Kommende hendelser
Alle
1t
8t
I dag
48t
- Favoritter (0)
- Boostet odds
UEFA Europa League
UEFA Conference League
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
Australian Open
UEFA Champions League
Friendlies
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Fotball (1787)
- Basketball (297)
- Tennis (57)
- Bordtennis (60)
- Ishockey (219)
- Volleyball (46)
- Håndball (106)
- Baseball (4)
- Amerikansk fotball (130)
- Cricket (22)
- Dart (6)
- Golf (3)
- Futsal (24)
- Rugby union (13)
- Vannpolo (9)
- Skiskyting (2)
- Sykling (1)
- Australsk fotball (3)
- Boksing (46)
- Rugby league (5)
- Counter-Strike (22)
- League of Legends (10)
- Kampsport (19)
- Alpint (2)
- Innebandy (45)
- Politikk (1)
- Sjakk (1)
- Valorant (1)
- Dota 2 (1)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
Kjappe builds
- 10 okt. 17:00
Boston Bruins (vanlig tid)Total OVER 5.5 - 10 okt. 17:00
Boston Bruins (vanlig tid)1. periode - 1 - 10 okt. 19:30
New Jersey Devils (vanlig tid)Total OVER 6.5 - 10 okt. 19:30
New Jersey Devils (vanlig tid)1. periode - 1 - 10 okt. 20:00
Edmonton Oilers (vanlig tid)Total OVER 6.5 - 10 okt. 22:00
Florida Panthers (vanlig tid)Total OVER 5.5 - 10 okt. 22:00
Florida Panthers (vanlig tid)1. periode - 1 - 10 okt. 23:00
Colorado Avalanche (vanlig tid)Total OVER 6.5 - 10 okt. 23:00
Colorado Avalanche (vanlig tid)1. periode - 1 - 10 okt. 23:00
Carolina Hurricanes (vanlig tid)Total OVER 6.5 - 10 okt. 23:00
Montreal Canadiens (vanlig tid)Total OVER 6.5 - 10 okt. 23:00
Montreal Canadiens (vanlig tid)1. periode - 1 - 10 okt. 23:00
Buffalo Sabres (vanlig tid)Total OVER 6.5 - 10 okt. 23:00
Buffalo Sabres (vanlig tid)1. periode - 1 - 10 okt. 23:00
Dallas Stars (vanlig tid)Total OVER 6.5 - 10 okt. 23:00
St. Louis Blues (vanlig tid)Total OVER 5.5 - 10 okt. 23:00
St. Louis Blues (vanlig tid)1. periode - 1 - 10 okt. 23:00
Ottawa Senators (vanlig tid)Total OVER 5.5 - 10 okt. 23:00
Ottawa Senators (vanlig tid)1. periode - 1 - 10 okt. 23:30
Tampa Bay Lightning (vanlig tid)Total OVER 5.5
Finland, Mestis HockeyMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
1.27
6.20
7.30
6.51.97
6.51.80
(-2.5)1.90
(+2.5)1.87
Starter om03:01
1.70
4.40
3.70
(-1.5)2.10
(+1.5)1.70
Starter om03:01
1.85
4.30
3.20
5.51.80
5.51.97
(-1.0)2.15
(+1.0)1.67
Starter om03:01
1.53
4.80
4.60
5.51.72
5.52.07
(-1.5)1.90
(+1.5)1.87
Starter om03:01
Russland, VHLMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
2.45
3.75
2.45
4.52.07
4.51.75
(0.0)1.90
(0.0)1.87
Starter om03:01
1.67
4.20
4.00
4.51.80
4.52.00
(-1.0)1.95
(+1.0)1.82
Starter om03:01
Russland, MHLMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
1.60
4.65
4.10
5.51.67
5.52.15
(-1.0)1.80
(+1.0)1.97
Starter om03:01
Finland, SM Liiga U20Moneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
1.25
6.45
7.90
6.51.97
6.51.80
(-2.5)1.82
(+2.5)1.97
Starter om03:01
Norge, Division 1Moneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
7.85
6.25
1.22
6.52.07
6.51.63
(+2.5)1.87
(-2.5)1.82
Starter om03:01
1.23
5.90
7.65
5.51.80
5.51.90
(-2.5)1.90
(+2.5)1.77
Starter om03:01
1.35
5.30
5.60
