roma - Genoa1.071X AC Milan - Atalanta1.21X Manchester City - Brighton & Hove Albion1.141X Liverpool - Brighton & Hove Albion1.31X Chelsea - Tottenham1.221X Celtic - Hearts1.141X Liverpool - Chelsea1.51X Glasgow Rangers - St Johnstone1.03
- Vložek4000 FtKvote1.67Dobitki6680 FtNajveč prekrškov - Frosinone Frosinone - Sassuolo1.67