Prihajajoči dogodki
Vse
1 ura
8 ur
Danes
48 ur
- Favoriti (0)
- Povečanje kvot
UEFA Europa League
UEFA Conference League
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
NFL
UEFA Nations League
UEFA Champions League
Friendlies- Nogomet (1515)
- Košarka (144)
- Tenis (122)
- Namizni tenis (97)
- Hokej na ledu (179)
- Odbojka (22)
- Rokomet (65)
- Bejzbol (7)
- Ameriški nogomet (37)
- Kriket (9)
- Pikado (11)
- Golf (3)
- Futsal (7)
- Ragbi zveza (4)
- Kolesarstvo (51)
- Boks (29)
- Liga ragbija (2)
- Counter-Strike (26)
- League of Legends (3)
- Borilne veščine (4)
- Floorball (12)
- Razvedrilo (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (2)
- Dota2 (7)
- NastavitveDecimalka 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
AC MilanObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
St. GilloiseObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
Sparta PragueObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
LyonObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
NK CeljeObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
AC MilanObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
St. GilloiseObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
Sparta PragueObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
LyonObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
NK CeljeObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAFC Salzburg - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAReal Sociedad - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALillestrom - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DACrystal Palace - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAAC Omonia Nicosia - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.51X - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
SunderlandObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
SunderlandObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DATorreense - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.51X - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
AZ AlkmaarObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
AZ AlkmaarObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAHapoel Be`er Sheva - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 16:45
Bayer LeverkusenObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 16:45
Bayer LeverkusenObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALech Poznan - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 2.51X - 15 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
JuventusObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
BournemouthObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
TSG HoffenheimObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
BenficaObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
RennesObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
Dinamo ZagrebObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
NEC NijmegenObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
JuventusObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
BournemouthObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
TSG HoffenheimObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
BenficaObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
RennesObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
Dinamo ZagrebObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
NEC NijmegenObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DACelta Vigo - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASturm Graz - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DABesiktas - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DACeltic - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAOFI Crete - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAAnderlecht - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALevski Sofia - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.51X - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
FerencvarosiObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
FerencvarosiObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAViktoria Plzen - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
Jagiellonia BialystokObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
Jagiellonia BialystokObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAArarat Armenia - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 15 okt. 19:00
MarseilleObe ekipi morata doseči zadetek - NE - 15 okt. 19:00
MarseilleObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 15 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAOlympiacos - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5
Evropa, Evropska liga UEFAMoney Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
6.15
4.75
1.45
2.51.45
2.52.65
1.60
2.20
15 okt. 16:45
3.90
3.85
1.82
2.51.60
2.52.25
1.60
2.20
15 okt. 16:45
1.29
5.60
9.40
2.51.45
2.52.65
1.80
1.90
15 okt. 16:45
2.30
3.50
2.90
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
15 okt. 16:45
1.34
5.15
8.55
2.51.55
2.52.35
1.90
1.80
15 okt. 16:45
4.60
4.35
1.63
2.51.45
2.52.65
1.50
2.45
15 okt. 16:45
2.15
3.60
3.10
2.51.62
2.52.20
1.55
2.30
15 okt. 16:45
2.40
3.35
2.85
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
15 okt. 16:45
2.07
3.60
3.25
2.51.65
2.52.15
1.57
2.25
15 okt. 19:00
1.87
3.80
3.70
2.51.65
2.52.15
1.60
2.20
15 okt. 19:00
1.38
4.90
7.50
2.51.60
2.52.25
1.85
1.85
15 okt. 19:00
3.45
3.50
2.05
2.51.95
2.51.80
1.75
1.95
15 okt. 19:00
1.18
7.40
13.00
2.51.34
2.53.00
1.90
1.80
15 okt. 19:00
1.90
3.90
3.50
2.51.42
2.52.75
1.42
2.65
15 okt. 19:00
1.25
5.80
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
15 okt. 19:00
1.32
5.40
8.90
2.51.55
2.52.35
1.90
1.80
15 okt. 19:00
1.85
3.65
4.00
2.51.75
2.52.00
1.70
2.05
15 okt. 19:00
1.85
3.70
3.90
2.51.72
2.52.05
1.67
2.10
15 okt. 19:00
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.