6.52.07
6.51.65
(-2.0)1.85
(+2.0)1.85
Starter om03:01
Sverige, HockeyettanMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
1.77
4.25
3.25
5.51.67
5.52.05
(-1.0)2.05
(+1.0)1.70
Starter om03:01
1.55
4.65
4.00
6.51.97
6.51.70
(-1.5)1.93
(+1.5)1.75
Starter om03:01
1.65
4.35
3.65
5.51.72
5.51.97
(-1.0)1.85
(+1.0)1.82
Starter om03:01
4.10
4.45
1.57
5.51.75
5.51.95
(+1.0)1.93
(-1.0)1.75
Starter om03:01
6.35
5.35
1.32
5.51.82
5.51.87
(+2.0)1.87
(-2.0)1.80
Starter om03:01
2.80
4.10
1.97
5.51.85
5.51.82
(0.0)2.20
(0.0)1.57
Starter om03:01
2.70
4.00
2.07
5.51.95
5.51.75
(0.0)2.10
(0.0)1.63
Starter om03:01
Finland, Auroraliiga. WomenMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
1.47
4.80
5.00
Starter om03:01
Tsjekkia, Extraliga (U-20)Moneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
1.72
4.35
3.65
5.51.90
5.51.87
(-1.0)1.97
(+1.0)1.82
Starter om33:01
Finland, SM-LiigaMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
2.35
4.10
2.40
5.52.00
5.51.80
(0.0)1.87
(0.0)1.90
10 okt. 15:00
Tsjekkia, 2. LigaMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
2.55
4.35
2.15
6.51.93
6.51.85
(0.0)2.05
(0.0)1.75
10 okt. 15:00
Norge, Get-ligaenMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
1.15
7.90
11.25
6.52.10
6.51.70
(-3.0)1.95
(+3.0)1.85
10 okt. 15:00
Tsjekkia, Maxa ligaMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
2.30
3.80
2.40
4.51.70
4.52.00
(0.0)1.82
(0.0)1.87
10 okt. 15:00
2.30
3.90
2.40
5.52.05
5.51.67
(0.0)1.80
(0.0)1.87
10 okt. 15:00
1.60
4.35
3.85
5.51.85
5.51.82
(-1.0)1.82
(+1.0)1.87
10 okt. 15:00
2.50
3.85
2.20
5.52.15
5.51.60
(0.0)1.95
(0.0)1.75
10 okt. 15:00
3.20
4.10
1.82
5.51.97
5.51.72
(+1.0)1.63
(-1.0)2.10
10 okt. 15:00
1.70
4.15
3.60
5.52.07
5.51.65
(-1.0)1.95
(+1.0)1.75
10 okt. 15:00
1.45
4.70
4.75
5.51.90
5.51.80
(-1.5)1.85
(+1.5)1.85
10 okt. 15:00
Sveits, Swiss LeagueMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
1.40
5.40
5.40
6.51.97
6.51.80
(-2.0)1.95
(+2.0)1.82
10 okt. 15:30
Tsjekkia, 2. LigaMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
3.85
4.70
1.63
6.51.97
6.51.80
(+1.0)1.95
(-1.0)1.82
10 okt. 15:30
2.25
4.40
2.40
6.51.80
6.51.97
(0.0)1.85
(0.0)1.93
10 okt. 15:30
Sveits, Swiss LeagueMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
1.67
4.40
3.85
5.51.90
5.51.90
(-1.0)1.87
(+1.0)1.90
10 okt. 16:00
1.19
7.40
9.75
6.51.97
6.51.80
(-3.0)2.05
(+3.0)1.75
10 okt. 16:00
Sverige, SHLMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
2.05
4.00
2.95
5.52.20
5.51.65
(0.0)1.63
(0.0)2.25
10 okt. 16:00
1.80
4.20
3.45
5.52.10
5.51.72
(-1.0)2.10
(+1.0)1.72
10 okt. 16:00
2.80
4.15
2.07
5.52.00
5.51.80
(0.0)2.20
(0.0)1.65
10 okt. 16:00
3.35
4.20
1.85
5.52.15
5.51.70
(+1.0)1.67
(-1.0)2.15
10 okt. 16:00
Europa, Alps Hockey LeagueMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
1.63
4.50
3.90
5.51.82
5.51.97
(-1.0)1.85
(+1.0)1.93
10 okt. 16:00
Belarus, ExtraleagueMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
2.25
3.90
2.55
4.51.65
4.52.20
(0.0)1.80
(0.0)1.97
10 okt. 16:25
Frankrike, Ligue MagnusMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
