Prihajajoči dogodki
Vse
1 ura
8 ur
Danes
48 ur
- Favoriti (0)
- Povečanje kvot
UEFA Europa League
UEFA Conference League
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
Australian Open
UEFA Champions League
Friendlies
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Nogomet (1792)
- Košarka (298)
- Tenis (59)
- Namizni tenis (60)
- Hokej na ledu (228)
- Odbojka (47)
- Rokomet (105)
- Bejzbol (4)
- Ameriški nogomet (130)
- Kriket (22)
- Pikado (6)
- Golf (3)
- Futsal (25)
- Ragbi zveza (15)
- Vaterpolo (9)
- Biatlon (2)
- Kolesarstvo (1)
- Avstralska pravila (3)
- Boks (46)
- Liga ragbija (5)
- Counter-Strike (22)
- League of Legends (10)
- Borilne veščine (19)
- Alpsko smučanje (2)
- Floorball (46)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (1)
- Dota2 (1)
- NastavitveDecimalka 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 20 okt. 19:05
Detroit Pistons (redni čas)Skupaj NAD 220.5 - 20 okt. 23:05
New York Knicks (redni čas)Skupaj NAD 231.5 - 21 okt. 01:35
San Antonio Spurs (redni čas)Skupaj NAD 230.5 - 21 okt. 23:05
Washington Wizards (redni čas)Skupaj NAD 239.5 - 21 okt. 23:05
Orlando Magic (redni čas)Skupaj NAD 233.5 - 21 okt. 23:35
Miami Heat (redni čas)Skupaj NAD 243.5 - 21 okt. 23:35
Toronto Raptors (redni čas)Skupaj NAD 235.5 - 21 okt. 23:35
Charlotte Hornets (redni čas)Skupaj NAD 222.5 - 22 okt. 00:05
Utah Jazz (redni čas)Skupaj NAD 242.5 - 22 okt. 00:05
Indiana Pacers (redni čas)Skupaj NAD 242.5 - 22 okt. 00:35
Houston Rockets (redni čas)Skupaj NAD 227.5 - 22 okt. 02:05
Los Angeles Lakers (redni čas)Skupaj NAD 235.5 - 22 okt. 02:05
Portland Trail Blazers (redni čas)Skupaj NAD 235.5 - 22 okt. 02:35
LA Clippers (redni čas)Skupaj NAD 230.5 - 22 okt. 23:05
Philadelphia 76ers (redni čas)Skupaj NAD 233.5 - 23 okt. 01:35
Oklahoma City Thunder (redni čas)Skupaj NAD 232.5 - 23 okt. 23:05
Boston Celtics (redni čas)Skupaj NAD 223.5 - 24 okt. 01:35
San Antonio Spurs (redni čas)Skupaj NAD 225.5 - 21 okt. 23:05
Washington WizardsMilwaukee Bucks (+6.5) - 23 okt. 01:35
Oklahoma City ThunderDenver Nuggets (+6.5) - 24 okt. 01:35
San Antonio SpursHouston Rockets (+6.5) - 20 okt. 19:05
Skupaj NAD 220.5Boston Celtics - 20 okt. 23:05
Skupaj NAD 231.5Philadelphia 76ers - 21 okt. 01:35
Skupaj NAD 230.5Oklahoma City Thunder - 21 okt. 23:05
Skupaj NAD 239.5Milwaukee Bucks - 21 okt. 23:05
Skupaj NAD 233.5Atlanta Hawks - 21 okt. 23:35
Skupaj NAD 243.5Minnesota Timberwolves - 21 okt. 23:35
Skupaj NAD 235.5Chicago Bulls - 21 okt. 23:35
Skupaj NAD 222.5Brooklyn Nets - 22 okt. 00:05
Skupaj NAD 242.5Memphis Grizzlies - 22 okt. 00:05
Skupaj NAD 242.5New Orleans Pelicans - 22 okt. 00:35
Skupaj NAD 227.5Dallas Mavericks - 22 okt. 02:05
Skupaj NAD 235.5Golden State Warriors - 22 okt. 02:05
Skupaj NAD 235.5Phoenix Suns - 22 okt. 02:35
Skupaj NAD 230.5Sacramento Kings - 22 okt. 23:05
Skupaj NAD 233.5Cleveland Cavaliers - 23 okt. 01:35
