Nadchádzajúce podujatia
Všetky
1h
8h
Dnes
48h
- Obľúbené stránky (0)
- Zvýšené kurzy
UEFA Europa League
UEFA Conference League
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
Friendlies
NBA
NHL
NFL
MLB- Futbal (1322)
- Basketbal (189)
- Tenis (295)
- Stolný tenis (94)
- Ľadový hokej (171)
- Volejbal (9)
- Hádzaná (75)
- Baseball (12)
- Americký futbal (84)
- Kriket (17)
- Šípky (15)
- Golf (3)
- Futsal (7)
- Rugby Union (33)
- Vodné pólo (8)
- Formula 1 (1)
- Cyklistika (32)
- Box (29)
- Rugby League (3)
- Counter-Strike (55)
- League of Legends (9)
- Bojové umenia (16)
- Florbal (4)
- Zábava (1)
- Politika (1)
- Šach (1)
- Valorant (3)
- Dota2 (6)
- NastaveniaDesatinné číslo 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 06 okt 23:00
Detroit Red Wings (bežný čas)Celkom NAD 6.5 - 06 okt 23:00
Detroit Red Wings (bežný čas)1. tretina - 1 - 06 okt 23:00
Carolina Hurricanes (bežný čas)Celkom NAD 6.5 - 06 okt 23:00
Toronto Maple Leafs (bežný čas)Celkom NAD 6.5 - 06 okt 23:00
Toronto Maple Leafs (bežný čas)1. tretina - 1 - 06 okt 23:00
New Jersey Devils (bežný čas)Celkom NAD 6.5 - 06 okt 23:00
New Jersey Devils (bežný čas)1. tretina - 1 - 06 okt 23:00
Buffalo Sabres (bežný čas)Celkom NAD 6.5 - 06 okt 23:00
Buffalo Sabres (bežný čas)1. tretina - 1 - 06 okt 23:30
New York Rangers (bežný čas)Celkom NAD 5.5 - 06 okt 23:30
New York Rangers (bežný čas)1. tretina - 1 - 07 okt 00:00
St. Louis Blues (bežný čas)Celkom NAD 5.5 - 07 okt 01:40
Vegas Golden Knights (bežný čas)Celkom NAD 6.5 - 07 okt 02:00
Florida Panthers (bežný čas)Celkom NAD 5.5 - 07 okt 23:30
Washington Capitals (bežný čas)Celkom NAD 6.5 - 07 okt 23:30
Washington Capitals (bežný čas)1. tretina - 1 - 07 okt 23:30
Colorado Avalanche (bežný čas)Celkom NAD 6.5
Rusko, MHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
4.25
4.45
1.60
5.52.05
5.51.75
(+1.0)1.97
(-1.0)1.82
06 okt 09:00
Ázia, Ázijská hokejová ligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.70
4.50
3.40
(-1.5)2.25
(+1.5)1.55
06 okt 10:00
Rusko, MHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.55
3.90
2.30
4.51.65
4.52.20
(0.0)1.97
(0.0)1.80
06 okt 11:30
Rusko, VHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.87
3.90
3.40
4.51.87
4.51.90
(-1.0)2.25
(+1.0)1.63
06 okt 12:00
Rusko, VHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.75
4.15
3.75
4.51.75
4.52.07
(-1.0)2.05
(+1.0)1.77
06 okt 13:30
Rusko, MHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.35
5.65
6.15
6.52.20
6.51.65
(-2.0)1.85
(+2.0)1.93
06 okt 13:30
Kazachstan, Profesionálna ligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.07
4.20
2.60
6.52.05
6.51.70
(0.0)1.67
(0.0)2.07
06 okt 13:30
Rusko, KHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.45
3.90
2.35
5.01.90
5.01.87
(0.0)1.90
(0.0)1.87
06 okt 14:00
1.85
4.00
3.40
4.51.80
4.51.97
(-1.0)2.25
(+1.0)1.65
06 okt 14:00
Kazachstan, Profesionálna ligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.40
3.90
2.30
5.52.00
5.51.70
(0.0)1.87
(0.0)1.82
06 okt 14:00
2.60
4.15
2.07
5.51.65
5.52.07
(0.0)2.07
(0.0)1.67
06 okt 14:00
3.55
4.30
1.70
5.51.85
5.51.85
(+1.0)1.77
(-1.0)1.93
06 okt 14:00
