Nadchodzące
Wszystkie
1h
8h
24h
48h
- Ulubione (0)
- Powiększone Kursy
UEFA Europa League
UEFA Conference League
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
NBA
NHL
NFL
Rolex Shanghai Masters- Piłka nożna (1923)
- Koszykówka (309)
- Tenis (89)
- Tenis stołowy (115)
- Hokej na lodzie (188)
Ameryka północna(20)
Europa(6)
Austria(7)
Białoruś(6)
Republika Czeska(17)
Kanada(4)
Dania(3)
Finlandia(17)
Niemcy(14)
Wielka Brytania(2)
Węgry(2)
Kazachstan(2)
Łotwa(1)
Norwegia(6)
Polska(4)
Rosja(32)
Słowacja(11)
Szwecja(19)
Szwajcaria(12)
Azja(3) - Siatkówka (38)
- Piłka ręczna (64)
- Baseball (2)
- Futbol Amerykański (144)
- Krykiet (12)
- Rzutki (16)
- Snooker (32)
- Golf (3)
- Rugby Union (13)
- Formuła 1 (1)
- Biathlon (2)
- Kolarstwo (30)
- Futbol Australijski (7)
- Boks (64)
- Rugby League (6)
- Counter-Strike (41)
- League of Legends (3)
- Sztuki walki (20)
- Narciarstwo alpejskie (2)
- Unihokej (23)
- Bandy (5)
- Polityka (1)
- Szachy (1)
- Valorant (7)
- Dota2 (20)
- UstawieniaDziesiętne 1.50GMT+00:00
Kreator Zakładów
- 17 paź 17:00
Washington Capitals (regulaminowy czas gry)1. tercja - 1 - 17 paź 17:00
Washington Capitals (regulaminowy czas gry)suma powyżej 6.5
Azja, Asian Hockey League1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
6.85
5.90
1.29
6.52.15
6.51.70
(+2.5)1.80
(-2.5)1.97
17 paź 05:00
17 paź 05:00
Rosja, VHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.72
4.00
3.90
4.52.15
4.51.70
(-1.0)2.05
(+1.0)1.75
17 paź 06:00
Rosja, MHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.20
3.90
2.65
4.51.65
4.52.20
(0.0)1.75
(0.0)2.05
17 paź 06:00
Azja, Asian Hockey League1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.65
4.45
3.90
5.51.85
5.51.93
(-1.0)1.87
(+1.0)1.90
17 paź 06:00
Rosja, KHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.60
3.85
2.25
4.51.85
4.51.95
(0.0)2.05
(0.0)1.77
17 paź 07:00
Rosja, MHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
7.55
6.00
1.29
5.51.85
5.51.93
(+2.5)1.80
(-2.5)2.00
17 paź 07:00
Rosja, MHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.23
6.40
8.55
5.51.85
5.51.93
(-2.5)1.90
(+2.5)1.90
17 paź 08:00
Rosja, ZHL. Women1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
8.52.10
8.51.70
(-7.0)1.80
(+7.0)2.00
17 paź 08:00
Finlandia, SM Liiga U201X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
5.55
5.65
1.38
6.51.70
6.52.15
(+2.0)1.95
(-2.0)1.85
17 paź 09:40
Białoruś, Extraleague1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.45
3.90
2.35
4.51.65
4.52.20
(0.0)1.93
(0.0)1.87
17 paź 10:00
1.45
4.90
5.40
5.52.15
5.51.70
(-1.5)1.82
(+1.5)1.97
17 paź 10:00
Rosja, VHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.55
3.85
2.30
4.51.85
4.51.95
(0.0)1.97
(0.0)1.80
17 paź 10:00
Rosja, MHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.15
4.10
2.60
5.51.90
5.51.90
(0.0)1.75
(0.0)2.07
17 paź 10:00
