- Kedvencek (0)
- Labdarúgás (42)
- Kosárlabda (240)
- Jégkorong (40)
- Krikett (14)
- BeállításokTizedes 1.50GMT+00:00
Beindul00:53
Video Player is loading.
/
Duration -:-:-
Stream Type LIVE
1x
- Chapters
- descriptions off, selected
- subtitles settings, opens subtitles settings dialog
- subtitles off, selected
- default, selected
This is a modal window.
Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.
End of dialog window.
Következő fogadások

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.88
3.18
2.35
2.51.93
2.51.83
1.70
2.10
06:26
1.83
3.55
3.85
2.51.93
2.51.83
1.78
1.99
06:26
2.90
3.18
2.32
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
06:26
3.10
3.20
2.20
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
06:26

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.58
3.90
5.00
2.51.85
2.51.90
1.83
1.94
Beindul04:53
5.00
3.85
1.58
2.51.68
2.52.12
1.67
2.16
Beindul04:53
3.45
3.35
2.00
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Beindul04:53
3.30
3.35
2.07
2.51.87
2.51.88
1.68
2.12
Beindul04:53

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.70
3.70
4.40
2.51.88
2.51.87
1.80
1.97
Beindul08:53
1.85
3.50
3.80
2.51.93
2.51.83
1.77
2.00
Beindul08:53
3.38
3.38
2.02
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Beindul08:53
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.84
1.68
2.12
Beindul08:53

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.50
4.00
5.75
2.51.80
2.51.95
1.84
1.93
Beindul12:53
2.75
3.10
2.50
2.51.95
2.51.82
1.69
2.12
Beindul12:53
2.12
3.30
3.18
2.51.97
2.51.80
1.75
2.02
Beindul12:53
3.15
3.30
2.15
2.51.88
2.51.88
1.68
2.12
Beindul12:53

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
4.15
3.60
1.75
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Beindul16:53
1.63
3.75
4.70
2.51.87
2.51.88
1.80
1.97
Beindul16:53
2.10
3.30
3.20
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Beindul16:53
3.60
3.45
1.92
2.51.83
2.51.93
1.68
2.12
Beindul16:53

Cup Tournament
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.75
3.60
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Beindul20:53
4.55
3.75
1.67
2.51.73
2.52.05
1.68
2.15
Beindul20:53
2.95
3.20
2.28
2.51.91
2.51.85
1.69
2.12
Beindul20:53
3.55
3.45
1.95
2.51.83
2.51.93
1.68
2.15
Beindul20:53

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.75
3.50
4.35
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Beindul26:53

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.82
3.45
2.25
2.51.85
2.51.90
1.68
2.15
Beindul26:53

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.83
3.40
4.00
2.51.91
2.51.85
1.75
2.00
Beindul29:53

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.60
3.75
5.15
2.51.85
2.51.91
1.80
1.95
Beindul29:53

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.61
3.70
5.10
2.51.84
2.51.92
1.80
1.97
Beindul32:53

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.99
3.25
3.65
2.51.94
2.51.82
1.73
2.05
Beindul32:53

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.67
3.75
4.80
2.51.87
2.51.88
1.78
1.98
Beindul34:53

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.07
3.30
3.45
2.51.94
2.51.82
1.72
2.07
Beindul34:53

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
3.65
3.95
1.78
2.51.75
2.52.02
1.67
2.15
Beindul35:53

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.87
3.35
3.95
2.51.92
2.51.85
1.75
2.02
Beindul35:53

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.80
3.60
2.25
2.51.85
2.51.90
1.68
2.15
Beindul36:53

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.40
3.35
2.76
2.51.92
2.51.84
1.69
2.12
Beindul36:53

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.28
3.05
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Beindul38:53

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.55
3.95
5.55
2.51.82
2.51.94
1.80
1.95
Beindul38:53

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
1.78
3.45
4.30
2.51.90
2.51.85
1.77
2.00
Beindul38:53

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.22
3.20
3.20
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Beindul38:53

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.28
3.18
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Beindul40:53

Fast League
Háromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
24 október
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
2.25
3.18
3.18
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Beindul40:53
0
Szelvény
Törléshez húzza balra, elfogadáshoz jobbra.
A Fogadószelvény üres. Ha fogadni szeretnél, válassz ki egy eseményt és kattints a szorzóra.