Bielorusko, ExtraligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.70
4.40
3.80
5.51.93
5.51.87
(-1.0)1.93
(+1.0)1.87
06 okt 14:55
Rusko, VHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
4.00
4.25
1.67
4.51.70
4.52.10
(+1.0)1.85
(-1.0)1.95
06 okt 15:00
Fínsko, SM-LiigaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.60
3.85
2.25
4.51.77
4.52.05
(0.0)2.05
(0.0)1.77
06 okt 15:30
Rusko, MHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.40
3.90
2.40
5.52.15
5.51.67
(0.0)1.90
(0.0)1.87
06 okt 15:30
1.53
4.70
4.70
5.51.93
5.51.85
(-1.5)1.93
(+1.5)1.85
06 okt 15:30
1.42
5.25
5.40
6.01.97
6.01.80
(-2.0)2.00
(+2.0)1.80
06 okt 15:30
3.45
4.30
1.77
5.51.95
5.51.82
(+1.0)1.75
(-1.0)2.07
06 okt 15:30
Európa, Hokejová liga majstrovMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.60
4.20
2.15
5.51.80
5.52.00
(0.0)2.07
(0.0)1.75
06 okt 15:30
Bielorusko, ExtraligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.50
4.65
5.00
4.51.70
4.52.15
(-1.5)1.93
(+1.5)1.85
06 okt 16:00
Rusko, MHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.85
4.10
2.05
5.51.97
5.51.82
(0.0)2.25
(0.0)1.63
06 okt 16:00
3.30
4.25
1.82
5.51.95
5.51.82
(+1.0)1.70
(-1.0)2.15
06 okt 16:00
Európa, Hokejová liga majstrovMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
3.45
4.40
1.77
5.51.72
5.52.07
(+1.0)1.77
(-1.0)2.05
06 okt 16:00
Slovensko, 1. LigaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.85
4.25
2.00
5.51.70
5.52.10
(0.0)2.25
(0.0)1.63
06 okt 16:00
Rusko, KHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.75
4.30
3.60
5.52.05
5.51.75
(-1.0)2.05
(+1.0)1.77
06 okt 16:30
Európa, Hokejová liga majstrovMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.57
4.50
4.40
5.52.15
5.51.67
(-1.0)1.80
(+1.0)1.97
06 okt 17:00
1.67
4.50
3.80
5.51.80
5.51.97
(-1.0)1.90
(+1.0)1.87
06 okt 17:00
Bielorusko, ExtraligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.55
3.85
2.30
4.51.77
4.52.05
(0.0)1.97
(0.0)1.82
06 okt 17:10
Európa, Hokejová liga majstrovMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.85
4.25
3.25
5.51.87
5.51.90
(-1.0)2.15
(+1.0)1.67
06 okt 17:15
Švajčiarsko, Švajčiarska ligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.72
4.35
3.65
5.51.87
5.51.93
(-1.0)1.97
(+1.0)1.82
06 okt 17:30
3.80
4.70
1.65
6.51.95
6.51.85
(+1.0)1.95
(-1.0)1.85
06 okt 17:30
Švajčiarsko, Švajčiarska ligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.50
5.00
4.65
6.51.95
6.51.85
(-1.5)1.85
(+1.5)1.95
06 okt 17:45
1.77
4.40
3.45
5.51.75
5.52.07
(-1.0)2.05
(+1.0)1.77
06 okt 17:45
Európa, Hokejová liga majstrovMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.29
6.15
7.20
6.52.10
6.51.72
(-2.5)1.95
(+2.5)1.85
06 okt 17:45
Švajčiarsko, Švajčiarska ligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
5.00
4.85
1.47
5.52.05
5.51.77
(+1.5)1.93
(-1.5)1.87
06 okt 18:15
Európa, Hokejová liga majstrovMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
5.00
4.85
1.47
5.52.00
5.51.80
(+1.5)1.90
(-1.5)1.87
06 okt 18:20
Severná Amerika, NHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.40
4.25
2.40
6.02.05
6.01.77
(0.0)1.90
(0.0)1.90
06 okt 23:00
2.50
4.35
2.30
6.01.90
6.01.90
(0.0)1.95
(0.0)1.85
06 okt 23:00
2.00
4.35
3.00
