Kommende hendelser
Alle
1t
8t
I dag
48t
- Favoritter (0)
- Boostet odds
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
Friendlies
NBA
NHL
NFL
MLB- Fotball (1615)
- Basketball (258)
Verden(4)
Nord-Amerika(20)WNBAWNBA. FuturesNBA
Europa(35)
Italia(8)
Spania(3)
Frankrike(26)
Tyskland(11)
Tyrkia(8)
Australia(4)
Østerrike(4)
Argentina(2)
Brasil(2)
Bulgaria(3)
Belgia(6)
Kina(5)
Tsjekkia(10)
Danmark(5)
Hellas(9)
Ungarn(8)
Island(1)
Israel(7)
Finland(2)
Japan(15)
Litauen(7)
Polen(6)
Portugal(2)
Russland(1)
Romania(3)
Slovakia(3)
Slovenia(2)
Sør-Korea(1)
Sverige(8)
Sveits(3)
Uruguay(3)
Chile(1)
El Salvador(3)
England(3)
Filippinene(2)
Georgia(1)
Kroatia(3)
Mexico(4)
Paraguay(1)
Puerto Rico(3) - Tennis (120)
- Bordtennis (119)
- Ishockey (265)
- Volleyball (20)
- Håndball (48)
- Baseball (2)
- Amerikansk fotball (134)
- Cricket (16)
- Dart (24)
- Golf (5)
- Futsal (5)
- Rugby union (35)
- Formel 1 (11)
- Skiskyting (2)
- Sykling (1)
- Australsk fotball (9)
- Boksing (65)
- Rugby league (9)
- Counter-Strike (45)
- League of Legends (8)
- Kampsport (24)
- Alpint (23)
- Innebandy (59)
- Bandy (14)
- Kabaddi (5)
- Politikk (1)
- Sjakk (1)
- Valorant (7)
- Dota 2 (12)
- InnstillingerDesimal 1.50GMT+00:00
- Tilbake
- Basketball
- Nord-Amerika
- NBA
- Boosted
NBA23 okt.•23:05Boston Celticsvs.New York KnicksBoston CelticsTotalt OVER 222.5 - Boosted
NBA24 okt.•01:30San Antonio Spursvs.Houston RocketsSan Antonio SpursSan Antonio Spurs totalt OVER 118.5
- 23 okt. 01:35
Oklahoma City Thunder (vanlig tid)Totalt OVER 237.5 - 23 okt. 20:05
Milwaukee Bucks (vanlig tid)Totalt OVER 237.5 - 23 okt. 23:00
Indiana Pacers (vanlig tid)Totalt OVER 237.5 - 23 okt. 23:00
Minnesota Timberwolves (vanlig tid)Totalt OVER 237.5 - 23 okt. 23:00
Toronto Raptors (vanlig tid)Totalt OVER 236.5 - 23 okt. 23:00
Atlanta Hawks (vanlig tid)Totalt OVER 225.5 - 23 okt. 23:05
Boston Celtics (vanlig tid)Totalt OVER 224.5 - 24 okt. 00:00
Detroit Pistons (vanlig tid)Totalt OVER 237.5 - 24 okt. 01:30
San Antonio Spurs (vanlig tid)Totalt OVER 227.5 - 24 okt. 01:30
Utah Jazz (vanlig tid)Totalt OVER 239.5 - 24 okt. 02:00
Los Angeles Lakers (vanlig tid)Totalt OVER 229.5 - 24 okt. 02:00
Golden State Warriors (vanlig tid)Totalt OVER 234.5 - 24 okt. 02:00
Portland Trail Blazers (vanlig tid)Totalt OVER 232.5 - 23 okt. 01:35
Oklahoma City ThunderDenver Nuggets (+6.5) - 23 okt. 23:00
Indiana PacersDallas Mavericks (+6.5) - 23 okt. 23:00
Toronto RaptorsWashington Wizards (+6.5) - 23 okt. 23:00
Atlanta HawksCharlotte Hornets (+6.5) - 23 okt. 23:05
Boston CelticsNew York Knicks (+6.5) - 24 okt. 01:30
San Antonio SpursHouston Rockets (+6.5) - 24 okt. 01:30
Utah JazzNew Orleans Pelicans (+6.5) - 24 okt. 02:00
Los Angeles LakersLA Clippers (+6.5) - 24 okt. 02:00
Golden State WarriorsMemphis Grizzlies (+6.5) - 24 okt. 02:00
Portland Trail BlazersSacramento Kings (+6.5) - 23 okt. 01:35
Totalt OVER 237.5Denver Nuggets - 23 okt. 20:05
Totalt OVER 237.5Chicago Bulls - 23 okt. 23:00
Totalt OVER 237.5Dallas Mavericks - 23 okt. 23:00
Totalt OVER 237.5Orlando Magic - 23 okt. 23:00
Totalt OVER 236.5Washington Wizards - 23 okt. 23:00
Totalt OVER 225.5Charlotte Hornets - 23 okt. 23:05