2.35
4.00
2.45
5.52.15
5.51.67
(0.0)1.85
(0.0)1.93
17 paź 10:00
Finlandia, SM Liiga U201X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.15
4.10
2.60
5.51.90
5.51.87
(0.0)1.75
(0.0)2.07
17 paź 10:00
Rosja, KHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.45
4.00
2.30
5.01.85
5.01.93
(0.0)1.95
(0.0)1.85
17 paź 10:30
Finlandia, SM Liiga U201X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.45
5.10
5.25
5.51.80
5.51.97
(-1.5)1.80
(+1.5)1.97
17 paź 10:40
Białoruś, Extraleague1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.67
4.40
3.85
5.51.95
5.51.85
(-1.0)1.90
(+1.0)1.87
17 paź 11:00
Rosja, VHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.85
3.90
3.50
4.52.07
4.51.75
(-1.0)2.25
(+1.0)1.63
17 paź 12:00
1.80
4.10
3.50
4.51.75
4.52.05
(-1.0)2.15
(+1.0)1.70
17 paź 12:00
Kazachstan, Pro League1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
4.55
4.50
1.50
5.51.97
5.51.75
(+1.5)1.80
(-1.5)1.93
17 paź 12:00
8.85
7.45
1.17
7.52.00
7.51.72
(+3.0)1.80
(-3.0)1.90
17 paź 12:00
Finlandia, SM Liiga U201X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.77
4.40
3.45
5.51.72
5.52.10
(-1.0)2.00
(+1.0)1.80
17 paź 12:30
Szwecja, Hockeyettan1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.05
3.90
2.80
5.52.05
5.51.67
(0.0)1.60
(0.0)2.15
17 paź 13:00
Szwecja, SHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.77
4.30
3.50
5.52.05
5.51.77
(-1.0)2.07
(+1.0)1.75
17 paź 13:15
4.00
4.35
1.65
5.52.20
5.51.65
(+1.0)1.87
(-1.0)1.90
17 paź 13:15
1.70
4.25
3.85
4.51.65
4.52.20
(-1.0)1.97
(+1.0)1.82
17 paź 13:15
2.25
4.00
2.55
5.52.15
5.51.70
(0.0)1.80
(0.0)2.00
17 paź 13:15
2.40
4.00
2.40
5.52.15
5.51.67
(0.0)1.87
(0.0)1.90
17 paź 13:15
Łotwa, OHL Baltic Championship1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
23.00
14.50
1.005
7.51.77
7.51.90
(+4.5)1.75
(-4.5)1.93
17 paź 13:30
Finlandia, SM Liiga U201X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.77
4.30
3.50
5.51.95
5.51.85
(-1.0)2.05
(+1.0)1.75
17 paź 13:30
1.47
5.30
4.75
6.51.70
6.52.10
(-2.0)2.00
(+2.0)1.80
17 paź 13:30
Republika Czeska, Extraliga (U-20)1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
7.00
6.35
1.29
6.51.70
6.52.15
(+2.5)1.95
(-2.5)1.85
17 paź 13:45
Rosja, KHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
6.10
5.15
1.38
5.01.95
5.01.85
(+1.5)2.05
(-1.5)1.77
17 paź 14:00
Finlandia, SM-Liiga1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.72
4.35
3.70
5.52.05
5.51.77
(-1.0)2.00
(+1.0)1.80
17 paź 14:00
2.25
3.90
2.60
4.51.70
4.52.10
(0.0)1.77
(0.0)2.05
17 paź 14:00
2.25
3.90
2.60
4.51.72
4.52.10
(0.0)1.77
(0.0)2.05
17 paź 14:00
1.97
4.10
3.00
5.52.15
5.51.70
(-1.0)2.35
(+1.0)1.57
17 paź 14:00
1.70
4.45
3.80
5.51.87
5.51.90
(-1.0)1.95
(+1.0)1.85
17 paź 14:00
1.57
4.50
4.45
5.52.20
5.51.67
(-1.0)1.80
(+1.0)2.00
17 paź 14:00
Finlandia, Mestis Hockey1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.30