6.02.05
6.01.77
(-1.0)2.30
(+1.0)1.62
06 okt 23:00
2.20
4.30
2.65
6.02.05
6.01.77
(0.0)1.75
(0.0)2.10
06 okt 23:00
2.40
4.35
2.40
6.01.90
6.01.90
(0.0)1.90
(0.0)1.90
06 okt 23:00
Severná Amerika, NHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.07
4.20
2.95
5.51.85
5.51.95
(0.0)1.62
(0.0)2.30
06 okt 23:30
Severná Amerika, NHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.75
4.15
2.20
5.51.85
5.51.95
(0.0)2.15
(0.0)1.70
07 okt 00:00
Kanada, WHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.35
5.45
5.50
6.51.80
6.51.87
(-2.0)1.82
(+2.0)1.87
07 okt 01:35
Severná Amerika, NHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
3.15
4.40
1.93
6.02.00
6.01.80
(+1.0)1.67
(-1.0)2.20
07 okt 01:40
Severná Amerika, NHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.55
4.20
2.30
5.51.80
5.52.00
(0.0)2.00
(0.0)1.80
07 okt 02:00
Kanada, WHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
3.30
4.50
1.72
6.51.80
6.51.87
(+1.0)1.75
(-1.0)1.93
07 okt 02:00
Rusko, MHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
4.20
4.40
1.63
5.52.15
5.51.67
(+1.0)1.93
(-1.0)1.85
07 okt 08:00
Fínsko, SM-LiigaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.55
3.85
2.30
4.51.80
4.52.00
(0.0)2.00
(0.0)1.80
07 okt 09:00
Rusko, MHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
5.20
5.00
1.42
5.51.90
5.51.90
(+1.5)1.95
(-1.5)1.82
07 okt 09:00
Rusko, ZHL. ŽenyMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.25
3.85
2.60
4.51.77
4.52.05
(0.0)1.77
(0.0)2.05
07 okt 10:00
Rusko, MHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.65
3.90
2.20
4.51.65
4.52.20
(0.0)2.07
(0.0)1.72
07 okt 11:30
Rusko, KHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.85
3.90
2.07
4.51.75
4.52.05
(0.0)2.20
(0.0)1.65
07 okt 12:30
Rusko, VHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.72
4.10
3.85
4.51.90
4.51.87
(-1.0)2.05
(+1.0)1.77
07 okt 13:00
Rusko, MHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.45
4.10
2.30
5.51.93
5.51.85
(0.0)1.95
(0.0)1.85
07 okt 13:30
1.72
4.40
3.70
5.51.87
5.51.93
(-1.0)1.95
(+1.0)1.85
07 okt 13:30
Rusko, KHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.37
5.35
6.00
5.51.97
5.51.80
(-2.0)2.00
(+2.0)1.80
07 okt 14:00
Rusko, VHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.80
4.00
3.60
4.51.90
4.51.87
(-1.0)2.15
(+1.0)1.70
07 okt 14:00
Rusko, VHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.25
3.90
2.60
4.51.75
4.52.07
(0.0)1.75
(0.0)2.05
07 okt 14:30
Česká republika, Maxa ligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.75
4.15
3.40
5.51.97
5.51.70
(-1.0)2.00
(+1.0)1.67
07 okt 15:00
Fínsko, SM-LiigaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
07 okt 15:30
3.65
4.25
1.75
5.52.20
5.51.65
(+1.0)1.77
(-1.0)2.05
07 okt 15:30
Fínsko, Mestis HokejMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
6.00
5.75
1.35
6.51.93
6.51.85
(+2.0)1.97
(-2.0)1.80
07 okt 15:30
Európa, Hokejová liga majstrovMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.37
5.15
6.40
4.51.72
4.52.10
(-2.0)2.05
(+2.0)1.75
07 okt 15:30
Fínsko, SM Liiga U20Money Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
3.60
4.35
1.75
5.51.93
5.51.85
(+1.0)1.80
