Nadchodzące
Wszystkie
1h
8h
24h
48h
- Ulubione (0)
- Powiększone Kursy
UEFA Europa League
UEFA Conference League
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
NFL
UEFA Nations League
UEFA Champions League
MLB
Friendlies- Piłka nożna (1570)
- Koszykówka (203)
- Tenis (191)
- Tenis stołowy (95)
- Hokej na lodzie (235)
- Siatkówka (6)
- Piłka ręczna (66)
- Baseball (12)
- Futbol Amerykański (90)
- Krykiet (13)
- Rzutki (24)
- Snooker (3)
- Golf (6)
- Futsal (11)
- Rugby Union (27)
- Water Polo (5)
- Formuła 1 (1)
- Kolarstwo (1)
- Futbol Australijski (9)
- Boks (44)
- Rugby League (2)
- Counter-Strike (79)
- League of Legends (8)
- Sztuki walki (17)
- Unihokej (28)
- Rozrywka (1)
- Polityka (1)
- Szachy (1)
- Valorant (2)
- Dota2 (7)
- UstawieniaDziesiętne 1.50GMT+00:00
Kreator Zakładów
- 01 paź 16:00
Real Madridpowyżej 175.51. kwarta - 1 - 01 paź 16:00
Real MadridHapoel Tel Aviv (+6.5) - 01 paź 16:00
Real Madrid (regulaminowy czas gry)powyżej 175.5 - 01 paź 16:00
powyżej 175.5Hapoel Tel Aviv - 01 paź 18:00
Crvena Zvezdapowyżej 169.51. kwarta - 1 - 01 paź 18:00
Crvena ZvezdaAnadolu Efes (+6.5) - 01 paź 18:00
Crvena Zvezda (regulaminowy czas gry)powyżej 169.5 - 01 paź 18:00
powyżej 169.5Anadolu Efes - 01 paź 18:30
OlympiacosVirtus Bologna (+6.5) - 01 paź 18:30
Olympiacospowyżej 171.51. kwarta - 2 - 01 paź 18:30
Olympiacos (regulaminowy czas gry)powyżej 171.5 - 01 paź 18:30
powyżej 171.5Virtus Bologna - 01 paź 18:30
Virtus Bologna (+14.5)poniżej 171.5 - 01 paź 18:45
Zalgirispowyżej 175.51. kwarta - 2 - 01 paź 18:45
ZalgirisParis (+6.5) - 01 paź 18:45
Zalgiris (regulaminowy czas gry)powyżej 175.5 - 01 paź 18:45
powyżej 175.5Paris - 02 paź 17:00
BesiktasBarcelona (+6.5) - 02 paź 17:00
Besiktaspowyżej 168.51. kwarta - 1 - 02 paź 17:00
Besiktas (regulaminowy czas gry)powyżej 168.5 - 02 paź 17:00
powyżej 168.5Barcelona - 02 paź 17:00
Barcelona (+14.5)poniżej 168.5 - 02 paź 17:45
Fenerbahcepowyżej 166.51. kwarta - 1 - 02 paź 17:45
FenerbahceBC Dubai (+6.5) - 02 paź 17:45
Fenerbahce (regulaminowy czas gry)powyżej 166.5 - 02 paź 17:45
powyżej 166.5BC Dubai - 02 paź 17:45
BC Dubai (+14.5)poniżej 166.5 - 02 paź 18:00
Bayern Munichpowyżej 167.51. kwarta - 1 - 02 paź 18:00
Bayern MunichPartizan (+6.5) - 02 paź 18:00
Bayern Munich (regulaminowy czas gry)powyżej 167.5 - 02 paź 18:00
powyżej 167.5Partizan - 02 paź 18:00
ValenciaAsvel Villeurbanne (+6.5) - 02 paź 18:00
Valenciapowyżej 170.51. kwarta - 2 - 02 paź 18:00
Valencia (regulaminowy czas gry)powyżej 170.5 - 02 paź 18:00
powyżej 170.5Asvel Villeurbanne - 02 paź 18:00
Partizan (+14.5)poniżej 167.5 - 02 paź 18:00
Asvel Villeurbanne (+14.5)poniżej 170.5 - 02 paź 18:15
Panathinaikospowyżej 169.51. kwarta - 1 - 02 paź 18:15
Maccabi Tel Aviv (+14.5)poniżej 169.5 - 02 paź 18:15
Panathinaikos (regulaminowy czas gry)powyżej 169.5 - 02 paź 18:30
Olimpia MilanoBaskonia (+6.5) - 02 paź 18:30
Olimpia Milanopowyżej 176.51. kwarta - 2 - 02 paź 18:30
Olimpia Milano (regulaminowy czas gry)powyżej 176.5 - 02 paź 18:30
powyżej 176.5Baskonia - 01 paź 16:00
1. kwarta - 1powyżej 165.5 - 01 paź 16:00
