Soron következő
Összes
1ó
8ó
24ó
48ó
- Kedvencek (0)
- Emelt Szorzók
UEFA Europa League
UEFA Conference League
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
NFL
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
MLB
Friendlies- Labdarúgás (1188)
- Kosárlabda (105)
- Tenisz (164)
- Asztalitenisz (98)
- Jégkorong (142)
- Röplabda (1)
- Kézilabda (35)
- Baseball (8)
- Amerikai futball (81)
- Krikett (10)
- Darts (15)
- Golf (3)
- Futsal (6)
- Uniós Rögbi (13)
- Kerékpározás (12)
- Boksz (29)
- Counter-Strike (57)
- League of Legends (1)
- Harcművészetek (16)
- Floorball (1)
- Szórakozás (1)
- Politika (1)
- Sakk (1)
- Valorant (4)
- Dota2 (6)
- BeállításokTizedes 1.50GMT+00:00
- Vissza
- Labdarúgás
- Európa
- UEFA Europa League
Előre összeállított fogadások
- 15 okt. 16:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 15 okt. 16:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 15 okt. 16:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 15 okt. 16:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 15 okt. 16:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 15 okt. 16:45
AC MilanMindkét csapat gólt szerez - NEM - 15 okt. 16:45
St. GilloiseMindkét csapat gólt szerez - NEM - 15 okt. 16:45
Sparta PragueMindkét csapat gólt szerez - NEM - 15 okt. 16:45
LyonMindkét csapat gólt szerez - NEM - 15 okt. 16:45
NK CeljeMindkét csapat gólt szerez - NEM - 15 okt. 16:45
AC MilanMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 15 okt. 16:45
St. GilloiseMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 15 okt. 16:45
Sparta PragueMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 15 okt. 16:45
LyonMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 15 okt. 16:45
NK CeljeMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 15 okt. 16:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGENFC Salzburg - 15 okt. 16:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGENReal Sociedad - 15 okt. 16:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGENLillestrom - 15 okt. 16:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGENCrystal Palace - 15 okt. 16:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGENAC Omonia Nicosia - 15 okt. 16:45
Összesen ALATT 2.51X - 15 okt. 16:45
Összesen ALATT 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Összesen ALATT 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Összesen ALATT 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Összesen ALATT 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 15 okt. 16:45
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 15 okt. 16:45
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 15 okt. 16:45
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 15 okt. 16:45
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 15 okt. 16:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 15 okt. 16:45
SunderlandMindkét csapat gólt szerez - NEM - 15 okt. 16:45
SunderlandMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 15 okt. 16:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGENTorreense - 15 okt. 16:45
Összesen ALATT 2.51X - 15 okt. 16:45
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 15 okt. 16:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 15 okt. 16:45
AZ AlkmaarMindkét csapat gólt szerez - NEM - 15 okt. 16:45
AZ AlkmaarMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 15 okt. 16:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGENHapoel Be`er Sheva - 15 okt. 16:45
Összesen ALATT 2.5X2 - 15 okt. 16:45
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 15 okt. 16:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 15 okt. 16:45
Bayer LeverkusenMindkét csapat gólt szerez - NEM - 15 okt. 16:45
Bayer LeverkusenMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 15 okt. 16:45
Mindkét csapat gólt szerez - IGENLech Poznan - 15 okt. 16:45
Összesen ALATT 2.51X - 15 okt. 16:45
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 15 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 15 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 15 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 15 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 15 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 15 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 15 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 15 okt. 19:00
JuventusMindkét csapat gólt szerez - NEM - 15 okt. 19:00
BournemouthMindkét csapat gólt szerez - NEM - 15 okt. 19:00