3.20
4.20
1.87
5.52.00
5.51.80
(+1.0)1.65
(-1.0)2.20
10 okt. 16:30
Sveits, Swiss LeagueMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
4.50
4.85
1.53
6.52.05
6.51.77
(+1.5)1.90
(-1.5)1.87
10 okt. 16:30
Norge, Get-ligaenMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
1.45
4.90
5.40
5.52.00
5.51.77
(-1.5)1.82
(+1.5)1.97
10 okt. 16:30
Nord-Amerika, NHLMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
2.15
4.20
2.75
5.51.85
5.51.95
(0.0)1.70
(0.0)2.15
10 okt. 17:00
Slovakia, ExtraligaMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
1.60
4.55
4.25
5.51.85
5.51.93
(-1.0)1.80
(+1.0)2.00
10 okt. 17:00
Danmark, Metal LigaenMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
2.65
4.15
2.15
5.51.82
5.51.97
(0.0)2.10
(0.0)1.72
10 okt. 17:00
Sveits, Swiss LeagueMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
2.10
4.10
2.75
5.51.97
5.51.82
(0.0)1.70
(0.0)2.15
10 okt. 17:00
Europa, Alps Hockey LeagueMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
1.93
4.30
3.00
5.51.70
5.52.15
(-1.0)2.25
(+1.0)1.63
10 okt. 17:15
Danmark, Metal LigaenMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
1.85
4.20
3.25
5.51.90
5.51.87
(-1.0)2.15
(+1.0)1.67
10 okt. 17:30
Europa, Alps Hockey LeagueMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
2.75
4.35
2.05
6.52.07
6.51.75
(0.0)2.20
(0.0)1.65
10 okt. 17:30
3.75
4.45
1.70
5.51.85
5.51.95
(+1.0)1.85
(-1.0)1.93
10 okt. 17:30
1.25
6.55
7.80
6.51.90
6.51.90
(-2.5)1.82
(+2.5)1.95
10 okt. 17:30
Sveits, National League AMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
1.75
4.40
3.55
5.51.80
5.51.97
(-1.0)1.97
(+1.0)1.80
10 okt. 17:45
2.35
4.15
2.40
5.51.77
5.52.05
(0.0)1.87
(0.0)1.90
10 okt. 17:45
2.95
4.20
1.97
5.51.85
5.51.93
(0.0)2.35
(0.0)1.60
10 okt. 17:45
2.60
4.10
2.20
5.51.95
5.51.85
(0.0)2.07
(0.0)1.75
10 okt. 17:45
2.25
4.10
2.50
5.51.90
5.51.87
(0.0)1.82
(0.0)1.97
10 okt. 17:45
2.15
4.35
2.60
6.52.07
6.51.72
(0.0)1.75
(0.0)2.07
10 okt. 17:45
Storbritannia, Elite LeagueMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
1.47
5.00
5.00
5.51.75
5.52.07
(-1.5)1.85
(+1.5)1.95
10 okt. 18:00
3.25
4.20
1.85
5.51.90
5.51.87
(+1.0)1.67
(-1.0)2.15
10 okt. 18:00
1.17
7.65
10.50
5.51.65
5.52.20
(-3.0)2.05
(+3.0)1.75
10 okt. 18:00
4.65
4.85
1.50
5.51.72
5.52.10
(+1.5)1.90
(-1.5)1.90
10 okt. 18:00
Europa, Alps Hockey LeagueMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
4.85
5.00
1.47
6.52.15
6.51.70
(+1.5)1.95
(-1.5)1.85
10 okt. 18:00
Storbritannia, Challenge CupMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
2.85
4.40
1.87
6.51.77
6.51.93
(+1.0)1.63
(-1.0)2.15
10 okt. 18:30
Canada, QMJHLMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
1.80
4.45
3.00
6.51.72
6.51.97
(-1.0)2.05
(+1.0)1.70
10 okt. 19:00
Nord-Amerika, NHLMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
1.55
4.90
4.65
6.01.90
6.01.90
(-1.5)1.90
(+1.5)1.90
10 okt. 19:30
Nord-Amerika, NHLMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
2.90
4.60
2.00
6.52.05
6.51.77
(+1.0)1.65
(-1.0)2.25
10 okt. 20:00
Canada, OHLMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
