Kommende hendelser
Alle
1t
8t
I dag
48t
- Favoritter (0)
- Boostet odds
UEFA Europa League
UEFA Conference League
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
NFL
UEFA Nations League
UEFA Champions League
MLB
Friendlies- Fotball (1187)
- Basketball (101)
- Tennis (170)
- Bordtennis (105)
- Ishockey (135)
- Volleyball (1)
- Håndball (31)
- Baseball (8)
- Amerikansk fotball (80)
- Cricket (11)
- Dart (15)
- Golf (3)
- Futsal (6)
- Rugby union (12)
- Sykling (12)
- Boksing (29)
- Counter-Strike (57)
- League of Legends (1)
- Kampsport (16)
- Innebandy (1)
- Underholdning (1)
- Politikk (1)
- Sjakk (1)
- Valorant (4)
- Dota 2 (6)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
Kjappe builds
- 13 okt. 16:45
Slavia Prague1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 13 okt. 16:45
Lens1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 13 okt. 19:00
Atletico Madrid1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 13 okt. 19:00
RB Leipzig1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 13 okt. 19:00
Barcelona1. omgang totalt OVER 1.5Totalt UNDER 4.5 - 13 okt. 19:00
Inter Milan1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 13 okt. 19:00
Bayern Munich1. omgang totalt OVER 1.5Totalt UNDER 4.5 - 13 okt. 19:00
Arsenal1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 14 okt. 16:45
Como1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 14 okt. 16:45
Liverpool1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 14 okt. 19:00
VfB Stuttgart1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 14 okt. 19:00
Real Madrid1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 14 okt. 19:00
Borussia Dortmund1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 14 okt. 19:00
Manchester City1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt UNDER 3.5 - 13 okt. 16:45
Totalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 16:45
121. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 13 okt. 16:45
Totalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 16:45
121. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 13 okt. 19:00
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Totalt OVER 4.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 19:00
Totalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 19:00
121. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 13 okt. 19:00
Totalt OVER 4.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 19:00
X21. omgang totalt OVER 1.5Totalt UNDER 4.5 - 13 okt. 19:00
Totalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 13 okt. 19:00
1X1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 14 okt. 16:45
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 14 okt. 16:45
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 16:45
Begge lag scorer - JA12 - 14 okt. 19:00
Totalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Totalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Totalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 14 okt. 19:00
121. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 14 okt. 19:00
121. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 14 okt. 19:00
Totalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JA12 - 14 okt. 19:00
1X1. omgang totalt UNDER 1.5Totalt OVER 2.5 - 13 okt. 16:45
Slavia PragueTotalt UNDER 2.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 16:45
Slavia PragueBegge lag scorer - JA - 13 okt. 16:45
Slavia PragueTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 16:45
LensTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 16:45
LensBegge lag scorer - JA - 13 okt. 16:45
LensTotalt UNDER 2.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 19:00
Atletico MadridTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 19:00
RB LeipzigTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 19:00
BarcelonaTotalt UNDER 4.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 19:00
Inter MilanTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 19:00
Atletico MadridBegge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
RB LeipzigBegge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
BarcelonaBegge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Inter MilanBegge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Atletico MadridTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
RB LeipzigTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
BarcelonaTotalt OVER 4.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Inter MilanTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
VillarrealTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
VillarrealBegge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
VillarrealTotalt UNDER 2.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 19:00
Bayern MunichTotalt OVER 4.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Bayern MunichBegge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
Bayern MunichTotalt UNDER 4.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 19:00
ArsenalTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
ArsenalBegge lag scorer - JA - 13 okt. 19:00
ArsenalTotalt UNDER 2.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 16:45
ComoTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 16:45
ComoBegge lag scorer - JA - 14 okt. 16:45
ComoTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 16:45
LiverpoolTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 16:45
LiverpoolBegge lag scorer - JA - 14 okt. 16:45
LiverpoolTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 19:00
VfB StuttgartTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 19:00
AEK AthensTotalt UNDER 2.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 19:00
Real MadridTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 19:00
Borussia DortmundTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 19:00
Manchester CityTotalt UNDER 3.5Begge lag scorer - NEI - 14 okt. 19:00
Real BetisBegge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
VfB StuttgartBegge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
AEK AthensBegge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Real MadridBegge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Borussia DortmundBegge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Manchester CityBegge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Real BetisTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
VfB StuttgartTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
AEK AthensTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Real MadridTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Borussia DortmundTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Manchester CityTotalt OVER 3.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Aston VillaTotalt OVER 2.5Begge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Aston VillaBegge lag scorer - JA - 14 okt. 19:00
Aston VillaTotalt UNDER 2.5Begge lag scorer - NEI - 13 okt. 16:45
Begge lag scorer - JASabah FC - 13 okt. 16:45
Begge lag scorer - JASporting Lisbon - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAManchester United - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAPSV Eindhoven - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAGalatasaray - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAClub Brugge - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JANapoli - 13 okt. 19:00
Begge lag scorer - JALille - 14 okt. 16:45
Begge lag scorer - JAFeyenoord - 14 okt. 16:45
Begge lag scorer - JALASK Linz - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAFC Porto - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JASlovan Bratislava - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAShakhtar Donetsk - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAAS Roma - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JABodo/Glimt - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAPSG - 14 okt. 19:00
Begge lag scorer - JAFenerbahce - 13 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.51X - 13 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.51X - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 14 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.51X - 14 okt. 16:45
Totalt UNDER 2.51X - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.51X - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.51X - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.51X - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.51X - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 2.5X2 - 13 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 13 okt. 16:45
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 13 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 13 okt. 16:45
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 13 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 13 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 13 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 13 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 13 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 13 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 16:45
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 14 okt. 16:45
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 16:45
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5 - 14 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 14 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 14 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 14 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 14 okt. 19:00
Begge lag vil score i 1. halvdel - JABegge lag vil score i 2. halvdel - JA - 14 okt. 19:00
Totalt UNDER 3.51. omgang totalt OVER 0.5
Europa, UEFA Champions LeagueMoneyline
Totaler
2.5
Begge lag scorer
1
X
2
Over
Under
Ja
Nei
3.55
3.65
1.97
2.51.62
2.52.20
1.57
2.25
13 okt. 16:45
2.40
3.70
2.65
2.51.57
2.52.30
1.50
2.45
13 okt. 16:45
2.20
3.75
2.90
2.51.45
2.52.65
1.40
2.75
13 okt. 19:00
1.97
3.90
3.25
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
13 okt. 19:00
1.25
5.45
13.00
2.51.57
2.52.30
2.20
1.60
13 okt. 19:00
8.30
6.10
1.29
2.51.18
2.54.30
1.37
2.85
13 okt. 19:00
1.27
5.65
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
13 okt. 19:00
2.20
3.50
3.10
2.51.67
2.52.10
1.57
2.25
13 okt. 19:00
24.50
10.00
1.09
2.51.17
2.54.40
1.70
2.05
13 okt. 19:00
10.25
6.40
1.23
2.51.32
2.53.10
1.67
2.10
14 okt. 16:45
3.60
4.15
1.85
2.51.40
2.52.80
1.40
2.75
14 okt. 16:45
2.15
3.55
3.10
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
14 okt. 19:00
8.55
5.75
1.30
2.51.32
2.53.10
1.60
2.20
14 okt. 19:00
2.70
3.40
2.50
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
14 okt. 19:00
3.45
3.80
1.97
2.51.37
2.52.95
1.37
2.85
14 okt. 19:00
1.72
3.75
4.65
2.51.67
2.52.10
1.67
2.10
14 okt. 19:00
3.15
3.90
2.05
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
14 okt. 19:00
2.20
3.80
2.85
2.51.40
2.52.80
1.37
2.85
14 okt. 19:00
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.