4.20
2.45
5.51.72
5.52.10
(0.0)1.85
(0.0)1.95
17 paź 14:00
2.05
4.25
2.80
5.51.72
5.52.10
(0.0)1.65
(0.0)2.20
17 paź 14:00
1.82
4.40
3.25
6.52.07
6.51.72
(-1.0)2.07
(+1.0)1.75
17 paź 14:00
Rosja, MHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
3.20
4.15
1.90
5.52.05
5.51.77
(+1.0)1.65
(-1.0)2.20
17 paź 14:00
Finlandia, SM Liiga U201X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.65
4.30
4.10
4.51.67
4.52.15
(-1.0)1.90
(+1.0)1.87
17 paź 14:00
Norwegia, Division 11X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
7.45
6.00
1.23
5.51.65
5.52.07
(+2.5)1.80
(-2.5)1.87
17 paź 14:00
4.55
4.55
1.50
5.51.97
5.51.70
(+1.5)1.77
(-1.5)1.90
17 paź 14:00
Szwecja, Hockeyettan1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.25
4.15
2.35
6.52.00
6.51.70
(0.0)1.80
(0.0)1.87
17 paź 14:00
7.45
6.55
1.22
7.52.07
7.51.65
(+2.5)1.97
(-2.5)1.72
17 paź 14:00
1.04
11.75
18.00
6.51.65
6.52.07
(-3.5)1.72
(+3.5)1.97
17 paź 14:00
2.40
4.00
2.25
5.51.82
5.51.85
(0.0)1.90
(0.0)1.77
17 paź 14:00
Norwegia, Get-ligaen1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.72
4.40
3.65
5.51.87
5.51.93
(-1.0)1.97
(+1.0)1.82
17 paź 14:00
Białoruś, Extraleague1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.27
5.90
8.00
5.52.20
5.51.67
(-2.5)2.05
(+2.5)1.77
17 paź 15:00
Norwegia, Get-ligaen1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.15
4.00
2.70
5.52.15
5.51.67
(0.0)1.72
(0.0)2.07
17 paź 15:00
1.55
4.75
4.40
5.51.65
5.52.20
(-1.5)1.95
(+1.5)1.85
17 paź 15:00
Austria, Ice Hockey League1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.70
4.40
3.80
5.51.90
5.51.87
(-1.0)1.93
(+1.0)1.85
17 paź 15:00
Republika Czeska, Maxa liga1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.35
3.75
2.40
4.51.72
4.51.97
(0.0)1.82
(0.0)1.85
17 paź 15:00
2.60
4.10
2.10
5.51.85
5.51.85
(0.0)2.05
(0.0)1.67
17 paź 15:00
2.75
4.00
2.00
5.51.95
5.51.75
(0.0)2.15
(0.0)1.60
17 paź 15:00
3.20
4.00
1.85
5.52.10
5.51.63
(+1.0)1.60
(-1.0)2.15
17 paź 15:00
2.05
3.80
2.85
4.51.75
4.51.93
(0.0)1.57
(0.0)2.15
17 paź 15:00
1.50
4.50
4.45
5.51.95
5.51.75
(-1.5)1.93
(+1.5)1.77
17 paź 15:00
Słowacja, Extraliga1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.45
4.10
2.35
5.51.93
5.51.85
(0.0)1.93
(0.0)1.85
17 paź 15:30
Finlandia, SM-Liiga1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
3.10
3.90
1.97
4.51.80
4.51.97
(+1.0)1.57
(-1.0)2.35
17 paź 15:30
Republika Czeska, Maxa liga1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.97
3.90
2.85
5.52.10
5.51.63
(0.0)1.57
(0.0)2.20
17 paź 15:30
Słowacja, Extraliga1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.65
4.00
2.15
5.52.10
5.51.70
(0.0)2.07
(0.0)1.72
17 paź 16:00
1.90
4.20
3.15
5.51.97
5.51.82
(-1.0)2.20
(+1.0)1.65
17 paź 16:00
Szwecja, Hockey Allsvenskan1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.45
