- Ulubione (0)
- Piłka nożna (106)
- Koszykówka (240)
- Hokej na lodzie (120)
- Krykiet (12)
- UstawieniaDziesiętne 1.50GMT+00:00
Zaczyna się za00:09
Video Player is loading.
/
Duration -:-:-
Stream Type LIVE
1x
- Chapters
- descriptions off, selected
- subtitles settings, opens subtitles settings dialog
- subtitles off, selected
- default, selected
This is a modal window.
Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.
End of dialog window.
Nadchodzące

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.93
3.30
3.80
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
06:58

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.87
3.35
3.95
2.51.92
2.51.84
1.75
2.02
06:58

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.95
3.40
3.70
2.51.93
2.51.84
1.73
2.05
Zaczyna się za02:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.65
3.50
2.45
2.51.88
2.51.88
1.68
2.15
Zaczyna się za02:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.83
3.38
4.10
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Zaczyna się za03:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.12
3.13
3.38
2.51.95
2.51.82
1.71
2.08
Zaczyna się za03:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.63
3.80
4.90
2.51.85
2.51.91
1.80
1.97
Zaczyna się za04:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.80
3.55
4.10
2.51.90
2.51.85
1.75
2.02
Zaczyna się za04:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.02
3.20
3.55
2.51.94
2.51.83
1.73
2.07
Zaczyna się za06:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.90
3.70
2.18
2.51.84
2.51.92
1.67
2.15
Zaczyna się za06:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
3.00
3.55
2.10
2.51.83
2.51.93
1.67
2.15
Zaczyna się za06:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.28
3.18
3.15
2.51.95
2.51.80
1.70
2.10
Zaczyna się za06:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.63
3.80
4.90
2.51.85
2.51.91
1.78
1.98
Zaczyna się za08:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.10
3.30
3.40
2.51.94
2.51.82
1.72
2.08
Zaczyna się za08:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.55
3.85
5.55
2.51.82
2.51.95
1.80
1.95
Zaczyna się za09:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.82
3.45
2.25
2.51.85
2.51.90
1.68
2.15
Zaczyna się za09:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.28
3.20
3.10
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Zaczyna się za10:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.55
4.00
5.55
2.51.80
2.51.95
1.80
1.95
Zaczyna się za10:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
3.45
3.80
1.87
2.51.78
2.52.00
1.67
2.15
Zaczyna się za12:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.58
3.45
2.52
2.51.90
2.51.85
1.69
2.12
Zaczyna się za12:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.51
3.25
2.65
2.51.91
2.51.85
1.69
2.12
Zaczyna się za12:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.75
3.55
2.32
2.51.87
2.51.88
1.68
2.15
Zaczyna się za12:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.95
3.40
3.70
2.51.93
2.51.84
1.73
2.05
Zaczyna się za14:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.73
3.65
4.45
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Zaczyna się za14:10

Cup Tournament
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.75
3.60
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Zaczyna się za14:10
1.95
3.45
3.55
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Zaczyna się za14:10
2.24
3.25
3.05
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Zaczyna się za14:10
1.93
3.45
3.55
2.51.93
2.51.83
1.75
2.02
Zaczyna się za14:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.46
3.20
2.70
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Zaczyna się za15:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.99
3.25
3.65
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Zaczyna się za15:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.60
3.90
5.20
2.51.84
2.51.92
1.80
1.95
Zaczyna się za16:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.32
3.20
3.00
2.51.93
2.51.83
1.68
2.12
Zaczyna się za16:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.67
3.60
4.70
2.51.87
2.51.88
1.78
1.99
Zaczyna się za18:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.10
3.30
3.40
2.51.95
2.51.82
1.72
2.07
Zaczyna się za18:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.65
3.35
2.45
2.51.88
2.51.88
1.67
2.15
Zaczyna się za18:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.40
3.30
2.82
2.51.92
2.51.84
1.68
2.12
Zaczyna się za18:10

Cup Tournament
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.05
3.35
3.30
2.51.95
2.51.80
1.75
2.02
Zaczyna się za18:10
3.80
3.55
1.85
2.51.80
2.51.95
1.68
2.15
Zaczyna się za18:10
2.08
3.30
3.25
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Zaczyna się za18:10
1.65
3.75
4.60
2.51.88
2.51.88
1.80
1.95
Zaczyna się za18:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.82
3.60
2.25
2.51.85
2.51.90
1.68
2.15
Zaczyna się za20:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.53
3.40
2.58
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Zaczyna się za20:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.92
3.30
3.80
2.51.93
2.51.84
1.73
2.05
Zaczyna się za21:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.87
3.35
3.95
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Zaczyna się za21:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.28
3.18
3.10
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Zaczyna się za22:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.88
3.70
2.18
2.51.84
2.51.92
1.68
2.15
Zaczyna się za22:10