- Vložek360 FtKvote2714.95Dobitki977383.11 FtSkupaj NAD 2.5Bohemians 1905 B - FC Pisek1.45Skupaj NAD 2.5Hradec Kralove B - Mlada Boleslav II1.52Skupaj NAD 2.5MFK Karvina B - Fastav Zlin II1.37Skupaj NAD 2.5FC Brno II - FK Blansko1.25Skupaj NAD 2.5Petrzalka - Malzenice1.5Skupaj NAD 2.5AS Trencin B - FC Nitra1.35Skupaj NAD 2.5DAC 1904 II - Komarno B1.3Skupaj NAD 2.5Ruzomberok B - Dukla Banska Bystrica B1.35Skupaj NAD 2.5Viktoria Plzen B - Dukla Praha B1.35Skupaj NAD 2.5SD Videm - Sampion Celje1.25Skupaj NAD 2.5Brazil (U-20) - Mexico (U-20)1.65Skupaj NAD 2.5Saint-Etienne (U-19) - Nice (U-19)1.37Skupaj NAD 2.5Auxerre (U-19) - Annecy (U-19)1.58Skupaj NAD 2.5FK Teplice - Neratovice-Byskovice1.45Skupaj NAD 2.5Partizan Beograd (U-19) - Vojvodina (U-19)1.37Skupaj NAD 2.5LKS Lomza II - Tur Bielsk Podlaski1.5Skupaj NAD 2.5Dozamet Nowa Sol - Roza Rozanki1.32Skupaj NAD 2.5Rigas Futbola Skola - FK Liepaja II1.35Skupaj NAD 2.5WAF Brigittenau - Helfort 151.32Skupaj NAD 2.5Qatar (U-19) - Slovenia (U-19)1.6Skupaj NAD 2.5CSM Slatina - Universitatea Craiova CS1.55Skupaj NAD 2.5Admira Praha - Jiskra Domazlice1.27Skupaj NAD 2.5SK Unicov - Polanka1.52
- Vložek20 KčKvote6891.11Dobitki137822.23 KčAzerbaijan Azerbaijan - Lithuania2.25Skupaj POD 2.5Azerbaijan - Lithuania1.47Austria Kosovo - Austria2.18Skupaj POD 3.5Kosovo - Austria1.32Malta Malta - Andorra1.7Skupaj POD 2.5Malta - Andorra1.55Portugal Portugal - Norway1.65Skupaj NAD 2.5Portugal - Norway1.42Denmark Wales - Denmark2.02Skupaj POD 3.5Wales - Denmark1.4Netherlands Netherlands - Serbia1.18Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Netherlands - Serbia2.05Skupaj NAD 2.5Netherlands - Serbia1.32Ireland Ireland - Israel2.07Skupaj POD 2.5Ireland - Israel1.75Germany Greece - Germany1.88Skupaj POD 3.5Greece - Germany1.45
- Vložek1250 KčKvote14.07Dobitki17598.12 KčSkupaj NAD 2.5Bohemians 1905 B - FC Pisek1.45Skupaj NAD 2.5Admira Praha - Jiskra Domazlice1.27Skupaj NAD 2.5Hradec Kralove B - Mlada Boleslav II1.52Skupaj NAD 2.5FC Brno II - FK Blansko1.25Skupaj NAD 2.5MFK Karvina B - Fastav Zlin II1.37Skupaj NAD 2.5SK Unicov - Polanka1.5Skupaj NAD 2.5Viktoria Plzen B - Dukla Praha B1.35Skupaj NAD 2.5FK Teplice - Neratovice-Byskovice1.45
- Vložek10 €Kvote1495.24Dobitki14952.4 €CF Intercity CF Intercity - Yeclano2.07Athletic Bilbao II Athletic Bilbao II - Extremadura1.93FC Arlanda Vasalunds - FC Arlanda2.6Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Greece - Germany1.6Skupaj NAD 2.5Greece - Germany1.67Ireland Ireland - Israel2.15Ireland skupaj NAD 1.5Ireland - Israel2.3CF Intercity skupaj NAD 1.5CF Intercity - Yeclano2.4Athletic Bilbao II skupaj NAD 1.5Athletic Bilbao II - Extremadura2.02FC Arlanda skupaj NAD 1.5Vasalunds - FC Arlanda2.08Cyprus Cyprus - Latvia1.72Sweden Romania - Sweden1.77Cyprus skupaj NAD 1.5Cyprus - Latvia1.95Sweden skupaj NAD 1.5Romania - Sweden1.7Austria Kosovo - Austria2.18Austria skupaj NAD 1.5Kosovo - Austria2.1
- Vložek916.55 KčKvote9Dobitki8248.95 KčIlay Yoruk Noma Noha Akugue - Ilay Yoruk9