1. połowa / Wynk końcowy - 2/21. połowa powyżej 85.5 - 01 paź 18:00
1. kwarta - 1powyżej 159.5 - 01 paź 18:00
1. połowa / Wynk końcowy - 1/11. połowa powyżej 82.5 - 01 paź 18:30
1. połowa / Wynk końcowy - 2/21. połowa powyżej 83.5 - 01 paź 18:30
1. kwarta - 2powyżej 161.5 - 01 paź 18:45
1. połowa / Wynk końcowy - 2/21. połowa powyżej 85.5 - 01 paź 18:45
1. kwarta - 2powyżej 165.5 - 02 paź 17:00
1. połowa / Wynk końcowy - 1/11. połowa powyżej 82.5 - 02 paź 17:45
1. połowa / Wynk końcowy - 1/11. połowa powyżej 81.5 - 02 paź 18:00
1. połowa / Wynk końcowy - 1/11. połowa powyżej 81.5 - 02 paź 18:00
1. połowa / Wynk końcowy - 2/21. połowa powyżej 83.5 - 02 paź 18:15
1. połowa / Wynk końcowy - 1/11. połowa powyżej 82.5 - 02 paź 18:30
1. połowa / Wynk końcowy - 2/21. połowa powyżej 86.5
Australia, NBL1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
3.20
1.30
(+6.5)1.85
(-6.5)1.85
179.01.85
179.01.85
01 paź 09:30
Azja, West Asia Super League1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
2.85
1.37
(+5.5)1.85
(-5.5)1.85
184.51.85
184.51.85
01 paź 14:45
Litwa, NKL1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.90
1.80
(+1.0)1.85
(-1.0)1.85
156.01.85
156.01.85
01 paź 15:00
Ukraina, SuperLiga1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
2.50
1.47
(+4.5)1.85
(-4.5)1.85
157.51.85
157.51.85
01 paź 15:00
Litwa, NKL1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.60
2.20
(-3.0)1.85
(+3.0)1.85
162.51.85
162.51.85
01 paź 16:00
2.30
1.55
(+3.5)1.85
(-3.5)1.85
174.01.85
174.01.85
01 paź 16:00
1.95
1.75
(+1.5)1.85
(-1.5)1.85
156.01.85
156.01.85
01 paź 16:00
2.15
1.60
(+2.5)1.90
(-2.5)1.80
162.51.85
162.51.85
01 paź 16:00
2.15
1.63
(+2.5)1.85
(-2.5)1.85
171.01.85
171.01.85
01 paź 16:00
Europa, Euroleague1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
2.05
1.77
(+2.0)1.90
(-2.0)1.90
175.51.90
175.51.90
01 paź 16:00
Dania, Basketligaen1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.30
3.20
(-6.5)1.85
(+6.5)1.85
170.51.85
170.51.85
01 paź 17:00
Azja, West Asia Super League1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
5.85
1.10
(+12.5)1.85
(-12.5)1.85
184.01.85
184.01.85
01 paź 17:45
Niemcy, Bundesliga1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
2.65
1.42
(+5.0)1.85
(-5.0)1.85
172.01.85
172.01.85
01 paź 18:00
Europa, Euroleague1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.70
2.15
(-2.5)1.90
(+2.5)1.90
169.51.90
169.51.90
01 paź 18:00
Europa, Euroleague1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
4.30
1.22
(+9.0)1.90
(-9.0)1.90
171.01.90
171.01.90
01 paź 18:30
Europa, Euroleague1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
2.30
1.62
(+3.5)1.90
(-3.5)1.90
175.51.90
175.51.90
01 paź 18:45
Meksyk, Liga ABE1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
2.30
1.55
(+3.5)1.85
(-3.5)1.85
148.01.85
148.01.85
01 paź 19:00
3.40
1.27
(+7.5)1.85
(-7.5)1.85
137.51.85
137.51.85
01 paź 19:00
Chile, LNB1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.12
5.30
(-11.5)1.85
(+11.5)1.85
153.51.85
153.51.85
01 paź 23:00