Skupaj NAD 232.5Denver Nuggets - 23 okt. 23:05
Skupaj NAD 223.5New York Knicks - 24 okt. 01:35
Skupaj NAD 225.5Houston Rockets - 20 okt. 19:05
Detroit Pistons (-1.5)Skupaj NAD 220.5 - 20 okt. 23:05
New York Knicks (-4.5)Skupaj NAD 231.5 - 21 okt. 01:35
San Antonio Spurs (-2.5)Skupaj NAD 230.5 - 21 okt. 23:05
Washington Wizards (-6.5)Skupaj NAD 239.5 - 21 okt. 23:05
Orlando Magic (-2.5)Skupaj NAD 233.5 - 21 okt. 23:35
Miami Heat (-1.5)Skupaj NAD 243.5 - 21 okt. 23:35
Toronto Raptors (-9.5)Skupaj NAD 235.5 - 21 okt. 23:35
Brooklyn Nets (+2.5)Skupaj NAD 222.5 - 22 okt. 00:05
Memphis Grizzlies (+2.5)Skupaj NAD 242.5 - 22 okt. 00:05
New Orleans Pelicans (+3.5)Skupaj NAD 242.5 - 22 okt. 00:35
Houston Rockets (-8.5)Skupaj NAD 227.5 - 22 okt. 02:05
Los Angeles Lakers (-5.5)Skupaj NAD 235.5 - 22 okt. 02:05
Portland Trail Blazers (-4.5)Skupaj NAD 235.5 - 22 okt. 02:35
LA Clippers (-4.5)Skupaj NAD 230.5 - 22 okt. 23:05
Philadelphia 76ers (-4.5)Skupaj NAD 233.5 - 23 okt. 01:35
Oklahoma City Thunder (-7.5)Skupaj NAD 232.5 - 23 okt. 23:05
Boston Celtics (-2.5)Skupaj NAD 223.5 - 24 okt. 01:35
San Antonio Spurs (-7.5)Skupaj NAD 225.5
Severna Amerika, NBAMoney Line
Razponi
Skupni seštevki
1
2
1
2
Nad
Pod
1.78
2.00
(-1.5)1.85
(+1.5)1.90
220.51.87
220.51.87
20 okt. 19:05
1.52
2.50
(-4.5)1.85
(+4.5)1.90
231.01.87
231.01.87
20 okt. 23:05
1.75
2.05
(-2.0)1.87
(+2.0)1.87
230.51.87
230.51.87
21 okt. 01:35
1.43
2.80
(-6.0)1.90
(+6.0)1.85
239.01.87
239.01.87
21 okt. 23:05
1.72
2.10
(-2.5)1.90
(+2.5)1.85
233.51.87
233.51.87
21 okt. 23:05
1.78
1.99
(-1.5)1.87
(+1.5)1.87
243.01.87
243.01.87
21 okt. 23:35
2.05
1.75
(+2.0)1.87
(-2.0)1.87
222.51.87
222.51.87
21 okt. 23:35
1.26
3.75
(-9.0)1.90
(+9.0)1.85
235.51.87
235.51.87
21 okt. 23:35
2.10
1.72
(+2.5)1.87
(-2.5)1.87
242.01.87
242.01.87
22 okt. 00:05
2.30
1.61
(+3.5)1.87
(-3.5)1.87
242.51.87
242.51.87
22 okt. 00:05
1.29
3.50
(-8.0)1.87
(+8.0)1.87
227.51.87
227.51.87
22 okt. 00:35
1.63
2.25
(-4.0)1.90
(+4.0)1.85
235.01.87
235.01.87
22 okt. 02:05
1.52
2.50
(-5.0)1.90
(+5.0)1.85
235.51.87
235.51.87
22 okt. 02:05
1.60
2.30
(-4.0)1.87
(+4.0)1.87
230.51.87
230.51.87
22 okt. 02:35
1.63
2.25
(-4.0)1.90
(+4.0)1.85
233.51.87
233.51.87
22 okt. 23:05
1.32
3.30
(-7.5)1.87
(+7.5)1.87
232.51.87
232.51.87
23 okt. 01:35
1.72
2.10
(-2.5)1.87
(+2.5)1.87
223.51.87
223.51.87
23 okt. 23:05
1.38
3.00
(-7.0)1.90
(+7.0)1.85
225.51.87
225.51.87
24 okt. 01:35
1.84
1.94
(-1.0)1.87
(+1.0)1.87
228.51.87
228.51.87
25 dec. 17:05
1.45
2.70
(-5.5)1.87
(+5.5)1.87
230.51.87
230.51.87
25 dec. 19:35
1.78
1.99
(-1.5)1.90
(+1.5)1.85
236.51.87
236.51.87
25 dec. 22:05
2.35
1.58
(+4.5)1.85
(-4.5)1.90
233.01.87
233.01.87
26 dec. 01:05
2.15
1.69
(+2.5)1.87
(-2.5)1.87
239.51.87
239.51.87
26 dec. 03:35
0
Stavni listek
Podrsajte levo za brisanje, desno za sprejemanje
Vaš stavni listek je prazen. Če želite skleniti stavo, izberite dogodek in kliknite na kvote.
