- Suosikit (0)
- Jalkapallo (110)
- Koripallo (192)
- Jääkiekko (140)
- Kriketti (14)
- Asetuksetdesimaalikerroin 1.50GMT+00:00
Alkaa00:40
Video Player is loading.
/
Duration -:-:-
Stream Type LIVE
1x
- Chapters
- descriptions off, selected
- subtitles settings, opens subtitles settings dialog
- subtitles off, selected
- default, selected
This is a modal window.
Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.
End of dialog window.
Vielä ehdit

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.40
4.00
1.88
2.51.78
2.52.00
1.67
2.15
17:48

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.45
3.35
2.75
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
17:48

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.60
3.75
5.10
2.51.84
2.51.92
1.80
1.97
Alkaa01:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.77
3.45
4.30
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Alkaa01:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.00
3.35
3.60
2.51.93
2.51.83
1.72
2.07
Alkaa02:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.78
3.60
4.25
2.51.88
2.51.87
1.75
2.02
Alkaa02:39

Cup Tournament
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.60
3.45
1.93
2.51.83
2.51.93
1.68
2.15
Alkaa02:39
1.48
4.10
6.00
2.51.78
2.51.98
1.84
1.92
Alkaa02:39
3.65
3.50
1.90
2.51.82
2.51.94
1.68
2.15
Alkaa02:39
2.25
3.20
3.00
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Alkaa02:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.85
3.50
2.22
2.51.85
2.51.92
1.67
2.15
Alkaa04:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.32
3.25
3.00
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Alkaa04:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.28
3.05
3.13
2.51.95
2.51.82
1.69
2.12
Alkaa04:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.50
4.10
6.00
2.51.78
2.51.98
1.83
1.94
Alkaa04:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.85
3.65
2.23
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Alkaa06:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.94
3.40
3.75
2.51.93
2.51.84
1.73
2.05
Alkaa06:39

Cup Tournament
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.47
4.15
6.10
2.51.78
2.51.98
1.85
1.91
Alkaa06:39
3.40
3.40
1.99
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Alkaa06:39
3.00
3.20
2.25
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Alkaa06:39
2.45
3.13
2.80
2.51.97
2.51.80
1.71
2.08
Alkaa06:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.70
3.40
2.36
2.51.87
2.51.88
1.68
2.15
Alkaa07:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.99
3.25
3.65
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Alkaa07:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.73
3.65
4.45
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Alkaa08:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.28
3.18
3.13
2.51.95
2.51.80
1.70
2.10
Alkaa08:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.55
3.85
5.55
2.51.80
2.51.95
1.80
1.95
Alkaa10:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.32
3.20
3.00
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Alkaa10:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.50
3.25
2.63
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Alkaa10:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.88
3.60
2.23
2.51.85
2.51.91
1.67
2.15
Alkaa10:39

Cup Tournament
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.20
3.25
3.10
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Alkaa10:39
2.12
3.30
3.18
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Alkaa10:39
2.51
3.10
2.75
2.51.97
2.51.80
1.71
2.08
Alkaa10:39
2.50
3.10
2.75
2.51.95
2.51.80
1.70
2.10
Alkaa10:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.48
4.15
6.20
2.51.78
2.51.99
1.84
1.92
Alkaa12:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.98
3.40
3.65
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Alkaa12:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.36
4.40
8.10
2.51.69
2.52.12
1.87
1.88
Alkaa13:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.77
3.45
4.30
2.51.90
2.51.85
1.77
2.00
Alkaa13:39

Cup Tournament
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.73
3.65
4.20
2.51.90
2.51.85
1.78
1.98
Alkaa14:39
4.90
3.85
1.60
2.51.70
2.52.10
1.68
2.15
Alkaa14:39
1.77
3.60
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Alkaa14:39
1.93
3.45
3.60
2.51.94
2.51.83
1.75
2.02
Alkaa14:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.45
3.30
2.76
2.51.92
2.51.84
1.68
2.12
Alkaa14:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.78
3.60
4.25
2.51.90
2.51.85
1.75
2.02
Alkaa14:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.28
3.05
3.13
2.51.95
2.51.80
1.70
2.10
Alkaa16:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.25
3.85
1.95
2.51.80
2.51.97
1.67
2.15
Alkaa16:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.38
3.13
2.88
2.51.94
2.51.83
1.69
2.10
Alkaa16:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.40
3.30
2.82
2.51.93
2.51.84
1.69
2.12
Alkaa16:39

Cup Tournament
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.88
3.18
2.35
2.51.93
2.51.83
1.70
2.10
Alkaa18:39
1.83
3.55
3.85
2.51.93
2.51.83
1.78
1.99
Alkaa18:39
2.90
3.18
2.32
2.51.91
2.51.85
1.68
2.12
Alkaa18:39
3.10
3.20
2.20
2.51.90
2.51.85
1.68
2.12
Alkaa18:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.13
3.80
2.02
2.51.80
2.51.95
1.67
2.15
Alkaa18:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.02
3.35
3.55
2.51.94
2.51.83
1.72
2.07
Alkaa18:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.58
3.30
2.52
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Alkaa19:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.60
3.75
5.15
2.51.83
2.51.93
1.78
1.97
Alkaa19:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.85
3.55
4.00
2.51.92
2.51.84
1.75
2.02
Alkaa20:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.18
3.25
3.25
2.51.94
2.51.82
1.70
2.10
Alkaa20:39