4.15
2.25
5.51.97
5.51.82
(0.0)1.95
(0.0)1.82
17 paź 16:00
Szwajcaria, Swiss League1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.32
5.80
6.55
6.52.15
6.51.70
(-2.0)1.77
(+2.0)2.05
17 paź 16:00
Szwecja, SHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.80
4.25
3.40
5.52.05
5.51.77
(-1.0)2.10
(+1.0)1.72
17 paź 16:00
1.80
4.20
3.55
4.51.65
4.52.20
(-1.0)2.10
(+1.0)1.72
17 paź 16:00
Europa, Alps Hockey League1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.67
4.50
3.75
5.51.72
5.52.07
(-1.0)1.90
(+1.0)1.87
17 paź 16:00
1.55
4.85
4.35
6.52.05
6.51.77
(-1.5)1.93
(+1.5)1.87
17 paź 16:00
Szwajcaria, Swiss League1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.75
4.40
3.50
5.51.72
5.52.10
(-1.0)2.00
(+1.0)1.80
17 paź 16:30
Norwegia, Get-ligaen1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.25
6.00
8.60
(-2.5)1.80
(+2.5)1.97
17 paź 16:30
Ameryka północna, NHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.25
4.35
2.60
6.01.95
6.01.85
(0.0)1.77
(0.0)2.05
17 paź 17:00
Słowacja, Extraliga1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
4.65
4.65
1.53
5.52.05
5.51.75
(+1.5)1.85
(-1.5)1.95
17 paź 17:00
Szwajcaria, Swiss League1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.55
4.40
4.70
4.51.93
4.51.85
(-1.0)1.77
(+1.0)2.05
17 paź 17:00
3.35
4.80
1.72
7.51.97
7.51.80
(+1.0)1.85
(-1.0)1.93
17 paź 17:00
Austria, Ice Hockey League1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.55
4.70
4.50
5.51.82
5.51.97
(-1.5)1.95
(+1.5)1.85
17 paź 17:15
Szwajcaria, Swiss League1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
4.65
5.00
1.50
6.51.95
6.51.85
(+1.5)1.95
(-1.5)1.85
17 paź 17:30
Europa, Alps Hockey League1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.72
4.45
3.60
5.51.75
5.52.07
(-1.0)1.97
(+1.0)1.82
17 paź 17:30
Szwajcaria, National League A1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.53
4.75
4.70
5.51.87
5.51.90
(-1.5)1.95
(+1.5)1.85
17 paź 17:45
2.65
4.10
2.15
5.51.90
5.51.87
(0.0)2.07
(0.0)1.75
17 paź 17:45
2.40
4.10
2.40
5.52.05
5.51.77
(0.0)1.90
(0.0)1.90
17 paź 17:45
2.30
4.15
2.45
5.51.80
5.52.00
(0.0)1.82
(0.0)1.95
17 paź 17:45
3.60
4.45
1.72
5.51.80
5.52.00
(+1.0)1.80
(-1.0)1.97
17 paź 17:45
1.77
4.35
3.45
5.51.80
5.52.00
(-1.0)2.05
(+1.0)1.77
17 paź 17:45
2.20
4.10
2.60
5.51.93
5.51.87
(0.0)1.75
(0.0)2.05
17 paź 17:45
Europa, Alps Hockey League1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
4.65
4.90
1.50
6.52.20
6.51.67
(+1.5)1.93
(-1.5)1.87
17 paź 18:00
Europa, Alps Hockey League1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
3.40
4.30
1.80
5.51.82
5.51.95
(+1.0)1.75
(-1.0)2.07
17 paź 18:30
Kanada, QMJHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.87
4.30
2.90
6.51.95
6.51.75
(-1.0)2.15
(+1.0)1.60
17 paź 19:00
Ameryka północna, NHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
3.25
4.45
1.90
