Kommende hendelser
Alle
1t
8t
I dag
48t
- Favoritter (0)
- Boostet odds
UEFA Europa League
UEFA Conference League
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
NFL
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
MLB
Friendlies- Fotball (1187)
- Basketball (105)
- Tennis (171)
- Bordtennis (101)
- Ishockey (135)
- Volleyball (1)
- Håndball (34)
- Baseball (8)
- Amerikansk fotball (81)
- Cricket (10)
- Dart (15)
- Golf (3)
- Futsal (6)
- Rugby union (13)
- Sykling (12)
- Boksing (29)
- Counter-Strike (57)
- League of Legends (1)
- Kampsport (16)
- Innebandy (1)
- Underholdning (1)
- Politikk (1)
- Sjakk (1)
- Valorant (4)
- Dota 2 (6)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
Kjappe builds
- 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 16:45
AC MilanBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 16:45
St. GilloiseBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 16:45
Sparta PragueBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 16:45
LyonBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 16:45
NK CeljeBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 16:45
AC MilanBegge lag scorer - JA - 15 okt. 16:45
St. GilloiseBegge lag scorer - JA - 15 okt. 16:45
Sparta PragueBegge lag scorer - JA - 15 okt. 16:45
LyonBegge lag scorer - JA - 15 okt. 16:45
NK CeljeBegge lag scorer - JA - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JAFC Salzburg - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JAReal Sociedad - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JALillestrom - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JACrystal Palace - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JAAC Omonia Nicosia - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.51X - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 16:45
SunderlandBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 16:45
SunderlandBegge lag scorer - JA - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JATorreense - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.51X - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 16:45
AZ AlkmaarBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 16:45
AZ AlkmaarBegge lag scorer - JA - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JAHapoel Be`er Sheva - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 16:45
Bayer LeverkusenBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 16:45
Bayer LeverkusenBegge lag scorer - JA - 15 okt. 16:45
Begge lag scorer - JALech Poznan - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.51X - 15 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 19:00
JuventusBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 19:00
BournemouthBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 19:00
TSG HoffenheimBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 19:00
BenficaBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 19:00
RennesBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 19:00
Dinamo ZagrebBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 19:00
NEC NijmegenBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 19:00
JuventusBegge lag scorer - JA - 15 okt. 19:00
BournemouthBegge lag scorer - JA - 15 okt. 19:00
TSG HoffenheimBegge lag scorer - JA - 15 okt. 19:00
BenficaBegge lag scorer - JA - 15 okt. 19:00
RennesBegge lag scorer - JA - 15 okt. 19:00
Dinamo ZagrebBegge lag scorer - JA - 15 okt. 19:00
NEC NijmegenBegge lag scorer - JA - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JACelta Vigo - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JASturm Graz - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JABesiktas - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JACeltic - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAOFI Crete - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAAnderlecht - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JALevski Sofia - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.51X - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 19:00
FerencvarosiBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 19:00
FerencvarosiBegge lag scorer - JA - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAViktoria Plzen - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 19:00
Jagiellonia BialystokBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 19:00
Jagiellonia BialystokBegge lag scorer - JA - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAArarat Armenia - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 15 okt. 19:00
MarseilleBegge lag scorer - NEI - 15 okt. 19:00
MarseilleBegge lag scorer - JA - 15 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAOlympiacos - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5
Europa, UEFA Europa LeagueMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
6.65
4.85
1.42
2.51.45
2.52.65
1.60
2.20
15 okt. 16:45
3.90
3.85
1.82
2.51.60
2.52.25
1.60
2.20
15 okt. 16:45
1.29
5.60
9.40
2.51.45
2.52.65
1.80
1.90
15 okt. 16:45
2.30
3.50
2.90
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
15 okt. 16:45
1.34
5.15
8.55
2.51.55
2.52.35
1.90
1.80
15 okt. 16:45
4.60
4.35
1.63
2.51.45
2.52.65
1.50
2.45
15 okt. 16:45
2.15
3.60
3.10
2.51.62
2.52.20
1.55
2.30
15 okt. 16:45
2.40
3.35
2.85
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
15 okt. 16:45
2.07
3.60
3.25
2.51.65
2.52.15
1.57
2.25
15 okt. 19:00
1.87
3.80
3.70
2.51.65
2.52.15
1.60
2.20
15 okt. 19:00
1.38
4.90
7.50
2.51.60
2.52.25
1.85
1.85
15 okt. 19:00
3.45
3.50
2.05
2.51.95
2.51.80
1.75
1.95
15 okt. 19:00
1.18
7.40
13.00
2.51.34
2.53.00
1.90
1.80
15 okt. 19:00
1.90
3.90
3.50
2.51.42
2.52.75
1.42
2.65
15 okt. 19:00
1.25
5.80
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
15 okt. 19:00
1.32
5.40
8.90
2.51.55
2.52.35
1.90
1.80
15 okt. 19:00
1.85
3.65
4.00
2.51.75
2.52.00
1.70
2.05
15 okt. 19:00
1.85
3.70
3.90
2.51.72
2.52.05
1.67
2.10
15 okt. 19:00
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.