TSG HoffenheimMindkét csapat gólt szerez - NEM - 15 okt. 19:00
BenficaMindkét csapat gólt szerez - NEM - 15 okt. 19:00
RennesMindkét csapat gólt szerez - NEM - 15 okt. 19:00
Dinamo ZagrebMindkét csapat gólt szerez - NEM - 15 okt. 19:00
NEC NijmegenMindkét csapat gólt szerez - NEM - 15 okt. 19:00
JuventusMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 15 okt. 19:00
BournemouthMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 15 okt. 19:00
TSG HoffenheimMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 15 okt. 19:00
BenficaMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 15 okt. 19:00
RennesMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 15 okt. 19:00
Dinamo ZagrebMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 15 okt. 19:00
NEC NijmegenMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 15 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENCelta Vigo - 15 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENSturm Graz - 15 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENBesiktas - 15 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENCeltic - 15 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENOFI Crete - 15 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENAnderlecht - 15 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENLevski Sofia - 15 okt. 19:00
Összesen ALATT 2.51X - 15 okt. 19:00
Összesen ALATT 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Összesen ALATT 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Összesen ALATT 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Összesen ALATT 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Összesen ALATT 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Összesen ALATT 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 15 okt. 19:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 15 okt. 19:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 15 okt. 19:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 15 okt. 19:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 15 okt. 19:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 15 okt. 19:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 15 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 15 okt. 19:00
FerencvarosiMindkét csapat gólt szerez - NEM - 15 okt. 19:00
FerencvarosiMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 15 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENViktoria Plzen - 15 okt. 19:00
Összesen ALATT 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 15 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 15 okt. 19:00
Jagiellonia BialystokMindkét csapat gólt szerez - NEM - 15 okt. 19:00
Jagiellonia BialystokMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 15 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENArarat Armenia - 15 okt. 19:00
Összesen ALATT 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5 - 15 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGEN12 - 15 okt. 19:00
MarseilleMindkét csapat gólt szerez - NEM - 15 okt. 19:00
MarseilleMindkét csapat gólt szerez - IGEN - 15 okt. 19:00
Mindkét csapat gólt szerez - IGENOlympiacos - 15 okt. 19:00
Összesen ALATT 2.5X2 - 15 okt. 19:00
Összesen ALATT 3.51. félidő összesen FELETT 0.5
Európa, UEFA Europa LeagueHáromutas fogadás
Összesített
2.5
GG/NG
1
X
2
Fölött
Alatt
Igen
Nem
6.65
4.85
1.42
2.51.45
2.52.65
1.60
2.20
15 okt. 16:45
3.90
3.85
1.82
2.51.60
2.52.25
1.60
2.20
15 okt. 16:45
1.29
5.60
9.40
2.51.45
2.52.65
1.80
1.90
15 okt. 16:45
2.30
3.50
2.90
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
15 okt. 16:45
1.34
5.15
8.55
2.51.55
2.52.35
1.90
1.80
15 okt. 16:45
4.60
4.35
1.63
2.51.45
2.52.65
1.50
2.45
15 okt. 16:45
2.15
3.60
3.10
2.51.62
2.52.20
1.55
2.30
15 okt. 16:45
2.40
3.35
2.85
2.51.80
2.51.95
1.65
2.12
15 okt. 16:45
2.07
3.60
3.25
2.51.65
2.52.15
1.57
2.25
15 okt. 19:00
1.87
3.80
3.70
2.51.65
2.52.15
1.60
2.20
15 okt. 19:00
1.38
4.90
7.50
2.51.60
2.52.25
1.85
1.85
15 okt. 19:00
3.45
3.50
2.05
2.51.95
2.51.80
1.75
1.95
15 okt. 19:00
1.18
7.40
13.00
2.51.34
2.53.00
1.90
1.80
15 okt. 19:00
1.90
3.90
3.50
2.51.42
2.52.75
1.42
2.65
15 okt. 19:00
1.25
5.80
10.75
2.51.45
2.52.65
1.85
1.85
15 okt. 19:00
1.32
5.40
8.90
2.51.55
2.52.35
1.90
1.80
15 okt. 19:00
1.85
3.65
4.00
2.51.75
2.52.00
1.70
2.05
15 okt. 19:00
1.85
3.70
3.90
2.51.72
2.52.05
1.67
2.10
15 okt. 19:00
0
Szelvény
Törléshez húzza balra, elfogadáshoz jobbra.
A Fogadószelvény üres. Ha fogadni szeretnél, válassz ki egy eseményt és kattints a szorzóra.