Cup Tournament
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
3.60
3.45
1.93
2.51.82
2.51.94
1.67
2.15
Zaczyna się za22:10
1.48
4.10
6.00
2.51.80
2.51.97
1.85
1.91
Zaczyna się za22:10
3.65
3.45
1.91
2.51.82
2.51.95
1.67
2.16
Zaczyna się za22:10
Zaczyna się za22:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.28
3.05
3.15
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Zaczyna się za24:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.85
3.65
2.23
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Zaczyna się za24:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.53
3.90
5.70
2.51.80
2.51.95
1.82
1.95
Zaczyna się za24:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.07
3.30
3.45
2.51.94
2.51.83
1.72
2.08
Zaczyna się za24:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
3.95
4.25
1.70
2.51.72
2.52.07
1.67
2.15
Zaczyna się za26:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.78
3.60
4.25
2.51.90
2.51.85
1.77
2.00
Zaczyna się za26:10

Cup Tournament
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.47
4.10
6.10
2.51.78
2.51.98
1.84
1.92
Zaczyna się za26:10
3.45
3.40
2.00
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Zaczyna się za26:10
3.00
3.25
2.25
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Zaczyna się za26:10
2.45
3.15
2.80
2.51.95
2.51.80
1.71
2.08
Zaczyna się za26:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.92
3.30
3.80
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
Zaczyna się za27:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.28
3.05
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Zaczyna się za27:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.78
3.60
4.20
2.51.90
2.51.85
1.77
2.00
Zaczyna się za28:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.05
3.35
3.50
2.51.94
2.51.82
1.73
2.05
Zaczyna się za28:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.46
3.20
2.70
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Zaczyna się za30:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.40
4.40
7.30
2.51.73
2.52.05
1.85
1.91
Zaczyna się za30:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
Zaczyna się za30:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.28
3.15
3.15
2.51.95
2.51.80
1.69
2.10
Zaczyna się za30:10

Cup Tournament
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.20
3.25
3.10
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Zaczyna się za30:10
2.52
3.10
2.75
2.51.97
2.51.80
1.70
2.10
Zaczyna się za30:10
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Zaczyna się za30:10
2.49
3.10
2.75
2.51.95
2.51.80
1.70
2.10
Zaczyna się za30:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.75
3.60
4.40
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Zaczyna się za32:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.28
3.15
3.15
2.51.94
2.51.82
1.68
2.12
Zaczyna się za32:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.15
3.13
3.35
2.51.95
2.51.82
1.71
2.08
Zaczyna się za33:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
Zaczyna się za33:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.36
3.25
2.94
2.51.93
2.51.83
1.68
2.12
Zaczyna się za34:10

Fast League
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.32
3.25
3.00
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Zaczyna się za34:10

Cup Tournament
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.73
3.60
4.25
2.51.90
2.51.85
1.78
1.98
Zaczyna się za34:10
4.90
3.85
1.60
2.51.70
2.52.10
1.68
2.12
Zaczyna się za34:10
1.75
3.60
4.10
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Zaczyna się za34:10
1.93
3.45
3.60
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Zaczyna się za34:10

Cup Tournament
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Zaczyna się za38:10
1.83
3.55
3.85
2.51.92
2.51.84
1.78
1.99
Zaczyna się za38:10
2.90
3.18
2.32
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Zaczyna się za38:10
3.05
3.25
2.20
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Zaczyna się za38:10

Cup Tournament
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.58
3.90
5.00
2.51.85
2.51.91
1.82
1.94
Zaczyna się za42:10
5.00
3.90
1.58
2.51.69
2.52.12
1.67
2.15
Zaczyna się za42:10
3.40
3.40
1.99
2.51.85
2.51.92
1.68
2.12
Zaczyna się za42:10
3.30
3.35
2.07
2.51.87
2.51.88
1.68
2.12
Zaczyna się za42:10

Cup Tournament
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.71
3.65
4.40
2.51.90
2.51.85
1.80
1.97
Zaczyna się za46:10
1.85
3.50
3.80
2.51.93
2.51.83
1.77
2.00
Zaczyna się za46:10
3.38
3.40
2.02
2.51.85
2.51.91
1.68
2.12
Zaczyna się za46:10
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Zaczyna się za46:10

Cup Tournament
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.50
4.00
5.75
2.51.80
2.51.95
1.84
1.92
Zaczyna się za50:10
2.75
3.10
2.50
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Zaczyna się za50:10
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.75
2.05
Zaczyna się za50:10
3.15
3.30
2.15
2.51.88
2.51.88
1.68
2.12
Zaczyna się za50:10

Cup Tournament
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
4.15
3.60
1.75
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Zaczyna się za54:10
1.63
3.80
4.70
2.51.87
2.51.88
1.80
1.95
Zaczyna się za54:10
2.10
3.30
3.20
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Zaczyna się za54:10
3.60
3.45
1.92
2.51.83
2.51.93
1.68
2.12
Zaczyna się za54:10

Cup Tournament
1X2
Suma
2.5
Obie drużyny strzelą gola
10 października
1
X
2
Powyżej
Poniżej
Tak
Nie
1.75
3.60
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Zaczyna się za58:10
4.60
3.75
1.67
2.51.72
2.52.07
1.67
2.16
Zaczyna się za58:10
2.95
3.18
2.30
2.51.91
2.51.85
1.68
2.15
Zaczyna się za58:10
3.55
3.40
1.95
2.51.83
2.51.94
1.67
2.15
Zaczyna się za58:10
0
Kupon
Przesuń w lewo, aby usunąć, w prawo, aby zaakceptować
Twój kupon jest pusty. W celu postawienia zakładu wybierz wydarzenie i kliknij na kursy.