Prihajajoči dogodki
Vse
1 ura
8 ur
Danes
48 ur
- Favoriti (0)
- Povečanje kvot
UEFA Europa League
UEFA Conference League
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
NFL
UEFA Nations League
UEFA Champions League
Friendlies- Nogomet (1509)
- Košarka (144)
- Tenis (127)
- Namizni tenis (100)
- Hokej na ledu (165)
- Odbojka (22)
- Rokomet (64)
- Bejzbol (7)
- Ameriški nogomet (37)
- Kriket (9)
- Pikado (11)
- Golf (3)
- Futsal (7)
- Ragbi zveza (4)
- Formula 1 (24)
- Kolesarstvo (51)
- Boks (29)
- Liga ragbija (2)
- Counter-Strike (26)
- League of Legends (3)
- Borilne veščine (4)
- Floorball (12)
- Razvedrilo (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (2)
- Dota2 (7)
- NastavitveDecimalka 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 13 okt. 16:45
Slavia Prague1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 13 okt. 16:45
Lens1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 13 okt. 19:00
Atletico Madrid1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 13 okt. 19:00
RB Leipzig1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 13 okt. 19:00
BarcelonaSkupaj za 1. polčas NAD 1.5Skupaj POD 4.5 - 13 okt. 19:00
Inter Milan1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 13 okt. 19:00
Bayern MunichSkupaj za 1. polčas NAD 1.5Skupaj POD 4.5 - 13 okt. 19:00
Arsenal1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 14 okt. 16:45
Como1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 14 okt. 16:45
Liverpool1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 14 okt. 19:00
VfB Stuttgart1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 14 okt. 19:00
Real Madrid1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 14 okt. 19:00
Borussia Dortmund1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 14 okt. 19:00
Manchester City1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj POD 3.5 - 13 okt. 16:45
Skupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 16:45
121. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 13 okt. 16:45
Skupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 16:45
121. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 13 okt. 19:00
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Skupaj NAD 4.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 19:00
Skupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 19:00
121. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 13 okt. 19:00
Skupaj NAD 4.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 19:00
X2Skupaj za 1. polčas NAD 1.5Skupaj POD 4.5 - 13 okt. 19:00
Skupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 13 okt. 19:00
1X1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 14 okt. 16:45
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 16:45
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 19:00
Skupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Skupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Skupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 19:00
121. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 14 okt. 19:00
121. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 14 okt. 19:00
Skupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DA12 - 14 okt. 19:00
1X1. polčas skupaj POD 1.5Skupaj NAD 2.5 - 13 okt. 16:45
Slavia PragueSkupaj POD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 16:45
Slavia PragueObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 16:45
Slavia PragueSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 16:45
LensSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 16:45
LensObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 16:45
LensSkupaj POD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 19:00
Atletico MadridSkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 19:00
RB LeipzigSkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 19:00
BarcelonaSkupaj POD 4.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 19:00
Inter MilanSkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 19:00
Atletico MadridObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
RB LeipzigObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
BarcelonaObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Inter MilanObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Atletico MadridSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
RB LeipzigSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
BarcelonaSkupaj NAD 4.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Inter MilanSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
VillarrealSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
VillarrealObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
VillarrealSkupaj POD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 19:00
Bayern MunichSkupaj NAD 4.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Bayern MunichObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
Bayern MunichSkupaj POD 4.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 19:00
ArsenalSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
ArsenalObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 13 okt. 19:00
ArsenalSkupaj POD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 14 okt. 16:45
ComoSkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 14 okt. 16:45
ComoObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 16:45
ComoSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 16:45
LiverpoolSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 16:45
LiverpoolObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 16:45
LiverpoolSkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 14 okt. 19:00
VfB StuttgartSkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 14 okt. 19:00
AEK AthensSkupaj POD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 14 okt. 19:00
Real MadridSkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 14 okt. 19:00
Borussia DortmundSkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 14 okt. 19:00
Manchester CitySkupaj POD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 14 okt. 19:00
Real BetisObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
VfB StuttgartObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
AEK AthensObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Real MadridObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Borussia DortmundObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Manchester CityObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Real BetisSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
VfB StuttgartSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