1.55
4.85
3.90
7.52.10
7.51.63
(-1.5)1.87
(+1.5)1.80
10 okt. 20:00
Canada, QMJHLMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
1.38
5.15
5.20
6.51.93
6.51.77
(-2.0)1.93
(+2.0)1.80
10 okt. 20:00
1.70
4.30
3.45
5.51.75
5.51.95
(-1.0)1.95
(+1.0)1.75
10 okt. 20:00
Nord-Amerika, AHLMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
2.70
4.10
2.15
5.52.00
5.51.77
(0.0)2.10
(0.0)1.70
10 okt. 22:00
2.55
4.10
2.20
5.51.93
5.51.85
(0.0)2.05
(0.0)1.77
10 okt. 22:00
Nord-Amerika, NHLMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
2.10
4.20
2.80
5.51.80
5.52.00
(0.0)1.67
(0.0)2.20
10 okt. 22:00
Canada, OHLMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
3.35
4.45
1.70
6.51.87
6.51.80
(+1.0)1.77
(-1.0)1.90
10 okt. 22:00
Canada, QMJHLMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
1.97
4.30
2.70
6.51.87
6.51.82
(0.0)1.63
(0.0)2.15
10 okt. 22:00
1.75
4.35
3.25
6.51.97
6.51.72
(-1.0)1.97
(+1.0)1.72
10 okt. 22:00
Nord-Amerika, AHLMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
3.20
4.15
1.90
5.52.07
5.51.75
(+1.0)1.65
(-1.0)2.20
10 okt. 22:05
Nord-Amerika, AHLMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
3.10
4.20
1.93
5.51.93
5.51.85
(+1.0)1.63
(-1.0)2.25
10 okt. 23:00
1.90
4.15
3.20
5.52.00
5.51.80
(-1.0)2.20
(+1.0)1.65
10 okt. 23:00
3.60
4.35
1.75
5.51.90
5.51.90
(+1.0)1.80
(-1.0)2.00
10 okt. 23:00
2.75
4.10
2.07
5.51.95
5.51.85
(0.0)2.20
(0.0)1.65
10 okt. 23:00
Nord-Amerika, NHLMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
1.72
4.80
3.70
6.52.05
6.51.77
(-1.0)1.90
(+1.0)1.90
10 okt. 23:00
4.40
4.80
1.60
6.02.00
6.01.80
(+1.5)1.85
(-1.5)1.95
10 okt. 23:00
1.77
4.60
3.60
6.01.90
6.01.90
(-1.0)1.95
(+1.0)1.85
10 okt. 23:00
2.40
4.35
2.40
6.01.90
6.01.90
(0.0)1.90
(0.0)1.90
10 okt. 23:00
3.00
4.45
1.97
6.01.90
6.01.90
(+1.0)1.65
(-1.0)2.25
10 okt. 23:00
2.20
4.20
2.65
5.51.77
5.52.05
(0.0)1.77
(0.0)2.05
10 okt. 23:00
1.97
4.25
3.10
5.51.80
5.52.00
(-1.0)2.25
(+1.0)1.65
10 okt. 23:00
Canada, OHLMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
1.95
4.15
2.80
5.51.63
5.52.10
(0.0)1.57
(0.0)2.20
10 okt. 23:00
4.55
5.10
1.45
6.51.67
6.52.05
(+1.5)1.95
(-1.5)1.75
10 okt. 23:00
1.85
4.45
2.95
6.51.70
6.52.00
(-1.0)2.07
(+1.0)1.65
10 okt. 23:00
Canada, WHLMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
4.25
4.90
1.50
6.51.72
6.51.95
(+1.5)1.85
(-1.5)1.85
10 okt. 23:00
Nord-Amerika, AHLMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
2.10
4.15
2.70
5.51.85
5.51.93
(0.0)1.70
(0.0)2.15
10 okt. 23:05
2.25
4.00
2.55
5.52.20
5.51.65
(0.0)1.80
(0.0)2.00
10 okt. 23:05
Canada, OHLMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
1.38
5.30
5.20
6.51.77
6.51.90
(-2.0)1.87
(+2.0)1.80
10 okt. 23:05
2.15
4.35
2.40
6.51.75
6.51.95
(0.0)1.75
(0.0)1.95
10 okt. 23:05
Canada, OHLMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
2.15
4.25
2.45
6.51.90
6.51.77
(0.0)1.75
(0.0)1.95
10 okt. 23:07
Nord-Amerika, NHLMoneyline
Totaler
Handicap
1
X
2
Over
Under
1
2
3.20
4.25
1.95
5.51.85
5.51.95
(+1.0)1.67
(-1.0)2.20
10 okt. 23:30
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.
