Nadchádzajúce podujatia
Všetky
1h
8h
Dnes
48h
- Obľúbené stránky (0)
- Zvýšené kurzy
UEFA Europa League
UEFA Conference League
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
Friendlies
NBA
NHL
NFL
MLB- Futbal (1432)
- Basketbal (175)
Svet(4)
Severná Amerika(23)WNBAWNBA. FuturesNBANBA. Budúcnosť hráčov
Európa(37)
Taliansko(11)
Španielsko(1)
Francúzsko(8)
Nemecko(8)
Turecko(8)
Austrália(4)
Argentína(3)
Brazília(6)
Čína(5)
Česká republika(3)
Dánsko(2)
Grécko(10)
Island(3)
Izrael(4)
Japonsko(4)
Litva(14)
Rusko(2)
Rumunsko(2)
Južná Kórea(1)
Uruguaj(3)
Anglicko(2)
Mexiko(4)
Paraguaj(1)
Salvádor(1)
Čile(1) - Tenis (138)
- Stolný tenis (144)
- Ľadový hokej (182)
- Volejbal (16)
- Hádzaná (51)
- Baseball (8)
- Americký futbal (100)
- Kriket (12)
- Šípky (29)
- Snooker (2)
- Golf (14)
- Futsal (6)
- Rugby Union (34)
- Formula 1 (1)
- Biatlon (2)
- Cyklistika (1)
- Pravidlá Aussie (9)
- Box (56)
- Rugby League (9)
- Counter-Strike (43)
- League of Legends (9)
- Bojové umenia (17)
- Alpské lyžovanie (2)
- Florbal (48)
- Bandy (14)
- Kabaddi (5)
- Politika (1)
- Šach (1)
- Valorant (11)
- Dota2 (8)
- NastaveniaDesatinné číslo 1.50GMT+00:00
Prebuilds
- 21 okt 23:05
Washington Wizards (bežný čas)Celkom NAD 238.5 - 21 okt 23:05
Orlando Magic (bežný čas)Celkom NAD 234.5 - 21 okt 23:35
Miami Heat (bežný čas)Celkom NAD 240.5 - 21 okt 23:35
Charlotte Hornets (bežný čas)Celkom NAD 220.5 - 21 okt 23:35
Toronto Raptors (bežný čas)Celkom NAD 237.5 - 22 okt 00:05
Memphis Grizzlies (bežný čas)Celkom NAD 241.5 - 22 okt 00:05
Indiana Pacers (bežný čas)Celkom NAD 239.5 - 22 okt 00:35
Houston Rockets (bežný čas)Celkom NAD 230.5 - 22 okt 02:05
Portland Trail Blazers (bežný čas)Celkom NAD 231.5 - 22 okt 02:05
Los Angeles Lakers (bežný čas)Celkom NAD 234.5 - 22 okt 02:35
LA Clippers (bežný čas)Celkom NAD 227.5 - 22 okt 23:05
Philadelphia 76ers (bežný čas)Celkom NAD 235.5 - 23 okt 01:35
Oklahoma City Thunder (bežný čas)Celkom NAD 235.5 - 23 okt 23:05
Boston Celtics (bežný čas)Celkom NAD 223.5 - 24 okt 01:30
San Antonio Spurs (bežný čas)Celkom NAD 225.5 - 21 okt 23:05
Washington WizardsMilwaukee Bucks (+6.5) - 21 okt 23:05
Orlando MagicAtlanta Hawks (+6.5) - 21 okt 23:35
Miami HeatMinnesota Timberwolves (+6.5) - 21 okt 23:35
Toronto RaptorsChicago Bulls (+6.5) - 22 okt 00:05
Indiana PacersNew Orleans Pelicans (+6.5) - 22 okt 00:35
Houston RocketsDallas Mavericks (+6.5) - 22 okt 02:05
Portland Trail BlazersPhoenix Suns (+6.5) - 22 okt 02:05
Los Angeles LakersGolden State Warriors (+6.5) - 22 okt 02:35