Meksyk, Liga ABE1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
7.80
1.05
(+16.5)1.85
(-16.5)1.85
138.51.85
138.51.85
01 paź 23:00
Urugwaj, Metro league1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.17
4.40
(-9.5)1.85
(+9.5)1.85
01 paź 23:30
Chile, LNB1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
3.20
1.30
(+6.5)1.85
(-6.5)1.85
152.01.85
152.01.85
01 paź 23:30
Portoryko, Superior Nacional. Women1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
02 paź 00:00
02 paź 00:00
Ameryka północna, WNBA1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.53
2.45
(-4.5)1.87
(+4.5)1.85
180.51.85
180.51.87
02 paź 01:00
02 paź 01:00
Argentyna, Liga Nacional1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.63
2.15
(-2.5)1.85
(+2.5)1.85
162.51.85
162.51.85
02 paź 01:00
Meksyk, LNBP1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.75
1.95
(-1.5)1.85
(+1.5)1.85
02 paź 01:15
3.40
1.27
(+7.5)1.85
(-7.5)1.85
02 paź 01:15
Meksyk, LNBP1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.60
2.20
(-3.0)1.85
(+3.0)1.85
02 paź 02:00
Meksyk, LNBP1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.47
2.50
(-4.5)1.85
(+4.5)1.85
02 paź 02:05
Meksyk, LNBP1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.27
3.40
(-7.5)1.85
(+7.5)1.85
02 paź 02:30
Meksyk, LNBP1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.20
4.10
(-8.5)1.85
(+8.5)1.85
02 paź 03:00
Australia, NBL1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
2.95
1.35
(+6.0)1.85
(-6.0)1.85
186.51.85
186.51.85
02 paź 09:30
Australia, NBL1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.95
1.75
(+1.5)1.85
(-1.5)1.85
188.51.85
188.51.85
02 paź 11:30
Gruzja, A League1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.70
2.05
(-2.0)1.85
(+2.0)1.85
165.51.85
165.51.85
02 paź 14:30
Finlandia, Korisliiga1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.27
3.40
(-7.5)1.85
(+7.5)1.85
173.51.85
173.51.85
02 paź 15:30
Polska, EBL1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
3.20
1.30
(+6.5)1.85
(-6.5)1.85
166.01.85
166.01.85
02 paź 16:00
Turcja, Super Ligi1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
2.95
1.35
(+6.0)1.85
(-6.0)1.85
02 paź 16:00
Chorwacja, Premijer liga1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.08
6.50
(-13.5)1.85
(+13.5)1.85
161.01.85
161.01.85
02 paź 16:00
Węgry, NB 1.A1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
2.15
1.63
(+2.5)1.85
(-2.5)1.85
168.51.85
168.51.85
02 paź 16:00
Węgry, Division A. Women1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.01
11.00
(-27.0)1.85
(+27.0)1.85
137.01.85
137.01.85
02 paź 16:00
Austria, OBL1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
7.80
1.05
(+16.5)1.85
(-16.5)1.85
166.51.85
166.51.85
02 paź 16:30
Dania, Basketligaen1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.05
7.80
(-16.0)1.85
(+16.0)1.85
164.01.85
164.01.85
02 paź 16:30
1.03
9.20
(-18.0)1.85
(+18.0)1.85
169.51.85
169.51.85
02 paź 16:30
Węgry, NB 1.A1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.75
1.95
(-1.5)1.85
(+1.5)1.85
159.51.85
159.51.85
