- Favoriti (0)
- Nogomet (122)
- Košarka (328)
- Hokej na ledu (120)
- Kriket (13)
- NastavitveDecimalka 1.50GMT+00:00
Začne se v00:42
Video Player is loading.
/
Duration -:-:-
Stream Type LIVE
1x
- Chapters
- descriptions off, selected
- subtitles settings, opens subtitles settings dialog
- subtitles off, selected
- default, selected
This is a modal window.
Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.
End of dialog window.
Prihajajoče stave

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.15
3.25
3.30
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
12:26

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.51
3.38
2.63
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
12:26

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.50
4.00
5.80
2.51.80
2.51.95
1.84
1.93
Začne se v02:42
2.75
3.10
2.50
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Začne se v02:42
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Začne se v02:42
3.18
3.30
2.15
2.51.88
2.51.88
1.68
2.12
Začne se v02:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.46
3.20
2.70
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Začne se v02:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.20
3.20
3.25
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Začne se v02:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
4.15
4.20
1.65
2.51.70
2.52.10
1.67
2.15
Začne se v02:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.02
3.35
3.55
2.51.94
2.51.83
1.73
2.07
Začne se v02:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.77
3.60
4.25
2.51.90
2.51.87
1.77
2.00
Začne se v04:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.24
3.20
3.18
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Začne se v04:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.44
4.10
6.70
2.51.75
2.52.02
1.85
1.91
Začne se v05:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.99
3.25
3.65
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Začne se v05:42

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
4.15
3.60
1.75
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Začne se v06:42
1.63
3.75
4.70
2.51.87
2.51.88
1.80
1.95
Začne se v06:42
2.10
3.30
3.20
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Začne se v06:42
3.60
3.40
1.93
2.51.83
2.51.93
1.67
2.15
Začne se v06:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.67
3.80
4.80
2.51.85
2.51.90
1.78
1.98
Začne se v06:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.40
3.30
2.82
2.51.93
2.51.84
1.69
2.12
Začne se v06:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.02
3.20
3.55
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Začne se v08:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.52
4.10
5.80
2.51.80
2.51.97
1.82
1.95
Začne se v08:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.87
3.35
3.95
2.51.91
2.51.85
1.75
2.05
Začne se v08:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.94
3.45
3.75
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Začne se v08:42

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.75
3.60
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Začne se v10:42
4.55
3.75
1.67
2.51.73
2.52.05
1.67
2.15
Začne se v10:42
2.95
3.18
2.30
2.51.91
2.51.85
1.68
2.15
Začne se v10:42
3.55
3.45
1.95
2.51.83
2.51.93
1.68
2.15
Začne se v10:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.05
3.35
3.50
2.51.94
2.51.83
1.72
2.07
Začne se v10:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.24
3.20
3.18
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Začne se v10:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.65
3.95
1.78
2.51.75
2.52.05
1.67
2.15
Začne se v11:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.38
3.13
2.88
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Začne se v11:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
4.00
4.30
1.67
2.51.71
2.52.08
1.67
2.15
Začne se v12:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.94
3.40
3.75
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Začne se v12:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.61
3.70
5.10
2.51.84
2.51.92
1.80
1.97
Začne se v14:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.94
3.70
2.16
2.51.84
2.51.92
1.68
2.15
Začne se v14:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.28
3.05
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Začne se v14:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.15
3.25
3.35
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Začne se v14:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.20
3.20
3.25
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Začne se v16:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.95
3.40
3.75
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
Začne se v16:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.75
3.50
4.35
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Začne se v17:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.50
3.25
2.63
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Začne se v17:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.02
3.35
3.55
2.51.94
2.51.83
1.73
2.05
Začne se v18:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.67
3.75
4.70
2.51.87
2.51.88
1.78
1.99
Začne se v18:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.45
3.85
1.87
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Začne se v20:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.22
3.20
3.20
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Začne se v20:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.38
3.13
2.88
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Začne se v20:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.24
3.20
3.18
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Začne se v20:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.49
3.38
2.65
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Začne se v22:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.02
3.35
3.55
2.51.93
2.51.83
1.72
2.08
Začne se v22:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.02
3.20
3.55
2.51.94
2.51.82
1.73
2.05
Začne se v23:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.77
3.45
4.30
2.51.90
2.51.85
1.77
2.00
Začne se v23:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.98
3.40
3.65
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Začne se v24:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.28
3.18
3.15
2.51.95
2.51.80
1.69
2.10
Začne se v24:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.83
3.40
4.00
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Začne se v26:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.75
3.60
4.35
2.51.90
2.51.85
1.77
2.00
Začne se v26:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.77
3.45
4.30
2.51.90
2.51.85
1.77
2.00
Začne se v26:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.85
4.20
1.73
2.51.73
2.52.05
1.67
2.15
Začne se v26:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.58
3.90
5.15
2.51.84
2.51.93
1.80
1.95
Začne se v28:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.45
4.00
1.87
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Začne se v28:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.20
3.70
1.97
2.51.80
2.51.95
1.67
2.15
Začne se v29:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.99
3.25
3.65
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Začne se v29:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.25
3.18
3.18
2.51.95
2.51.80
1.70
2.10
Začne se v30:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.60
4.10
1.80
2.51.75
2.52.02
1.67
2.15
Začne se v30:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.38
3.10
2.90
2.51.92
2.51.84
1.68
2.15
Začne se v32:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.15
3.25
3.35
2.51.95
2.51.82
1.71
2.08
Začne se v32:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.28
3.05
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Začne se v32:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.35
3.20
2.95
2.51.94
2.51.83
1.69
2.12
Začne se v32:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.70
3.70
4.60
2.51.88
2.51.88
1.78
1.99
Začne se v34:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.69
3.70
4.65
2.51.87
2.51.88
1.77
2.00
Začne se v34:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.84
3.38
4.10
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Začne se v35:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.40
3.13
2.88
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Začne se v35:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.73
3.70
4.45
2.51.88
2.51.87
1.78
1.99
Začne se v36:42