LA ClippersSacramento Kings (+6.5) - 22 okt 23:05
Philadelphia 76ersCleveland Cavaliers (+6.5) - 23 okt 01:35
Oklahoma City ThunderDenver Nuggets (+6.5) - 23 okt 23:05
Boston CelticsNew York Knicks (+6.5) - 24 okt 01:30
San Antonio SpursHouston Rockets (+6.5) - 21 okt 23:05
Celkom NAD 238.5Milwaukee Bucks - 21 okt 23:05
Celkom NAD 234.5Atlanta Hawks - 21 okt 23:35
Celkom NAD 240.5Minnesota Timberwolves - 21 okt 23:35
Celkom NAD 220.5Brooklyn Nets - 21 okt 23:35
Celkom NAD 237.5Chicago Bulls - 21 okt 23:35
Chicago Bulls (+14.5)Celkom POD 237.5 - 22 okt 00:05
Celkom NAD 241.5Utah Jazz - 22 okt 00:05
Celkom NAD 239.5New Orleans Pelicans - 22 okt 00:35
Celkom NAD 230.5Dallas Mavericks - 22 okt 00:35
Dallas Mavericks (+14.5)Celkom POD 230.5 - 22 okt 02:05
Celkom NAD 231.5Phoenix Suns - 22 okt 02:05
Celkom NAD 234.5Golden State Warriors - 22 okt 02:35
Celkom NAD 227.5Sacramento Kings - 22 okt 23:05
Celkom NAD 235.5Cleveland Cavaliers - 23 okt 01:35
Celkom NAD 235.5Denver Nuggets - 23 okt 23:05
Celkom NAD 223.5New York Knicks - 24 okt 01:30
Celkom NAD 225.5Houston Rockets - 21 okt 23:05
Washington Wizards (-4.5)Celkom NAD 238.5 - 21 okt 23:05
Orlando Magic (-2.5)Celkom NAD 234.5 - 21 okt 23:35
Miami Heat (-1.5)Celkom NAD 240.5 - 21 okt 23:35
Brooklyn Nets (+1.5)Celkom NAD 220.5 - 21 okt 23:35
Toronto Raptors (-10.5)Celkom NAD 237.5 - 22 okt 00:05
Memphis Grizzlies (-1.5)Celkom NAD 241.5 - 22 okt 00:05
Polčas/celý čas - 1/11. polčas celkovo NAD 114.5 - 22 okt 00:05
New Orleans Pelicans (+3.5)Celkom NAD 239.5 - 22 okt 00:35
Houston Rockets (-10.5)Celkom NAD 230.5 - 22 okt 02:05
Portland Trail Blazers (-2.5)Celkom NAD 231.5 - 22 okt 02:05
Los Angeles Lakers (-6.5)Celkom NAD 234.5 - 22 okt 02:35
LA Clippers (-5.5)Celkom NAD 227.5 - 22 okt 23:05
Philadelphia 76ers (-2.5)Celkom NAD 235.5 - 23 okt 01:35
Oklahoma City Thunder (-8.5)Celkom NAD 235.5 - 23 okt 23:05
Boston Celtics (-2.5)Celkom NAD 223.5 - 24 okt 01:30
San Antonio Spurs (-7.5)Celkom NAD 225.5
Severná Amerika, NBAMoney Line
Šírenie
Celkové sumy
1
2
1
2
Viac ako
Pod
1.52
2.50
(-4.5)1.90
(+4.5)1.90
238.51.90
238.51.90
21 okt 23:05
1.75
2.05
(-2.0)1.90
(+2.0)1.90
234.51.90
234.51.90
21 okt 23:05
1.78
1.99
(-1.5)1.90
(+1.5)1.90
240.01.90
240.01.90
21 okt 23:35
1.99
1.78
(+1.0)1.95
(-1.0)1.85
220.01.90
220.01.90
21 okt 23:35
1.19
4.50
(-10.5)1.90
(+10.5)1.90
237.51.90
237.51.90
21 okt 23:35
1.75
2.05
(-1.5)1.90
(+1.5)1.90
241.51.90
241.51.90
22 okt 00:05
2.25
1.63
(+3.5)1.90