02 paź 16:30
Austria, OBL1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
2.20
1.60
(+3.0)1.85
(-3.0)1.85
167.01.85
167.01.85
02 paź 17:00
Europa, Euroleague1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.70
2.15
(-2.5)1.90
(+2.5)1.90
168.51.90
168.51.90
02 paź 17:00
Republika Czeska, Liga 11X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.14
4.90
(-10.5)1.85
(+10.5)1.85
161.01.85
161.01.85
02 paź 17:00
Niemcy, Pro A1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.47
2.50
(-4.5)1.85
(+4.5)1.85
168.51.85
168.51.85
02 paź 17:00
1.85
1.85
(+1.0)1.80
(-1.0)1.90
168.51.85
168.51.85
02 paź 17:00
Szwecja, Basketligan 1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.05
7.80
(-16.0)1.85
(+16.0)1.85
172.51.85
172.51.85
02 paź 17:04
3.35
1.29
(+7.0)1.85
(-7.0)1.85
178.01.85
178.01.85
02 paź 17:04
1.70
2.05
(-2.0)1.85
(+2.0)1.85
168.51.85
168.51.85
02 paź 17:04
Republika Czeska, Liga 11X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.63
2.15
(-2.5)1.85
(+2.5)1.85
162.51.85
162.51.85
02 paź 17:15
Republika Czeska, Liga 11X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.55
2.30
(-3.5)1.85
(+3.5)1.85
160.51.85
160.51.85
02 paź 17:30
1.95
1.75
(+1.5)1.85
(-1.5)1.85
148.01.85
148.01.85
02 paź 17:30
Niemcy, Pro A1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
2.05
1.70
(+2.0)1.85
(-2.0)1.85
165.51.85
165.51.85
02 paź 17:30
3.20
1.30
(+6.5)1.85
(-6.5)1.85
168.01.85
168.01.85
02 paź 17:30
1.85
1.85
(+1.0)1.80
(-1.0)1.90
174.51.85
174.51.85
02 paź 17:30
Europa, Euroleague1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.50
2.60
(-4.5)1.90
(+4.5)1.90
166.51.90
166.51.90
02 paź 17:45
Francja, LNB Pro A1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
2.15
1.63
(+2.5)1.85
(-2.5)1.85
161.51.85
161.51.85
02 paź 18:00
Francja, LNB Pro B1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.17
4.40
(-9.5)1.85
(+9.5)1.85
163.51.85
163.51.85
02 paź 18:00
1.37
2.85
(-5.5)1.85
(+5.5)1.85
164.01.85
164.01.85
02 paź 18:00
1.47
2.50
(-4.5)1.85
(+4.5)1.85
161.51.85
161.51.85
02 paź 18:00
Niemcy, Bundesliga1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.75
1.95
(-1.5)1.85
(+1.5)1.85
160.51.85
160.51.85
02 paź 18:00
Chorwacja, Premijer liga1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.63
2.15
(-2.5)1.85
(+2.5)1.85
164.01.85
164.01.85
02 paź 18:00
Europa, Euroleague1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
2.35
1.60
(+3.5)1.90
(-3.5)1.90
170.51.90
170.51.90
02 paź 18:00
1.70
2.15
(-2.5)1.90
(+2.5)1.90
167.01.90
167.01.90
02 paź 18:00
Niemcy, Pro A1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.10
5.85
(-12.5)1.85
(+12.5)1.85
164.51.85
164.51.85
02 paź 18:00
Francja, Nationale 11X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.63
2.15
(-2.5)1.85
(+2.5)1.85
154.01.85
154.01.85
02 paź 18:00
1.35
2.95
(-6.0)1.85
(+6.0)1.85
158.51.85
158.51.85
02 paź 18:00
1.37
2.85
(-5.5)1.85
(+5.5)1.85
162.01.85
162.01.85
02 paź 18:00
Europa, BNXT League1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
2.15
1.63
(+2.5)1.85
(-2.5)1.85
161.51.85
161.51.85
02 paź 18:00