- Innsats360 FtOdds2388.72Gevinster859942.08 FtTotalt OVER 2.5Newport County - Plymouth1.45Totalt OVER 2.5Peterborough - Ipswich Town (U-21)1.25Totalt OVER 2.5AFC Wimbledon - Barnet1.58Totalt OVER 2.5Stevenage FC - Leicester1.7Totalt OVER 2.5Doncaster - Liverpool U-211.3Totalt OVER 2.5Wycombe - Bristol Rovers1.42Totalt OVER 2.5Accrington Stanley - Salford City1.52Totalt OVER 2.5Fleetwood Town - Barnsley1.52Totalt OVER 2.5Exeter City FC - Oxford United1.58Totalt OVER 2.5Grimsby Town - Burton Albion1.55Totalt OVER 2.5Cambridge United - Northampton Town1.67Totalt OVER 2.5Blackpool - Crewe1.45Totalt OVER 2.5Huddersfield - Rochdale1.37Totalt OVER 2.5Milton Keynes Dons - Brentford (U-21)1.58Totalt OVER 2.5Rotherham - Bradford City1.75Totalt OVER 2.5Port Vale - Mansfield Town1.7Totalt OVER 2.5Sheffield Wednesday - Sunderland (U-21)1.27Totalt OVER 2.5Shrewsbury - Stockport1.67Totalt OVER 2.5Crawley Town - Bromley1.42
- Innsats15 KčOdds10410.15Gevinster156152.27 KčBegge lag scorer - NEI Cyprus - Latvia1.72Totalt UNDER 2.5Cyprus - Latvia1.751X Cyprus - Latvia1.15Montenegro Montenegro - Armenia1.53Begge lag scorer - JA Montenegro - Armenia1.85Totalt OVER 2.5Montenegro - Armenia1.75X2 Romania - Sverige1.2Begge lag scorer - JA Romania - Sverige1.63Totalt OVER 2.5Romania - Sverige1.65Totalt UNDER 2.5Bosnia-Hercegovina - Polen1.9Begge lag scorer - JA Bosnia-Hercegovina - Polen1.72X2 Bosnia-Hercegovina - Polen1.4Totalt UNDER 2.5Northern Ireland - Georgia1.55Begge lag scorer - NEI Northern Ireland - Georgia1.67X2 Northern Ireland - Georgia1.551X Ukraine - Ungarn1.4Begge lag scorer - JA Ukraine - Ungarn1.95Totalt OVER 2.5Ukraine - Ungarn2.2Totalt OVER 2.5Frankrike - Belgia1.47Begge lag scorer - JA Frankrike - Belgia1.551X Frankrike - Belgia1.12Totalt OVER 2.5Italia - Tyrkia1.47Begge lag scorer - JA Italia - Tyrkia1.631X Italia - Tyrkia1.13
- Innsats500 KčOdds12.07Gevinster6036.15 KčIlia Simakin Luka Pavlovic - Ilia Simakin1.4Alexandre Muller Rio Noguchi - Alexandre Muller1.42Olle Wallin Olle Wallin - Tiago Cacao1.47Elena Micic Noma Noha Akugue - Elena Micic2.7Fiona Crawley Lucia Bronzetti - Fiona Crawley1.53
- Innsats5 €Odds1119.34Gevinster5596.73 €Italia Italia - Tyrkia1.47Sverige Romania - Sverige1.8STK Samorin Tatran Liptovsky Mikulas - STK Samorin2.85Begge lag scorer - JA Rwanda - Kenya1.95Kongsvinger Moss - Kongsvinger1.7Northern Ireland Northern Ireland - Georgia2.45Ukraine Ukraine - Ungarn2.5Italia totalt OVER 1.5Italia - Tyrkia1.4Sverige totalt OVER 1.5Romania - Sverige1.7Northern Ireland totalt OVER 1.5Northern Ireland - Georgia2.8Ukraine totalt OVER 1.5Ukraine - Ungarn2.7Totalt OVER 2.5Rwanda - Kenya2.2Begge lag scorer - JA Montenegro - Armenia1.85Totalt OVER 2.5Montenegro - Armenia1.75
- Innsats1000 KčOdds3.7Gevinster3705 KčTotalt OVER 161.5Korea Gas Corporation - Anyang Red Boosters1.9Total OVER 5.5Amurskiye Tigry - Red Machine1.95