- Favoritter (0)
- Fotball (110)
- Basketball (312)
- Ishockey (120)
- Cricket (13)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
Starter om00:28
Video Player is loading.
/
Duration -:-:-
Stream Type LIVE
1x
- Chapters
- descriptions off, selected
- subtitles settings, opens subtitles settings dialog
- subtitles off, selected
- default, selected
This is a modal window.
Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.
End of dialog window.
Kommende spill

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.00
4.30
1.67
2.51.71
2.52.08
1.68
2.15
14:02

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.49
3.35
2.65
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
14:02

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.58
3.30
2.52
2.51.88
2.51.87
1.68
2.15
Starter om02:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.12
3.30
3.35
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Starter om02:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.87
3.35
3.95
2.51.92
2.51.84
1.75
2.02
Starter om02:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.24
3.18
3.18
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Starter om02:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.71
3.70
4.55
2.51.88
2.51.88
1.78
1.99
Starter om04:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.28
3.15
3.15
2.51.95
2.51.80
1.69
2.10
Starter om04:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.88
3.45
2.22
2.51.84
2.51.92
1.67
2.16
Starter om05:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.00
3.60
2.10
2.51.83
2.51.93
1.67
2.15
Starter om05:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.10
3.30
3.40
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Starter om06:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.18
3.25
3.25
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Starter om06:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.44
4.10
6.70
2.51.75
2.52.02
1.84
1.93
Starter om08:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.53
4.00
5.70
2.51.80
2.51.95
1.82
1.95
Starter om08:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.68
3.60
4.70
2.51.87
2.51.88
1.78
1.99
Starter om08:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.73
3.65
4.45
2.51.88
2.51.87
1.78
2.00
Starter om08:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.95
3.40
3.70
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Starter om10:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.20
3.25
3.20
2.51.94
2.51.82
1.70
2.10
Starter om10:28

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.75
3.60
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Starter om10:28
1.95
3.45
3.55
2.51.94
2.51.82
1.75
2.02
Starter om10:28
2.23
3.25
3.00
2.51.97
2.51.80
1.73
2.05
Starter om10:28
1.94
3.45
3.55
2.51.94
2.51.82
1.75
2.00
Starter om10:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.05
3.60
2.08
2.51.83
2.51.94
1.67
2.15
Starter om11:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.38
3.15
2.88
2.51.94
2.51.83
1.70
2.10
Starter om11:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.58
3.45
2.52
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Starter om12:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.87
3.50
3.95
2.51.91
2.51.85
1.75
2.02
Starter om12:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.75
3.50
4.35
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Starter om14:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.60
3.85
5.20
2.51.84
2.51.93
1.80
1.97
Starter om14:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.98
3.25
3.60
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Starter om14:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.88
3.50
3.90
2.51.92
2.51.84
1.75
2.05
Starter om14:28

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.05
3.35
3.30
2.51.95
2.51.80
1.75
2.02
Starter om14:28
3.80
3.50
1.85
2.51.80
2.51.97
1.67
2.15
Starter om14:28
2.10
3.30
3.25
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Starter om14:28
1.65
3.75
4.60
2.51.88
2.51.88
1.80
1.95
Starter om14:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.60
4.10
1.80
2.51.75
2.52.02
1.68
2.15
Starter om16:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.40
3.35
2.76
2.51.93
2.51.83
1.69
2.10
Starter om16:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.55
3.80
5.55
2.51.82
2.51.95
1.80
1.95
Starter om17:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.25
3.70
1.97
2.51.80
2.51.97
1.67
2.15
Starter om17:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.95
3.40
3.70
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Starter om18:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.12
3.30
3.38
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Starter om18:28

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.60
3.45
1.93
2.51.83
2.51.94
1.67
2.15
Starter om18:28
1.48
4.10
6.00
2.51.78
2.51.98
1.84
1.93
Starter om18:28
3.65
3.50
1.90
2.51.82
2.51.94
1.68
2.15
Starter om18:28
2.25
3.20
3.00
2.51.97
2.51.80
1.73
2.05
Starter om18:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.36
3.13
2.90
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Starter om20:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.75
4.15
1.75
2.51.73
2.52.05
1.67
2.16
Starter om20:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.12
3.15
3.38
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Starter om20:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.48
3.40
2.65
2.51.91
2.51.85
1.69
2.12
Starter om20:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.02
3.35
3.55
2.51.94
2.51.83
1.73
2.05
Starter om22:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.16
3.25
3.30
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Starter om22:28