1.55
2.30
(-3.5)1.85
(+3.5)1.85
166.51.85
166.51.85
02 paź 18:00
Polska, EBL1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.85
1.85
(+1.0)1.80
(-1.0)1.90
174.01.85
174.01.85
02 paź 18:15
Europa, Euroleague1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.17
5.10
(-10.5)1.90
(+10.5)1.90
169.51.90
169.51.90
02 paź 18:15
Francja, LNB Pro B1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.30
3.20
(-6.5)1.85
(+6.5)1.85
162.01.85
162.01.85
02 paź 18:30
1.47
2.50
(-4.5)1.85
(+4.5)1.85
164.01.85
164.01.85
02 paź 18:30
Europa, Adriatic League1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
4.10
1.20
(+8.5)1.85
(-8.5)1.85
160.01.85
160.01.85
02 paź 18:30
Anglia, British Basketball League1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.06
7.30
(-15.5)1.85
(+15.5)1.85
162.51.85
162.51.85
02 paź 18:30
1.20
4.10
(-8.5)1.85
(+8.5)1.85
174.51.85
174.51.85
02 paź 18:30
02 paź 18:30
Europa, Euroleague1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
2.00
1.80
(+1.5)1.90
(-1.5)1.90
176.51.90
176.51.90
02 paź 18:30
Francja, Nationale 11X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.63
2.15
(-2.5)1.85
(+2.5)1.85
160.01.85
160.01.85
02 paź 18:30
1.60
2.20
(-3.0)1.85
(+3.0)1.85
166.01.85
166.01.85
02 paź 18:30
1.75
1.95
(-1.5)1.85
(+1.5)1.85
150.01.85
150.01.85
02 paź 18:30
1.42
2.65
(-5.0)1.85
(+5.0)1.85
147.51.85
147.51.85
02 paź 18:30
Europa, BNXT League1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.10
5.85
(-12.5)1.85
(+12.5)1.85
163.51.85
163.51.85
02 paź 18:30
Belgia, Top division 11X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.95
1.75
(+1.5)1.85
(-1.5)1.85
173.01.85
173.01.85
02 paź 19:00
4.40
1.17
(+9.5)1.85
(-9.5)1.85
02 paź 19:00
Chile, LNB1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.12
5.30
(-11.5)1.85
(+11.5)1.85
155.51.85
155.51.85
02 paź 23:00
4.90
1.14
(+10.5)1.85
(-10.5)1.85
166.01.85
166.01.85
02 paź 23:00
Chile, LNB1X2
Handicapy
Suma
1
2
1
2
Powyżej
Poniżej
1.75
1.95
(-1.5)1.85
(+1.5)1.85
156.01.85
156.01.85
02 paź 23:30
0
Kupon
Przesuń w lewo, aby usunąć, w prawo, aby zaakceptować
Twój kupon jest pusty. W celu postawienia zakładu wybierz wydarzenie i kliknij na kursy.
- Stawka2500 FtKurs17.75Wygrana44384.5 FtHolandia Grecja - Holandia2.07Austria Irlandia - Austria2.1Szwecja Bośnia i Hercegowina - Szwecja2.15Anglia Chorwacja - Anglia1.9Niemcy Grecja - Niemcy2.05
- Stawka324.7 krKurs117.14Wygrana38036.29 krUkraina Ukraina - Północ. Irlandia1.87Polska Polska - Rumunia1.55Turcja Belgia - Turcja5.9Włochy Francja - Włochy6.85
- Stawka5000 FtKurs1.77Wygrana8856 FtNiemcy Niemcy - Serbia1.23Hiszpania Hiszpania - Republika Czeska1.09Szwajcaria Szwajcaria - Słowenia1.32
- Stawka185.08 krKurs40.35Wygrana7468.4 krGrecja Grecja - Holandia3.5Obie drużyny strzelą - TAK Grecja - Holandia1.57Portugalia Dania - Portugalia2.07Obie drużyny strzelą - TAK Dania - Portugalia1.6Norwegia Walia - Norwegia1.47poniżej 4.5Walia - Norwegia1.24
- Stawka90.17 €Kurs48.8Wygrana4400.32 €Grecja Grecja - Holandia3.45Dania Dania - Portugalia3.45Niemcy -3.5Niemcy - Serbia4.1