- Innsats360 FtOdds80342.12Gevinster28923164.78 FtLokomotiv Yaroslavl -1Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk1.95Ak Bars Kazan -1Ak Bars Kazan - Severstal2.45Karpat -1Jukurit - Karpat2.95Lukko -1Lukko - SaiPa Lappeenranta2.5Jokerit Helsinki -1Jokerit Helsinki - Ilves2.95HPK Hameenlinna -1HPK Hameenlinna - KooKoo2.7Jokp -1Jokp - RoKi2.15Pitea -1Pitea - Stromsbro2.05Ornskoldsvik -1Ornskoldsvik - Norrtalje1.72Brodernas/Vasby IK HK -1Brodernas/Vasby IK HK - Kiruna IF1.85Kalix -1Wings Arlanda - Kalix1.75Tingsryd AIF -1Hanvikens - Tingsryd AIF2.3Borlange -1Asploven HC - Borlange2.45Nidaros -1Nidaros - Narvik IK2.07
- Innsats360 FtOdds9232.07Gevinster3323546.67 FtLokomotiv Yaroslavl -1Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk1.95Ak Bars Kazan -1Ak Bars Kazan - Severstal2.45Lukko -1Lukko - SaiPa Lappeenranta2.5HPK Hameenlinna -1HPK Hameenlinna - KooKoo2.7Jokp -1Jokp - RoKi2.15Pitea -1Pitea - Stromsbro2.05Ornskoldsvik -1Ornskoldsvik - Norrtalje1.72Brodernas/Vasby IK HK -1Brodernas/Vasby IK HK - Kiruna IF1.85Kalix -1Wings Arlanda - Kalix1.75Tingsryd AIF -1Hanvikens - Tingsryd AIF2.3Borlange -1Asploven HC - Borlange2.45Nidaros -1Nidaros - Narvik IK2.07
- Innsats360 FtOdds3563.37Gevinster1282815.25 FtTotal OVER 5Ak Bars Kazan - Severstal2.15Total OVER 5Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk2.15Total OVER 5.5Lukko - SaiPa Lappeenranta2.1Total OVER 5.5Jokp - RoKi1.8Total OVER 5.5TuTo - Hermes1.72Total OVER 5.5IPK - KeuPa HT1.53Total OVER 5.5Pitea - Stromsbro1.67Total OVER 5.5Brodernas/Vasby IK HK - Kiruna IF1.72Total OVER 5.5Wings Arlanda - Kalix1.75Total OVER 5.5Nykoping - Karlskrona HK1.82Total OVER 5.5Hanvikens - Tingsryd AIF1.85Total OVER 5.5Ornskoldsvik - Norrtalje1.5Total OVER 5.5Nidaros - Narvik IK1.85Total OVER 5.5Valerenga Ishockey - Lillehammer IK1.65
- Innsats360 FtOdds3121.27Gevinster1123657.59 FtTotalt OVER 2.5Cove Rangers - East Fife1.9Totalt OVER 2.5Peterhead - Queen Of South1.55Totalt OVER 2.5Alloa Athletic - Hamilton Academical1.75Totalt OVER 2.5Montrose - Ross County1.45Totalt OVER 2.5East Kilbride - Airdrieonians1.6Totalt OVER 2.5Ayr United - Dunfermline Athletic1.95Totalt OVER 2.5Livingston - Partick Thistle1.8Totalt OVER 2.5Arbroath FC - Greenock Morton2.02Totalt OVER 2.5Raith - Queen's Park1.85Totalt OVER 2.5Inverness - Stenhousemuir FC2Totalt OVER 2.5Stirling Albion - Kelty Hearts1.58Totalt OVER 2.5Annan Athletic - Stranraer1.6Totalt OVER 2.5Clyde - Dumbarton1.37Totalt OVER 2.5Edinburgh City - Spartans1.67Totalt OVER 2.5Forfar Athletic - Elgin City1.72
- Innsats360 FtOdds1434.11Gevinster516279.7 FtTotalt OVER 2.5Curzon - Hyde1.47Totalt OVER 2.5Alfreton Town - Bury FC1.55Totalt OVER 2.5Leek Town - Ashton United1.67Totalt OVER 2.5Stockton Town - FC United Of Manchester1.67Totalt OVER 2.5Ilkeston - Redcar Athletic1.58Totalt OVER 2.5Whitby Town - Bamber Bridge1.42Totalt OVER 2.5Quorn - Workington1.32Totalt OVER 2.5Stanway Rovers - Three Bridges1.55Totalt OVER 2.5Carshalton - St Albans City1.52Totalt OVER 2.5Enfield Town - Dulwich Hamlet1.47Totalt OVER 2.5Cray - Lewes1.42Totalt OVER 2.5Chatham Town - Brentwood Town1.45Totalt OVER 2.5Eastbourne Borough - Welling United1.52Totalt OVER 2.5Maldon & Tiptree - Whyteleafe1.4Totalt OVER 2.5Burgess Hill Town - Aveley1.52Totalt OVER 2.5Dartford - Wingate and Finchley1.47Totalt OVER 2.5Leatherhead - Cheshunt1.55Totalt OVER 2.5Whitehawk - Ramsgate1.45