Totalt OVER 224.5New York Knicks - 24 okt. 00:00
Totalt OVER 237.5Miami Heat - 24 okt. 01:30
Totalt OVER 227.5Houston Rockets - 24 okt. 01:30
Totalt OVER 239.5New Orleans Pelicans - 24 okt. 02:00
Totalt OVER 229.5LA Clippers - 24 okt. 02:00
Totalt OVER 234.5Memphis Grizzlies - 24 okt. 02:00
Totalt OVER 232.5Sacramento Kings - 23 okt. 01:35
Oklahoma City Thunder (-8.5)Totalt OVER 237.5 - 23 okt. 01:35
Halftime/Fulltime - 1/11. omgang totalt OVER 112.5 - 23 okt. 20:05
Milwaukee Bucks (-1.5)Totalt OVER 237.5 - 23 okt. 20:05
Halftime/Fulltime - 1/11. omgang totalt OVER 116.5 - 23 okt. 23:00
Indiana Pacers (-6.5)Totalt OVER 237.5 - 23 okt. 23:00
Orlando Magic (+1.5)Totalt OVER 237.5 - 23 okt. 23:00
Washington Wizards (+5.5)Totalt OVER 236.5 - 23 okt. 23:00
Charlotte Hornets (+3.5)Totalt OVER 225.5 - 23 okt. 23:00
Halftime/Fulltime - 2/21. omgang totalt OVER 110.5 - 23 okt. 23:00
Halftime/Fulltime - 2/21. omgang totalt OVER 115.5 - 23 okt. 23:00
Halftime/Fulltime - 1/11. omgang totalt OVER 115.5 - 23 okt. 23:00
Halftime/Fulltime - 2/21. omgang totalt OVER 115.5 - 23 okt. 23:05
Boston Celtics (-2.5)Totalt OVER 224.5 - 24 okt. 00:00
Miami Heat (+1.5)Totalt OVER 237.5 - 24 okt. 00:00
Halftime/Fulltime - 2/21. omgang totalt OVER 115.5 - 24 okt. 01:30
San Antonio Spurs (-5.5)Totalt OVER 227.5 - 24 okt. 01:30
Utah Jazz (-2.5)Totalt OVER 239.5 - 24 okt. 01:30
Halftime/Fulltime - 1/11. omgang totalt OVER 116.5 - 24 okt. 02:00
Los Angeles Lakers (-9.5)Totalt OVER 229.5 - 24 okt. 02:00
Golden State Warriors (-3.5)Totalt OVER 234.5 - 24 okt. 02:00
Sacramento Kings (+7.5)Totalt OVER 232.5 - 24 okt. 02:00
Halftime/Fulltime - 2/21. omgang totalt OVER 113.5 - 24 okt. 02:00
Halftime/Fulltime - 1/11. omgang totalt OVER 114.5 - 24 okt. 02:00
Halftime/Fulltime - 1/11. omgang totalt OVER 112.5
Nord-Amerika, NBAMoneyline
Handicap
Totaler
1
2
1
2
Over
Under
1.30
3.40
(-8.0)1.90
(+8.0)1.90
237.01.90
237.01.90
23 okt. 01:35
1.75
2.05
(-1.5)1.90
(+1.5)1.90
237.51.90
237.51.90
23 okt. 20:05
2.05
1.75
(+1.5)1.90
(-1.5)1.90
237.51.90
237.51.90
23 okt. 23:00
1.40
2.90
(-6.0)1.90
(+6.0)1.90
237.51.90
237.51.90
23 okt. 23:00
2.70
1.45
(+5.5)1.90
(-5.5)1.90
236.51.90
236.51.90
23 okt. 23:00
2.20
1.67
(+3.0)1.90
(-3.0)1.90
225.51.90
225.51.90
23 okt. 23:00
1.72
2.10
(-2.5)1.90
(+2.5)1.90
224.01.90
224.01.90
23 okt. 23:05
1.94
1.84
(+1.0)1.90
(-1.0)1.90
237.51.90
237.51.90
24 okt. 00:00
1.45
2.70
(-5.5)1.90
(+5.5)1.90
227.51.90
227.51.90
24 okt. 01:30
1.69
2.15
(-2.5)1.90
(+2.5)1.90
239.51.90
239.51.90
24 okt. 01:30
1.25
3.90
(-9.0)1.90
(+9.0)1.90
229.51.90
229.51.90
24 okt. 02:00
1.61
2.30
(-3.5)1.90
(+3.5)1.90
234.51.90
234.51.90
24 okt. 02:00
3.30
1.32
(+7.5)1.90
(-7.5)1.90
232.51.90
232.51.90
24 okt. 02:00
1.85
1.93
(-1.5)1.93
(+1.5)1.82
228.51.85
228.51.90
25 des. 17:05
1.50
2.55
(-5.5)1.87
(+5.5)1.87
230.51.87
230.51.87
25 des. 19:35
1.88
1.88
(-1.5)1.93
(+1.5)1.82
236.51.87
236.51.87
25 des. 22:05
2.35
1.57
(+4.5)1.85
(-4.5)1.90
233.51.85
233.51.90
26 des. 01:05
2.10
1.71
(+2.5)1.87
(-2.5)1.87
239.51.85
239.51.90
26 des. 03:35
0
Spillkupong
Sveip til venstre for å slette, til høyre for å godta
Kupongen din er tom. For å plassere et spill, velg et arrangement og klikk på oddsen.