(-1.0)1.97
07 okt 15:30
1.45
5.00
5.30
5.51.85
5.51.95
(-1.5)1.80
(+1.5)1.97
07 okt 15:30
Česká republika, Maxa ligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.63
4.25
3.90
5.52.07
5.51.63
(-1.0)1.85
(+1.0)1.85
07 okt 15:30
2.30
3.80
2.45
4.51.65
4.52.07
(0.0)1.80
(0.0)1.90
07 okt 15:30
2.15
4.00
2.55
5.51.85
5.51.85
(0.0)1.67
(0.0)2.00
07 okt 15:30
2.05
3.90
2.80
5.52.07
5.51.65
(0.0)1.60
(0.0)2.15
07 okt 15:30
Česká republika, Maxa ligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.60
4.40
3.90
5.51.85
5.51.82
(-1.0)1.80
(+1.0)1.87
07 okt 16:00
Lotyšsko, Majstrovstvá OHL v PobaltíMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.05
4.15
2.80
5.51.87
5.51.93
(0.0)1.65
(0.0)2.20
07 okt 16:20
Rusko, KHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.90
4.15
3.15
5.01.85
5.01.95
(-1.0)2.30
(+1.0)1.60
07 okt 16:30
4.50
4.80
1.53
5.51.82
5.51.97
(+1.5)1.82
(-1.5)1.97
07 okt 16:30
Švédsko, Hokejový AllsvenskanMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.10
4.00
2.75
5.52.07
5.51.75
(0.0)1.67
(0.0)2.15
07 okt 17:00
1.90
4.15
3.15
5.52.10
5.51.72
(-1.0)2.25
(+1.0)1.63
07 okt 17:00
3.75
4.35
1.70
5.51.95
5.51.85
(+1.0)1.85
(-1.0)1.95
07 okt 17:00
1.53
4.70
4.60
5.51.90
5.51.90
(-1.5)1.95
(+1.5)1.85
07 okt 17:00
3.60
4.35
1.75
5.51.95
5.51.82
(+1.0)1.80
(-1.0)2.00
07 okt 17:00
1.65
4.35
4.00
5.52.15
5.51.70
(-1.0)1.90
(+1.0)1.90
07 okt 17:00
1.37
5.40
6.00
5.51.87
5.51.90
(-2.0)1.95
(+2.0)1.85
07 okt 17:00
Nórsko, Divízia 1Money Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.75
4.25
3.35
5.51.72
5.51.97
(-1.0)1.97
(+1.0)1.72
07 okt 17:00
Švédsko, HockeyettanMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.57
4.50
3.90
5.51.67
5.52.05
(-1.0)1.77
(+1.0)1.93
07 okt 17:00
Európa, Hokejová liga majstrovMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.25
6.45
7.80
6.52.05
6.51.77
(-2.5)1.87
(+2.5)1.93
07 okt 17:30
1.14
8.60
12.00
6.51.87
6.51.90
(-3.0)1.85
(+3.0)1.95
07 okt 17:30
Švajčiarsko, Národná liga AMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.25
4.10
2.50
5.51.87
5.51.90
(0.0)1.80
(0.0)1.97
07 okt 17:45
Európa, Hokejová liga majstrovMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
8.50
6.85
1.22
6.51.87
6.51.90
(+2.5)2.05
(-2.5)1.77
07 okt 18:15
Európa, Hokejová liga majstrovMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.20
4.15
2.55
5.51.80
5.51.97
(0.0)1.77
(0.0)2.05
07 okt 18:20
Veľká Británia, Elitná ligaMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
3.45
4.35
1.77
5.51.75
5.52.07
(+1.0)1.77
(-1.0)2.05
07 okt 18:30
Kanada, OHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
2.25
4.20
2.35
6.52.00
6.51.70
(0.0)1.82
(0.0)1.87
07 okt 23:00
Kanada, QMJHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.97
4.45
2.65
7.52.07
7.51.65
(0.0)1.63
(0.0)2.15
07 okt 23:00
Severná Amerika, NHLMoney Line
Celkové sumy
Šírenie
1
X
2
Viac ako
Pod
1
2
1.90
4.45
3.20
6.01.95
6.01.85
(-1.0)2.15
(+1.0)1.70
07 okt 23:30
3.30
4.55
1.85
6.01.85
6.01.95
(+1.0)1.75
(-1.0)2.10
07 okt 23:30
0
Stávkový tiket
Potiahnutím doľava vymažete, potiahnutím doprava prijmete
Váš tiket je prázdny. Ak chcete uzavrieť stávku, vyberte udalosť a kliknite na kurz.