AEK AthensSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Real MadridSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Borussia DortmundSkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Manchester CitySkupaj NAD 3.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Aston VillaSkupaj NAD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Aston VillaObe ekipi morata doseči zadetek - DA - 14 okt. 19:00
Aston VillaSkupaj POD 2.5Obe ekipi morata doseči zadetek - NE - 13 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASabah FC - 13 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASporting Lisbon - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAManchester United - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAPSV Eindhoven - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAGalatasaray - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAClub Brugge - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DANapoli - 13 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALille - 14 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAFeyenoord - 14 okt. 16:45
Obe ekipi morata doseči zadetek - DALASK Linz - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAFC Porto - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DASlovan Bratislava - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAShakhtar Donetsk - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAAS Roma - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DABodo/Glimt - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAPSG - 14 okt. 19:00
Obe ekipi morata doseči zadetek - DAFenerbahce - 13 okt. 16:45
Skupaj POD 2.51X - 13 okt. 16:45
Skupaj POD 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 2.51X - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 14 okt. 16:45
Skupaj POD 2.51X - 14 okt. 16:45
Skupaj POD 2.51X - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 2.51X - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 2.51X - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 2.51X - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 2.51X - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 2.5X2 - 13 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 13 okt. 16:45
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 13 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 13 okt. 16:45
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 13 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 13 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 13 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 13 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 13 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 13 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 16:45
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 14 okt. 16:45
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 16:45
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5 - 14 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 14 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 14 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 14 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 14 okt. 19:00
Obe ekipi bosta dosegli zadetek v 1. polčasu - DAObe ekipi bosta dosegli zadetek v 2. polčasu - DA - 14 okt. 19:00
Skupaj POD 3.5Skupaj za 1. polčas NAD 0.5
Evropa, Liga prvakov UEFAMoney Line
Skupni seštevki
2.5
Obe ekipi sta dosegli zadetek
1
x
2
Nad
Pod
Da
Ne
3.55
3.65
1.97
2.51.62
2.52.20
1.57
2.25
13 okt. 16:45
2.40
3.70
2.65
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
13 okt. 16:45
2.20
3.75
2.90
2.51.45
2.52.65
1.40
2.75
13 okt. 19:00
1.97
3.90
3.25
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
13 okt. 19:00
1.25
5.45
13.00
2.51.57
2.52.30
2.20
1.60
13 okt. 19:00
8.30
6.10
1.29
2.51.18
2.54.30
1.37
2.85
13 okt. 19:00
1.27
5.65
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
13 okt. 19:00
2.20
3.50
3.10
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
13 okt. 19:00
25.00
11.00
1.08
2.51.15
2.54.60
1.67
2.10
13 okt. 19:00
9.35
6.15
1.27
2.51.33
2.53.05
1.65
2.12
14 okt. 16:45
3.60
4.15
1.85
2.51.40
2.52.80
1.40
2.75
14 okt. 16:45
2.15
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
14 okt. 19:00
8.55
5.75
1.30
2.51.32
2.53.10
1.60
2.20
14 okt. 19:00
2.70
3.40
2.50
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
14 okt. 19:00
3.45
3.80
1.97
2.51.37
2.52.95
1.37
2.85
14 okt. 19:00
1.72
3.75
4.65
2.51.67
2.52.10
1.67
2.10
14 okt. 19:00
3.15
3.90
2.05
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
14 okt. 19:00
2.20
3.80
2.85
2.51.40
2.52.80
1.37
2.85
14 okt. 19:00
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.
- Vložek20 KčKvote6891.11Dobitki137822.23 KčAzerbaijan Azerbaijan - Lithuania2.25Skupaj POD 2.5Azerbaijan - Lithuania1.47Austria Kosovo - Austria2.18Skupaj POD 3.5Kosovo - Austria1.32Malta Malta - Andorra1.7Skupaj POD 2.5Malta - Andorra1.55Portugal Portugal - Norway1.65Skupaj NAD 2.5Portugal - Norway1.42Denmark Wales - Denmark2.02Skupaj POD 3.5Wales - Denmark1.4Netherlands Netherlands - Serbia1.18Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Netherlands - Serbia2.05Skupaj NAD 2.5Netherlands - Serbia1.32Ireland Ireland - Israel2.07Skupaj POD 2.5Ireland - Israel1.75Germany Greece - Germany1.88Skupaj POD 3.5Greece - Germany1.45
- Vložek1250 KčKvote14.07Dobitki17598.12 KčSkupaj NAD 2.5Bohemians 1905 B - FC Pisek1.45Skupaj NAD 2.5Admira Praha - Jiskra Domazlice1.27Skupaj NAD 2.5Hradec Kralove B - Mlada Boleslav II1.52Skupaj NAD 2.5FC Brno II - FK Blansko1.25Skupaj NAD 2.5MFK Karvina B - Fastav Zlin II1.37Skupaj NAD 2.5SK Unicov - Polanka1.5Skupaj NAD 2.5Viktoria Plzen B - Dukla Praha B1.35Skupaj NAD 2.5FK Teplice - Neratovice-Byskovice1.45
- Vložek10 €Kvote1495.24Dobitki14952.4 €CF Intercity CF Intercity - Yeclano2.07Athletic Bilbao II Athletic Bilbao II - Extremadura1.93FC Arlanda Vasalunds - FC Arlanda2.6Obe ekipi morata doseči zadetek - DA Greece - Germany1.6Skupaj NAD 2.5Greece - Germany1.67Ireland Ireland - Israel2.15Ireland skupaj NAD 1.5Ireland - Israel2.3CF Intercity skupaj NAD 1.5CF Intercity - Yeclano2.4Athletic Bilbao II skupaj NAD 1.5Athletic Bilbao II - Extremadura2.02FC Arlanda skupaj NAD 1.5Vasalunds - FC Arlanda2.08Cyprus Cyprus - Latvia1.72Sweden Romania - Sweden1.77Cyprus skupaj NAD 1.5Cyprus - Latvia1.95Sweden skupaj NAD 1.5Romania - Sweden1.7Austria Kosovo - Austria2.18Austria skupaj NAD 1.5Kosovo - Austria2.1
- Vložek916.55 KčKvote9Dobitki8248.95 KčIlay Yoruk Noma Noha Akugue - Ilay Yoruk9
- Vložek2793 KčKvote2.85Dobitki7960.05 KčFC Caslav -1.5FC Caslav - Velke Hamry2.85