Soron következő
Összes
1ó
8ó
24ó
48ó
- Kedvencek (0)
- Emelt Szorzók
UEFA Europa League
UEFA Conference League
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
Australian Open
UEFA Champions League
NBA
NHL
NFL
MLB
Rolex Shanghai Masters- Labdarúgás (1908)
- Kosárlabda (325)
- Tenisz (112)
- Asztalitenisz (103)
- Jégkorong (192)
- Röplabda (23)
- Kézilabda (89)
- Baseball (8)
- Amerikai futball (130)
- Krikett (31)
- Golf (3)
- Futsal (11)
- Uniós Rögbi (21)
- Vízilabda (5)
- Formula 1 (15)
- Biatlon (2)
- Kerékpározás (18)
- Ausztrál futball (8)
- Boksz (48)
- Ligarögbi (5)
- Counter-Strike (39)
- League of Legends (8)
- Harcművészetek (19)
- Alpesi síelés (2)
- Floorball (50)
- Politika (1)
- Sakk (1)
- Valorant (2)
- Dota2 (4)
- BeállításokTizedes 1.50GMT+00:00
Előre összeállított fogadások
- 10 okt. 17:00
Boston Bruins (rendes idő)Összesen FELETT 5.5 - 10 okt. 17:00
Boston Bruins (rendes idő)1. időszak - 1 - 10 okt. 19:30
New Jersey Devils (rendes idő)Összesen FELETT 6.5 - 10 okt. 19:30
New Jersey Devils (rendes idő)1. időszak - 1 - 10 okt. 20:00
Edmonton Oilers (rendes idő)Összesen FELETT 6.5 - 10 okt. 22:00
Florida Panthers (rendes idő)Összesen FELETT 5.5 - 10 okt. 22:00
Florida Panthers (rendes idő)1. időszak - 1 - 10 okt. 23:00
Colorado Avalanche (rendes idő)Összesen FELETT 6.5 - 10 okt. 23:00
Colorado Avalanche (rendes idő)1. időszak - 1 - 10 okt. 23:00
Carolina Hurricanes (rendes idő)Összesen FELETT 6.5 - 10 okt. 23:00
Montreal Canadiens (rendes idő)Összesen FELETT 6.5 - 10 okt. 23:00
Montreal Canadiens (rendes idő)1. időszak - 1 - 10 okt. 23:00
Utah Mammoth (rendes idő)Összesen FELETT 6.5 - 10 okt. 23:00
Buffalo Sabres (rendes idő)1. időszak - 1 - 10 okt. 23:00
Dallas Stars (rendes idő)Összesen FELETT 6.5 - 10 okt. 23:00
St. Louis Blues (rendes idő)Összesen FELETT 5.5 - 10 okt. 23:00
St. Louis Blues (rendes idő)1. időszak - 1 - 10 okt. 23:00
Ottawa Senators (rendes idő)Összesen FELETT 5.5 - 10 okt. 23:00
Ottawa Senators (rendes idő)1. időszak - 1 - 10 okt. 23:30
Tampa Bay Lightning (rendes idő)Összesen FELETT 5.5 - 11 okt. 02:00
Vegas Golden Knights (rendes idő)Összesen FELETT 6.5 - 11 okt. 02:00
Vegas Golden Knights (rendes idő)1. időszak - 1 - 11 okt. 02:00
Anaheim Ducks (rendes idő)Összesen FELETT 6.5
Észak-Amerika, NHLHáromutas fogadás
Összesített
Handicap
1
X
2
Fölött
Alatt
1
2
2.15
4.20
2.80
5.51.85
5.51.95
(0.0)1.70
(0.0)2.15
10 okt. 17:00
1.55
4.90
4.60
6.01.90
6.01.90
(-1.5)1.90
(+1.5)1.90
10 okt. 19:30
2.85
4.50
2.00
6.01.77
6.02.05
(+1.0)1.62
(-1.0)2.30
10 okt. 20:00
2.15
4.20
2.80
5.51.80
5.52.00
(0.0)1.70
(0.0)2.15
10 okt. 22:00
1.75
4.70
3.60
6.01.80
6.02.00
(-1.0)1.95
(+1.0)1.85
10 okt. 23:00
3.90
4.60
1.70
6.02.05
6.01.77
(+1.0)1.90
(-1.0)1.90
10 okt. 23:00
1.72
4.65
3.70
6.01.90
6.01.90
(-1.0)1.90
(+1.0)1.90
10 okt. 23:00
2.40
4.35
2.35
6.01.90
6.01.90
(0.0)1.90
(0.0)1.90
10 okt. 23:00
2.80
4.40
2.07
6.01.85
6.01.95
(0.0)2.20
(0.0)1.67
10 okt. 23:00
2.20
4.20
2.65
5.51.77
5.52.05
(0.0)1.75
(0.0)2.10
10 okt. 23:00
1.97
4.25
3.10
5.51.80
5.52.00
(-1.0)2.25
(+1.0)1.65
10 okt. 23:00
3.20
4.25
1.95
5.51.85
5.51.95
(+1.0)1.67
(-1.0)2.20
10 okt. 23:30
1.97
4.35
3.00
6.02.05
6.01.77
(-1.0)2.25
(+1.0)1.65
11 okt. 02:00
2.55
4.35
2.25
6.01.90
6.01.90
(0.0)2.00
(0.0)1.80
11 okt. 02:00
0
Szelvény
Törléshez húzza balra, elfogadáshoz jobbra.
A Fogadószelvény üres. Ha fogadni szeretnél, válassz ki egy eseményt és kattints a szorzóra.
- Tét399.46 krSzorzó35.27Nyeremény14089.43 krMindkét csapat gólt szerez - IGEN Aston Villa - Brentford1.55Arsenal Arsenal - Leeds United1.47X Ipswich Town - Fulham3.6X Chelsea - Bournemouth4.3
- Tét427.86 krSzorzó19.12Nyeremény8183.59 krMatteo Arnaldi Matteo Arnaldi - Taylor Harry Fritz3.85Dalibor Svrcina Dalibor Svrcina - Tomas Martin Etcheverry2.07Ignacio Buse Ignacio Buse - Zizou Bergs2.4
- Tét800 KčSzorzó5.48Nyeremény4386 KčÖsszesen FÖLÖTT 3.5FK Horni Redice - Benatky Nad Jizerou2.15FK Teplice -1.5Velke Hamry - FK Teplice2.55
- Tét100 €Szorzó38.46Nyeremény3846.37 €TSG Hoffenheim 1. félidő összesen FELETT 1.5TSG Hoffenheim - Hamburger SV2.95Bayern Munich 1. félidő összesen FELETT 1.5Augsburg - Bayern Munich1.95SV Elversberg 1. félidő összesen FELETT 0.5Union Berlin - SV Elversberg1.85Bayer Leverkusen Mainz - Bayer Leverkusen2.3VfB Stuttgart Paderborn - VfB Stuttgart1.57
- Tét1000 KčSzorzó2.55Nyeremény2550 KčFK Teplice -1.5Velke Hamry - FK Teplice2.55