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.47
4.15
6.10
2.51.78
2.51.98
1.84
1.92
Starter om22:28
3.45
3.40
2.00
2.51.85
2.51.91
1.68
2.12
Starter om22:28
3.00
3.20
2.25
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Starter om22:28
2.45
3.13
2.80
2.51.97
2.51.80
1.71
2.08
Starter om22:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.32
4.55
9.00
2.51.65
2.52.18
1.88
1.88
Starter om23:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.77
3.45
4.30
2.51.90
2.51.85
1.77
2.00
Starter om23:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.67
3.75
4.75
2.51.87
2.51.88
1.78
1.98
Starter om24:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.10
3.30
3.40
2.51.93
2.51.83
1.71
2.08
Starter om24:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.28
3.05
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Starter om26:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.48
4.15
6.20
2.51.78
2.51.99
1.83
1.93
Starter om26:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.38
3.15
2.88
2.51.93
2.51.83
1.70
2.10
Starter om26:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.51
3.40
2.63
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Starter om26:28

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.20
3.25
3.10
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Starter om26:28
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Starter om26:28
2.51
3.10
2.75
2.51.97
2.51.80
1.71
2.08
Starter om26:28
2.50
3.10
2.75
2.51.97
2.51.80
1.70
2.10
Starter om26:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.17
3.25
3.30
2.51.95
2.51.80
1.71
2.08
Starter om28:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.51
4.10
6.00
2.51.80
2.51.97
1.83
1.93
Starter om28:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.15
3.13
3.35
2.51.95
2.51.80
1.72
2.08
Starter om29:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.99
3.25
3.65
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Starter om29:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.18
3.25
3.25
2.51.95
2.51.80
1.71
2.08
Starter om30:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.38
3.25
2.90
2.51.93
2.51.84
1.68
2.12
Starter om30:28

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.73
3.65
4.20
2.51.90
2.51.85
1.78
1.97
Starter om30:28
4.90
3.85
1.60
2.51.70
2.52.10
1.67
2.15
Starter om30:28
1.75
3.60
4.10
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Starter om30:28
1.92
3.45
3.60
2.51.94
2.51.83
1.77
2.00
Starter om30:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.28
3.05
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Starter om32:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.45
3.30
2.76
2.51.93
2.51.84
1.69
2.12
Starter om32:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.65
3.38
2.45
2.51.88
2.51.88
1.68
2.12
Starter om32:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.15
3.25
3.35
2.51.94
2.51.83
1.70
2.10
Starter om32:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.24
3.20
3.18
2.51.94
2.51.82
1.70
2.10
Starter om34:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.40
4.50
1.60
2.51.68
2.52.15
1.68
2.15
Starter om34:28

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Starter om34:28
1.83
3.55
3.85
2.51.92
2.51.84
1.78
1.99
Starter om34:28
2.90
3.18
2.32
2.51.92
2.51.84
1.68
2.12
Starter om34:28
3.10
3.25
2.20
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Starter om34:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.68
3.60
4.75
2.51.87
2.51.88
1.78
1.98
Starter om35:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.38
3.13
2.88
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Starter om35:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.65
3.55
2.40
2.51.88
2.51.88
1.68
2.12
Starter om36:28

Fast League
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
2.32
3.20
3.00
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Starter om36:28

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.58
3.85
5.00
2.51.85
2.51.91
1.82
1.94
Starter om38:28
5.00
3.85
1.58
2.51.69
2.52.12
1.67
2.15
Starter om38:28
3.45
3.40
2.00
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Starter om38:28
3.30
3.35
2.07
2.51.87
2.51.88
1.68
2.12
Starter om38:28

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.70
3.70
4.40
2.51.88
2.51.87
1.78
1.98
Starter om42:28
1.85
3.50
3.80
2.51.93
2.51.83
1.77
2.00
Starter om42:28
3.38
3.40
2.02
2.51.85
2.51.90
1.69
2.12
Starter om42:28
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Starter om42:28

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.50
4.10
5.75
2.51.80
2.51.95
1.85
1.91
Starter om46:28
2.75
3.13
2.49
2.51.95
2.51.80
1.70
2.10
Starter om46:28
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.75
2.05
Starter om46:28
3.15
3.30
2.15
2.51.88
2.51.88
1.68
2.12
Starter om46:28

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
4.15
3.60
1.75
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Starter om50:28
1.63
3.80
4.70
2.51.87
2.51.88
1.80
1.95
Starter om50:28
2.10
3.30
3.20
2.51.95
2.51.80
1.75
2.02
Starter om50:28
3.60
3.45
1.92
2.51.83
2.51.94
1.68
2.15
Starter om50:28

Cup Tournament
Moneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
15 oktober
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
1.75
3.65
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Starter om54:28
4.55
3.75
1.67
2.51.73
2.52.05
1.67
2.15
Starter om54:28
2.95
3.20
2.28
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Starter om54:28
3.55
3.45
1.95
2.51.83
2.51.93
1.68
2.15
Starter om54:28
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.