- Vložek360 FtKvote80342.12Dobitki28923164.78 FtLokomotiv Yaroslavl -1Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk1.95Ak Bars Kazan -1Ak Bars Kazan - Severstal2.45Karpat -1Jukurit - Karpat2.95Lukko -1Lukko - SaiPa Lappeenranta2.5Jokerit Helsinki -1Jokerit Helsinki - Ilves2.95HPK Hameenlinna -1HPK Hameenlinna - KooKoo2.7Jokp -1Jokp - RoKi2.15Pitea -1Pitea - Stromsbro2.05Ornskoldsvik -1Ornskoldsvik - Norrtalje1.72Brodernas/Vasby IK HK -1Brodernas/Vasby IK HK - Kiruna IF1.85Kalix -1Wings Arlanda - Kalix1.75Tingsryd AIF -1Hanvikens - Tingsryd AIF2.3Borlange -1Asploven HC - Borlange2.45Nidaros -1Nidaros - Narvik IK2.07
- Vložek360 FtKvote9232.07Dobitki3323546.67 FtLokomotiv Yaroslavl -1Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk1.95Ak Bars Kazan -1Ak Bars Kazan - Severstal2.45Lukko -1Lukko - SaiPa Lappeenranta2.5HPK Hameenlinna -1HPK Hameenlinna - KooKoo2.7Jokp -1Jokp - RoKi2.15Pitea -1Pitea - Stromsbro2.05Ornskoldsvik -1Ornskoldsvik - Norrtalje1.72Brodernas/Vasby IK HK -1Brodernas/Vasby IK HK - Kiruna IF1.85Kalix -1Wings Arlanda - Kalix1.75Tingsryd AIF -1Hanvikens - Tingsryd AIF2.3Borlange -1Asploven HC - Borlange2.45Nidaros -1Nidaros - Narvik IK2.07
- Vložek360 FtKvote3563.37Dobitki1282815.25 FtSkupaj NAD 5Ak Bars Kazan - Severstal2.15Skupaj NAD 5Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk2.15Skupaj NAD 5.5Lukko - SaiPa Lappeenranta2.1Skupaj NAD 5.5Jokp - RoKi1.8Skupaj NAD 5.5TuTo - Hermes1.72Skupaj NAD 5.5IPK - KeuPa HT1.53Skupaj NAD 5.5Pitea - Stromsbro1.67Skupaj NAD 5.5Brodernas/Vasby IK HK - Kiruna IF1.72Skupaj NAD 5.5Wings Arlanda - Kalix1.75Skupaj NAD 5.5Nykoping - Karlskrona HK1.82Skupaj NAD 5.5Hanvikens - Tingsryd AIF1.85Skupaj NAD 5.5Ornskoldsvik - Norrtalje1.5Skupaj NAD 5.5Nidaros - Narvik IK1.85Skupaj NAD 5.5Valerenga Ishockey - Lillehammer IK1.65
- Vložek360 FtKvote3121.27Dobitki1123657.59 FtSkupaj NAD 2.5Cove Rangers - East Fife1.9Skupaj NAD 2.5Peterhead - Queen Of South1.55Skupaj NAD 2.5Alloa Athletic - Hamilton Academical1.75Skupaj NAD 2.5Montrose - Ross County1.45Skupaj NAD 2.5East Kilbride - Airdrieonians1.6Skupaj NAD 2.5Ayr United - Dunfermline Athletic1.95Skupaj NAD 2.5Livingston - Partick Thistle1.8Skupaj NAD 2.5Arbroath FC - Greenock Morton2.02Skupaj NAD 2.5Raith - Queen's Park1.85Skupaj NAD 2.5Inverness - Stenhousemuir FC2Skupaj NAD 2.5Stirling Albion - Kelty Hearts1.58Skupaj NAD 2.5Annan Athletic - Stranraer1.6Skupaj NAD 2.5Clyde - Dumbarton1.37Skupaj NAD 2.5Edinburgh City - Spartans1.67Skupaj NAD 2.5Forfar Athletic - Elgin City1.72
- Vložek360 FtKvote1400.41Dobitki504148.64 FtSkupaj NAD 2.5Chesham United - Chelmsford City1.42Skupaj NAD 2.5Hampton & Richmond - Ebbsfleet United1.62Skupaj NAD 2.5Braintree - Truro City1.52Skupaj NAD 2.5AFC Totton - Walton & Hersham1.37Skupaj NAD 2.5Dover Athletic - Dorking Wanderers1.35Skupaj NAD 2.5Farnham Town - Salisbury FC1.42Skupaj NAD 2.5Kings Lynn - Buxton1.58Skupaj NAD 2.5Harborough Town - Southport1.67Skupaj NAD 2.5Hereford United - Hednesford Town1.55Skupaj NAD 2.5Macclesfield Town - South Shields1.47Skupaj NAD 2.5Radcliffe FC - Scarborough Athletic1.62Skupaj NAD 2.5Chester - Bedford Town FC1.55Skupaj NAD 2.5Tamworth - Barrow1.67Skupaj NAD 2.5Halifax Town - Gateshead1.55Skupaj NAD 2.5Worthing - Solihull Moors1.35Skupaj NAD 2.5Woking - Harrogate Town1.7Skupaj NAD 2.5Wealdstone FC - Yeovil Town1.7