- Innsats360 FtOdds2388.72Gevinster859942.08 FtTotalt OVER 2.5Newport County - Plymouth1.45Totalt OVER 2.5Peterborough - Ipswich Town (U-21)1.25Totalt OVER 2.5AFC Wimbledon - Barnet1.58Totalt OVER 2.5Stevenage FC - Leicester1.7Totalt OVER 2.5Doncaster - Liverpool U-211.3Totalt OVER 2.5Wycombe - Bristol Rovers1.42Totalt OVER 2.5Accrington Stanley - Salford City1.52Totalt OVER 2.5Fleetwood Town - Barnsley1.52Totalt OVER 2.5Exeter City FC - Oxford United1.58Totalt OVER 2.5Grimsby Town - Burton Albion1.55Totalt OVER 2.5Cambridge United - Northampton Town1.67Totalt OVER 2.5Blackpool - Crewe1.45Totalt OVER 2.5Huddersfield - Rochdale1.37Totalt OVER 2.5Milton Keynes Dons - Brentford (U-21)1.58Totalt OVER 2.5Rotherham - Bradford City1.75Totalt OVER 2.5Port Vale - Mansfield Town1.7Totalt OVER 2.5Sheffield Wednesday - Sunderland (U-21)1.27Totalt OVER 2.5Shrewsbury - Stockport1.67Totalt OVER 2.5Crawley Town - Bromley1.42
- Innsats15 KčOdds10410.15Gevinster156152.27 KčBegge lag scorer - NEI Cyprus - Latvia1.72Totalt UNDER 2.5Cyprus - Latvia1.751X Cyprus - Latvia1.15Montenegro Montenegro - Armenia1.53Begge lag scorer - JA Montenegro - Armenia1.85Totalt OVER 2.5Montenegro - Armenia1.75X2 Romania - Sverige1.2Begge lag scorer - JA Romania - Sverige1.63Totalt OVER 2.5Romania - Sverige1.65Totalt UNDER 2.5Bosnia-Hercegovina - Polen1.9Begge lag scorer - JA Bosnia-Hercegovina - Polen1.72X2 Bosnia-Hercegovina - Polen1.4Totalt UNDER 2.5Northern Ireland - Georgia1.55Begge lag scorer - NEI Northern Ireland - Georgia1.67X2 Northern Ireland - Georgia1.551X Ukraine - Ungarn1.4Begge lag scorer - JA Ukraine - Ungarn1.95Totalt OVER 2.5Ukraine - Ungarn2.2Totalt OVER 2.5Frankrike - Belgia1.47Begge lag scorer - JA Frankrike - Belgia1.551X Frankrike - Belgia1.12Totalt OVER 2.5Italia - Tyrkia1.47Begge lag scorer - JA Italia - Tyrkia1.631X Italia - Tyrkia1.13
- Innsats500 KčOdds12.07Gevinster6036.15 KčIlia Simakin Luka Pavlovic - Ilia Simakin1.4Alexandre Muller Rio Noguchi - Alexandre Muller1.42Olle Wallin Olle Wallin - Tiago Cacao1.47Elena Micic Noma Noha Akugue - Elena Micic2.7Fiona Crawley Lucia Bronzetti - Fiona Crawley1.53
- Innsats5 €Odds1119.34Gevinster5596.73 €Italia Italia - Tyrkia1.47Sverige Romania - Sverige1.8STK Samorin Tatran Liptovsky Mikulas - STK Samorin2.85Begge lag scorer - JA Rwanda - Kenya1.95Kongsvinger Moss - Kongsvinger1.7Northern Ireland Northern Ireland - Georgia2.45Ukraine Ukraine - Ungarn2.5Italia totalt OVER 1.5Italia - Tyrkia1.4Sverige totalt OVER 1.5Romania - Sverige1.7Northern Ireland totalt OVER 1.5Northern Ireland - Georgia2.8Ukraine totalt OVER 1.5Ukraine - Ungarn2.7Totalt OVER 2.5Rwanda - Kenya2.2Begge lag scorer - JA Montenegro - Armenia1.85Totalt OVER 2.5Montenegro - Armenia1.75
- Innsats1000 KčOdds3.7Gevinster3705 KčTotalt OVER 161.5Korea Gas Corporation - Anyang Red Boosters1.9Total OVER 5.5Amurskiye Tigry - Red Machine1.95