6.01.95
6.01.85
(+1.0)1.70
(-1.0)2.15
17 paź 19:30
Ameryka północna, NHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.40
5.60
6.15
6.01.85
6.01.95
(-2.0)1.90
(+2.0)1.90
17 paź 20:00
Ameryka północna, AHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
2.50
4.00
2.30
5.52.05
5.51.77
(0.0)1.95
(0.0)1.82
17 paź 22:00
Ameryka północna, NHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.85
4.50
3.35
6.01.95
6.01.85
(-1.0)2.10
(+1.0)1.75
17 paź 22:00
Kanada, QMJHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
1.80
4.45
3.10
6.51.70
6.52.05
(-1.0)2.05
(+1.0)1.70
17 paź 22:00
2.55
4.30
2.07
6.51.80
6.51.90
(0.0)2.07
(0.0)1.67
17 paź 22:00
Ameryka północna, NHL1X2
Suma
Handicapy
1
X
2
Powyżej
Poniżej
1
2
3.45
4.40
1.82
5.51.77
5.52.05
(+1.0)1.77
(-1.0)2.05
17 paź 23:00
2.15
4.35
2.70
6.01.90
6.01.90
(0.0)1.70
(0.0)2.15
17 paź 23:00
2.15
4.35
2.70
6.01.90
6.01.90
(0.0)1.70
(0.0)2.15
17 paź 23:00
2.07
4.45
2.80
6.01.80
6.02.00
(0.0)1.67
(0.0)2.20
17 paź 23:00
2.85
4.15
2.10
5.51.90
5.51.90
(0.0)2.20
(0.0)1.67
17 paź 23:00
2.10
4.35
2.75
6.01.95
6.01.85
(0.0)1.70
(0.0)2.15
17 paź 23:00
0
Kupon
Przesuń w lewo, aby usunąć, w prawo, aby zaakceptować
Twój kupon jest pusty. W celu postawienia zakładu wybierz wydarzenie i kliknij na kursy.
- Stawka1730.05 krKurs18.16Wygrana31422.37 krFC Copenhagen FC Copenhagen - AGF Aarhus1.63AZ Alkmaar AZ Alkmaar - Twente2.2Slavia Prague Slavia Prague - Hradec Kralove1.37Chelsea Everton - Chelsea2.2Leverkusen Leverkusen - SC Freiburg1.68
- Stawka2000 krKurs1.51Wygrana3022.2 krManchester City powyżej 1.5Manchester City - Ipswich1.22Daniil Medvedev sety handicap 1.5Rafael Jodar - Daniil Medvedev1.13Milan powyżej 0.5Venezia - Milan1.09
- Stawka10 €Kurs270.87Wygrana2708.71 €Politehnica Timisoara Ramnica Valcea - Politehnica Timisoara1.72Racing Ferrol Racing Ferrol - Unionistas de Salamanca CF1.75Atl. Madryt Espanyol - Atl. Madryt1.73KF Drita KF Llapi - KF Drita1.93HJK Helsinki HJK Helsinki - IF Gnistan1.45Villarreal Villarreal - Elche1.48PSG Strasbourg - PSG1.41Apollon Limassol Apollon Limassol - Nea Salamis Famagusta1.45AS Roma AS Roma - Genoa1.55Zulte-Waregem Zulte-Waregem - RFC Seraing1.38Villarreal powyżej 1.5Villarreal - Elche1.4Racing Ferrol powyżej 1.5Racing Ferrol - Unionistas de Salamanca CF1.9Atl. Madryt powyżej 1.5Espanyol - Atl. Madryt1.77KF Drita powyżej 1.5KF Llapi - KF Drita1.95HJK Helsinki powyżej 1.5HJK Helsinki - IF Gnistan1.32AS Roma powyżej 1.5AS Roma - Genoa1.62Politehnica Timisoara powyżej 1.5Ramnica Valcea - Politehnica Timisoara1.62
- Stawka1100 €Kurs2.16Wygrana2383.92 €Bayern Bayern - RB Leipzig1.22X2 Union Berlin - Dortmund1.17powyżej 2.5R. Betis - TCU Horned Frogs1.22powyżej 2.5ADO Den Haag - PSV Eindhoven1.24
- Stawka45.27 €Kurs34.95Wygrana1582.29 €X Venezia - Milan4.1Bologna Bologna - Podbeskidzie5.5AS Roma AS Roma - Genoa1.55