- Tét360 FtSzorzó2388.72Nyeremény859942.08 FtÖsszesen FÖLÖTT 2.5Newport County - Plymouth1.45Összesen FÖLÖTT 2.5Peterborough - Ipswich Town (U-21)1.25Összesen FÖLÖTT 2.5AFC Wimbledon - Barnet1.58Összesen FÖLÖTT 2.5Stevenage FC - Leicester1.7Összesen FÖLÖTT 2.5Doncaster - Liverpool U-211.3Összesen FÖLÖTT 2.5Wycombe - Bristol Rovers1.42Összesen FÖLÖTT 2.5Accrington Stanley - Salford City1.52Összesen FÖLÖTT 2.5Fleetwood Town - Barnsley1.52Összesen FÖLÖTT 2.5Exeter City FC - Oxford United1.58Összesen FÖLÖTT 2.5Grimsby Town - Burton Albion1.55Összesen FÖLÖTT 2.5Cambridge United - Northampton Town1.67Összesen FÖLÖTT 2.5Blackpool - Crewe1.45Összesen FÖLÖTT 2.5Huddersfield - Rochdale1.37Összesen FÖLÖTT 2.5Milton Keynes Dons - Brentford (U-21)1.58Összesen FÖLÖTT 2.5Rotherham - Bradford City1.75Összesen FÖLÖTT 2.5Port Vale - Mansfield Town1.7Összesen FÖLÖTT 2.5Sheffield Wednesday - Sunderland (U-21)1.27Összesen FÖLÖTT 2.5Shrewsbury - Stockport1.67Összesen FÖLÖTT 2.5Crawley Town - Bromley1.42
- Tét15 KčSzorzó10410.15Nyeremény156152.27 KčMindkét csapat gólt szerez - NEM Cyprus - Latvia1.72Összesen ALATT 2.5Cyprus - Latvia1.751X Cyprus - Latvia1.15Montenegro Montenegro - Armenia1.53Mindkét csapat gólt szerez - IGEN Montenegro - Armenia1.85Összesen FÖLÖTT 2.5Montenegro - Armenia1.75X2 Romania - Sweden1.2Mindkét csapat gólt szerez - IGEN Romania - Sweden1.63Összesen FÖLÖTT 2.5Romania - Sweden1.65Összesen ALATT 2.5Bosnia and Herzegovina - Poland1.9Mindkét csapat gólt szerez - IGEN Bosnia and Herzegovina - Poland1.72X2 Bosnia and Herzegovina - Poland1.4Összesen ALATT 2.5Northern Ireland - Georgia1.55Mindkét csapat gólt szerez - NEM Northern Ireland - Georgia1.67X2 Northern Ireland - Georgia1.551X Ukraine - Hungary1.4Mindkét csapat gólt szerez - IGEN Ukraine - Hungary1.95Összesen FÖLÖTT 2.5Ukraine - Hungary2.2Összesen FÖLÖTT 2.5France - Belgium1.47Mindkét csapat gólt szerez - IGEN France - Belgium1.551X France - Belgium1.12Összesen FÖLÖTT 2.5Italy - Turkey1.47Mindkét csapat gólt szerez - IGEN Italy - Turkey1.631X Italy - Turkey1.13
- Tét5 €Szorzó1119.34Nyeremény5596.73 €Italy Italy - Turkey1.47Sweden Romania - Sweden1.8STK Samorin Tatran Liptovsky Mikulas - STK Samorin2.85Mindkét csapat gólt szerez - IGEN Rwanda - Kenya1.95Kongsvinger Moss - Kongsvinger1.7Northern Ireland Northern Ireland - Georgia2.45Ukraine Ukraine - Hungary2.5Italy összesen FELETT 1.5Italy - Turkey1.4Sweden összesen FELETT 1.5Romania - Sweden1.7Northern Ireland összesen FELETT 1.5Northern Ireland - Georgia2.8Ukraine összesen FELETT 1.5Ukraine - Hungary2.7Összesen FÖLÖTT 2.5Rwanda - Kenya2.2Mindkét csapat gólt szerez - IGEN Montenegro - Armenia1.85Összesen FÖLÖTT 2.5Montenegro - Armenia1.75
- Tét1000 KčSzorzó3.7Nyeremény3705 KčÖsszesen FÖLÖTT 161.5Korea Gas Corporation - Anyang Red Boosters1.9Összesen FELETT 5.5Amurskiye Tigry - Red Machine1.95
- Tét500 KčSzorzó4.55Nyeremény2275 KčFélidő/teljes játékidő - 2/2 Sheffield United (U-21) - Bolton (U-21)4.55