Fast League
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.75
3.65
4.35
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Začne se v36:42

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.75
3.60
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Začne se v36:42
1.94
3.45
3.55
2.51.95
2.51.82
1.77
2.00
Začne se v36:42
2.24
3.25
3.05
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Začne se v36:42
1.94
3.45
3.55
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Začne se v36:42

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.05
3.35
3.30
2.51.95
2.51.80
1.75
2.02
Začne se v40:42
3.80
3.50
1.85
2.51.80
2.51.95
1.68
2.15
Začne se v40:42
2.10
3.30
3.25
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Začne se v40:42
1.65
3.75
4.60
2.51.87
2.51.88
1.80
1.95
Začne se v40:42

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.60
3.45
1.93
2.51.83
2.51.93
1.68
2.15
Začne se v44:42
1.48
4.10
6.00
2.51.78
2.51.98
1.84
1.92
Začne se v44:42
3.65
3.50
1.90
2.51.82
2.51.94
1.68
2.15
Začne se v44:42
2.25
3.20
3.00
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Začne se v44:42

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.47
4.15
6.10
2.51.78
2.51.98
1.85
1.91
Začne se v48:42
3.40
3.40
1.99
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Začne se v48:42
3.00
3.20
2.25
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Začne se v48:42
2.45
3.13
2.80
2.51.97
2.51.80
1.71
2.08
Začne se v48:42

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.20
3.25
3.10
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Začne se v52:42
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Začne se v52:42
2.51
3.10
2.75
2.51.97
2.51.80
1.71
2.08
Začne se v52:42
2.50
3.10
2.75
2.51.95
2.51.80
1.70
2.10
Začne se v52:42

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.73
3.65
4.20
2.51.90
2.51.85
1.78
1.98
Začne se v56:42
4.90
3.85
1.60
2.51.70
2.52.10
1.68
2.15
Začne se v56:42
1.77
3.60
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Začne se v56:42
1.93
3.45
3.60
2.51.94
2.51.83
1.75
2.02
Začne se v56:42

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
2.88
3.18
2.35
2.51.93
2.51.83
1.70
2.10
Začne se v00:42
1.83
3.55
3.85
2.51.93
2.51.83
1.78
1.99
Začne se v00:42
2.90
3.18
2.32
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Začne se v00:42
3.10
3.20
2.20
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Začne se v00:42

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.58
3.90
5.00
2.51.85
2.51.90
1.83
1.94
13:30
5.00
3.85
1.58
2.51.68
2.52.12
1.67
2.16
13:30
3.30
3.35
2.07
2.51.87
2.51.88
1.68
2.12
13:30
3.45
3.35
2.00
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
13:30

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.70
3.70
4.40
2.51.88
2.51.87
1.80
1.97
13:34
1.85
3.50
3.80
2.51.93
2.51.83
1.77
2.00
13:34
3.38
3.38
2.02
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
13:34
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.84
1.68
2.12
13:34

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.50
4.00
5.75
2.51.80
2.51.95
1.84
1.93
13:38
2.75
3.10
2.50
2.51.95
2.51.82
1.69
2.12
13:38
2.12
3.30
3.18
2.51.97
2.51.80
1.75
2.02
13:38
3.15
3.30
2.15
2.51.88
2.51.88
1.68
2.12
13:38

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
4.15
3.60
1.75
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
13:42
1.63
3.75
4.70
2.51.87
2.51.88
1.80
1.97
13:42
2.10
3.30
3.20
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
13:42
3.60
3.45
1.92
2.51.83
2.51.93
1.68
2.12
13:42

Cup Tournament
Money Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
10 oktober
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
1.75
3.60
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
13:46
4.55
3.75
1.67
2.51.73
2.52.05
1.68
2.15
13:46
2.95
3.20
2.28
2.51.91
2.51.85
1.69
2.12
13:46
3.55
3.45
1.95
2.51.83
2.51.93
1.68
2.15
13:46
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.