- Innsats15 KčOdds1136.82Gevinster17052.34 KčVfB Stuttgart VfB Stuttgart - Borussia Monchengladbach1.38Nottingham Forest Ipswich Town - Nottingham Forest2.25Alaves Alaves - Malaga1.67Totalt OVER 1.5Torino - Monza1.28Begge lag scorer - JA Stade Brest - Nice1.6Guimaraes Guimaraes - Maritimo1.65Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles - Telstar1.6Middlesbrough Bolton - Middlesbrough1.55Shamrock Rovers Shamrock Rovers - Sligo Rovers1.14Al Hilal SFC Al Qadsia SC - Al Hilal SFC2.07Al-Nassr Riyadh Al Faisaly - Al-Nassr Riyadh1.23Begge lag scorer - JA Hvidovre IF - HB Koge1.5Totalt OVER 1.5Opava - Banik Ostrava B1.17Vasteras Vasteras - Halmstad1.7Brondby Randers FC - Brondby2Flamengo RJ Flamengo RJ - Estudiantes La Plata1.5
- Innsats5 €Odds3036.87Gevinster15184.36 €Begge lag scorer - JA Olympique Akbou - CS Constantine2.3Begge lag scorer - JA JS El Biar - MC Oran2.3Begge lag scorer - JA FC Minsk - FC Baranovichi1.8JK Tammeka Tartu totalt OVER 1.5JK Tammeka Tartu - Trans Narva1.9Parnu JK totalt OVER 1.5JK Nomme United - Parnu JK2.1Begge lag scorer - JA KF Gjilani - KF Llapi2.05Hvidovre IF totalt OVER 1.5Hvidovre IF - HB Koge1.55Hvidovre IF Hvidovre IF - HB Koge1.77Dender totalt OVER 1.5Royal Francs Borins - Dender2Gornik Zabrze totalt OVER 1.5Widzew Lodz - Gornik Zabrze2.2Begge lag scorer - JA Torino - Monza1.75Begge lag scorer - JA Bolton - Middlesbrough1.55Real Zaragoza totalt OVER 1.5CE Europa - Real Zaragoza1.65
- Innsats3200 FtOdds2Gevinster6401.28 FtMorgan Gibbs-White Shots on Target OVER 0.5Ipswich Town - Nottingham Forest1.37
- Innsats15 KčOdds264.8Gevinster3972.05 KčTotalt UNDER 2.5Ipswich Town - Nottingham Forest2.051X Torino - Monza1.281X VfB Stuttgart - Borussia Monchengladbach1.081X Alaves - Malaga1.131X Stade Brest - Nice1.3Totalt OVER 1.5Go Ahead Eagles - Telstar1.11Al-Nassr Riyadh Al Faisaly - Al-Nassr Riyadh1.231X Al Ittihad Jeddah - AL Draih1.3X2 Al Qadsia SC - Al Hilal SFC1.32X2 Bolton - Middlesbrough1.15Totalt UNDER 2.5Darmstadt - FC St. Pauli2.15Totalt OVER 1.5Bochum - VfL Wolfsburg1.1Totalt OVER 1.5Granada - Valladolid1.31X Empoli - Vicenza1.37Totalt OVER 1.5SCR Altach - Austria Wien1.26Totalt UNDER 3.5Alanyaspor - Kocaelispor1.2Totalt OVER 1.5KV Kortrijk - KV Mechelen1.25Totalt UNDER 3.5Alaves - Malaga1.271X Guimaraes - Maritimo1.13Totalt OVER 1.5Elfsborg - Malmo FF1.24X2 Randers FC - Brondby1.28Totalt OVER 1.5Brisbane Roar - Perth Glory1.26
- Innsats5 €Odds434.59Gevinster2172.99 €Como Como - Sassuolo1.5Lazio Lazio - Parma1.4Begge lag scorer - JA Cagliari - Bologna1.85Begge lag scorer - JA Inter Milan - Fiorentina1.63Como totalt OVER 1.5Como - Sassuolo1.42Lazio totalt OVER 1.5Lazio - Parma1.57Totalt OVER 2.5Napoli - AS Roma1.9Totalt OVER 2.5Inter Milan - Fiorentina1.42Palermo Palermo - Carrarese1.45Bayern Munich SC Freiburg - Bayern Munich1.38Almeria totalt OVER 1.5Almeria - Oviedo1.7Stromsgodset Strommen - Stromsgodset1.38Kongsvinger Sogndal - Kongsvinger1.67Stromsgodset totalt OVER 2.5Strommen - Stromsgodset1.85FC Porto Gil Vicente - FC Porto1.42Palermo totalt OVER 1.5Palermo - Carrarese1.37FC Porto totalt OVER 1.5Gil Vicente - FC Porto1.55Kongsvinger totalt OVER 2.5Sogndal - Kongsvinger2.02