- Kolky35 KčKurzy2290.55Výhry80169.54 KčAlbania Albania - San Marino1.03Oba tímy skórujú - NIE Albania - San Marino1.32Germany (U-21) Germany (U-21) - Georgia (U-21)1.08Oba tímy skórujú - ÁNO Germany (U-21) - Georgia (U-21)2.1Azerbaijan (U-21) Azerbaijan (U-21) - Gibraltar (U-21)1.13Celkom NAD 2.5Azerbaijan (U-21) - Gibraltar (U-21)1.32Cyprus (U-21) Cyprus (U-21) - San Marino (U-21)1.01Oba tímy skórujú - NIE Cyprus (U-21) - San Marino (U-21)1.221X France (U-21) - Switzerland (U-21)1.14Oba tímy skórujú - ÁNO France (U-21) - Switzerland (U-21)1.57Celkom NAD 1.5France (U-21) - Switzerland (U-21)1.13Spain (U-21) Spain (U-21) - Romania (U-21)1.06Oba tímy skórujú - ÁNO Spain (U-21) - Romania (U-21)2.651X Portugal (U-21) - Czech Republic (U-21)1.071X Denmark (U-21) - Belgium (U-21)1.421X Norway (U-21) - Israel (U-21)1.13Oba tímy skórujú - ÁNO Norway (U-21) - Israel (U-21)1.751X Turkey (U-21) - Hungary (U-21)1.07Oba tímy skórujú - ÁNO Turkey (U-21) - Hungary (U-21)1.85Celkom NAD 1.5Turkey (U-21) - Hungary (U-21)1.18X2 Croatia - Spain1.01Oba tímy skórujú - ÁNO Croatia - Spain1.8Celkom NAD 1.5Croatia - Spain1.111X Scotland - Slovenia1.15Oba tímy skórujú - ÁNO Portugal (U-21) - Czech Republic (U-21)1.9Oba tímy skórujú - ÁNO Denmark (U-21) - Belgium (U-21)1.9England England - Czechia1.1Switzerland Switzerland - North Macedonia1.11X Kazakhstan - Faroe Islands1.28
- Kolky10 €Kurzy5458.68Výhry54586.86 €Croatia Croatia - Spain10.25Slovenia Scotland - Slovenia5.1X Estonia - Iceland4X Belarus - Finland3.25X Luxembourg - Bulgaria3.151. polčas Switzerland s hendikepom -1.5Switzerland - North Macedonia2.55
- Kolky595 KčKurzy18.95Výhry11276.32 KčCarlo Alberto Caniato nastavuje hendikep -1.5Carlo Alberto Caniato - Max Wiskandt1.67Kyrian Jacquet nastavuje hendikep -1.5Kyrian Jacquet - Rei Sakamoto2.45Dane Sweeny nastavuje hendikep -1.5Dane Sweeny - Kimmer Coppejans2.4Teodora Kostovic nastavuje hendikep -1.5Teodora Kostovic - Noma Noha Akugue1.93
- Kolky5000 FtKurzy1.6Výhry8028 FtSpain celkom NAD 1.5Croatia - Spain1.25England celkom NAD 1.5England - Czechia1.13Switzerland celkom NAD 1.5Switzerland - North Macedonia1.13
- Kolky25 €Kurzy285.49Výhry7137.37 €X Kazakhstan - Faroe Islands2.95Luxembourg Luxembourg - Bulgaria2.2Belarus Belarus - Finland4.15X Estonia - Iceland41. polčas England s hendikepom -1.5England - Czechia2.65