Cup Tournament
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
5.00
3.85
1.58
2.51.68
2.52.12
1.67
2.16
Alkaa22:39
1.58
3.90
5.00
2.51.85
2.51.90
1.83
1.94
Alkaa22:39
3.45
3.35
2.00
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Alkaa22:39
3.30
3.35
2.07
2.51.87
2.51.88
1.68
2.12
Alkaa22:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.85
3.50
2.20
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Alkaa22:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.82
3.60
2.25
2.51.85
2.51.90
1.68
2.15
Alkaa22:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.28
3.05
3.13
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Alkaa22:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.63
3.45
2.46
2.51.88
2.51.87
1.68
2.12
Alkaa22:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.92
3.45
3.80
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
Alkaa24:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.18
3.25
3.25
2.51.94
2.51.82
1.70
2.10
Alkaa24:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.85
3.50
2.22
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Alkaa25:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.77
3.45
4.30
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Alkaa25:39

Cup Tournament
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.70
3.70
4.40
2.51.88
2.51.87
1.80
1.97
Alkaa26:39
1.85
3.50
3.80
2.51.93
2.51.83
1.77
2.00
Alkaa26:39
3.38
3.38
2.02
2.51.85
2.51.91
1.68
2.15
Alkaa26:39
2.88
3.18
2.35
2.51.92
2.51.84
1.68
2.12
Alkaa26:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.18
3.25
3.25
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Alkaa26:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.75
3.55
2.32
2.51.87
2.51.88
1.68
2.15
Alkaa26:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.92
3.30
3.80
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
Alkaa28:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.20
3.20
3.25
2.51.95
2.51.82
1.70
2.10
Alkaa28:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.53
3.85
5.70
2.51.80
2.51.95
1.82
1.94
Alkaa28:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.88
3.45
3.90
2.51.92
2.51.85
1.73
2.05
Alkaa28:39

Cup Tournament
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.50
4.00
5.75
2.51.80
2.51.95
1.84
1.93
Alkaa30:39
2.75
3.10
2.50
2.51.95
2.51.82
1.69
2.12
Alkaa30:39
2.12
3.30
3.18
2.51.97
2.51.80
1.75
2.02
Alkaa30:39
3.15
3.30
2.15
2.51.88
2.51.88
1.68
2.12
Alkaa30:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.73
3.65
4.40
2.51.88
2.51.87
1.77
2.00
Alkaa30:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.65
3.80
4.85
2.51.85
2.51.90
1.78
1.98
Alkaa30:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.15
3.13
3.35
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Alkaa31:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.38
3.13
2.88
2.51.93
2.51.83
1.69
2.12
Alkaa31:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.15
3.25
3.35
2.51.95
2.51.82
1.71
2.08
Alkaa32:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.32
3.20
3.00
2.51.95
2.51.82
1.69
2.10
Alkaa32:39

Cup Tournament
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
4.15
3.60
1.75
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Alkaa34:39
1.63
3.75
4.70
2.51.87
2.51.88
1.80
1.97
Alkaa34:39
2.10
3.30
3.20
2.51.95
2.51.80
1.73
2.05
Alkaa34:39
3.60
3.45
1.92
2.51.83
2.51.93
1.68
2.12
Alkaa34:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.65
3.95
1.78
2.51.75
2.52.05
1.67
2.15
Alkaa34:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.17
3.25
3.30
2.51.95
2.51.82
1.71
2.08
Alkaa34:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.25
3.75
1.95
2.51.80
2.51.97
1.68
2.15
Alkaa34:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.88
3.50
3.90
2.51.92
2.51.84
1.73
2.05
Alkaa34:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.32
3.20
3.00
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Alkaa36:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.32
3.20
3.00
2.51.94
2.51.82
1.69
2.10
Alkaa36:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
4.25
4.25
1.62
2.51.69
2.52.12
1.67
2.15
Alkaa37:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.12
3.13
3.38
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Alkaa37:39

Cup Tournament
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.75
3.60
4.15
2.51.91
2.51.85
1.78
1.98
Alkaa38:39
4.55
3.75
1.67
2.51.73
2.52.05
1.68
2.15
Alkaa38:39
2.95
3.20
2.28
2.51.91
2.51.85
1.69
2.12
Alkaa38:39
3.55
3.45
1.95
2.51.83
2.51.93
1.68
2.15
Alkaa38:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.10
3.30
3.40
2.51.94
2.51.82
1.71
2.08
Alkaa38:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.28
3.18
3.10
2.51.95
2.51.82
1.69
2.12
Alkaa38:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
3.45
3.85
1.87
2.51.77
2.52.00
1.67
2.15
Alkaa40:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.28
3.18
3.10
2.51.94
2.51.82
1.69
2.12
Alkaa40:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
2.65
3.35
2.45
2.51.88
2.51.88
1.68
2.15
Alkaa40:39

Fast League
Voittaja
Kokonaismäärät
2.5
Molemmat joukkueet tekevät maalin
27 lokakuu
1
X
2
Yli
Alle
Kyllä
Ei
1.98
3.38
3.65
2.51.93
2.51.83
1.73
2.05
Alkaa40:39
0
Vetokuponki
Pyyhkäise vasemmalle poistaaksesi, oikealle hyväksyäksesi
Vetokuponkisi on tyhjä. Valitse kohde ja klikkaa kerrointa lyödäksesi vetoa.