(-3.5)1.90
239.01.90
239.01.90
22 okt 00:05
1.20
4.35
(-10.0)1.90
(+10.0)1.90
230.01.90
230.01.90
22 okt 00:35
1.69
2.15
(-2.5)1.90
(+2.5)1.90
231.51.90
231.51.90
22 okt 02:05
1.40
2.90
(-6.5)1.90
(+6.5)1.90
234.01.90
234.01.90
22 okt 02:05
1.52
2.50
(-5.0)1.90
(+5.0)1.90
227.01.90
227.01.90
22 okt 02:35
1.72
2.10
(-2.0)1.85
(+2.0)1.95
235.01.90
235.01.90
22 okt 23:05
1.30
3.40
(-8.0)1.90
(+8.0)1.90
235.51.90
235.51.90
23 okt 01:35
1.72
2.10
(-2.5)1.90
(+2.5)1.90
223.51.90
223.51.90
23 okt 23:05
1.38
3.00
(-7.0)1.90
(+7.0)1.90
225.51.90
225.51.90
24 okt 01:30
1.85
1.93
(-1.5)1.93
(+1.5)1.82
228.51.85
228.51.90
25 dec 17:05
1.50
2.55
(-5.5)1.87
(+5.5)1.87
230.51.87
230.51.87
25 dec 19:35
1.88
1.88
(-1.5)1.93
(+1.5)1.82
236.51.87
236.51.87
25 dec 22:05
2.35
1.57
(+4.5)1.85
(-4.5)1.90
233.51.85
233.51.90
26 dec 01:05
2.10
1.71
(+2.5)1.87
(-2.5)1.87
239.51.85
239.51.90
26 dec 03:35
0
Stávkový tiket
Potiahnutím doľava vymažete, potiahnutím doprava prijmete
Váš tiket je prázdny. Ak chcete uzavrieť stávku, vyberte udalosť a kliknite na kurz.
- Kolky20000 FtKurzy1.77Výhry35400 FtHungary 0.25Georgia - Hungary1.77
- Kolky305 KčKurzy69.9Výhry21319.83 KčStrely na bránku spolu NAD 10.5Aston Villa - Viking FK1.65Shots total Over 27.5Aston Villa - Viking FK1.5Strely na bránku spolu NAD 11.5Real Madrid - RB Leipzig1.47Shots total Over 30.5Real Madrid - RB Leipzig1.53Strely na bránku spolu NAD 8.5Bayern Munich - Arsenal1.42Shots total Over 26.5Bayern Munich - Arsenal1.45Strely na bránku spolu NAD 9.5Real Betis - Feyenoord1.53Shots total Over 26.5Real Betis - Feyenoord1.42Strely na bránku spolu NAD 9.5Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.5Shots total Over 27.5Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.53Strely na bránku spolu NAD 9.5Sporting Lisbon - LASK Linz1.6Shots total Over 25.5Sporting Lisbon - LASK Linz1.4Strely na bránku spolu NAD 9.5Club Brugge - Lens1.42Shots total Over 28.5Club Brugge - Lens1.53
- Kolky225 KčKurzy87.85Výhry19767.1 Kč1. polčas celkovo NAD 1.5Club Brugge - Lens1.951. polčas celkovo NAD 1.5Aston Villa - Viking FK1.81. polčas celkovo NAD 1.5Real Madrid - RB Leipzig1.61. polčas celkovo NAD 1.5Bayern Munich - Arsenal2.21. polčas celkovo NAD 1.5Real Betis - Feyenoord1.951. polčas celkovo NAD 1.5Inter Milan - Shakhtar Donetsk1.951. polčas celkovo NAD 1.5Sporting Lisbon - LASK Linz1.87
- Kolky1080 FtKurzy17.86Výhry19292.36 FtX Bayern Munich - Arsenal3.9X Real Betis - Feyenoord4.7X Club Brugge - Lens4.1
- Kolky325.72 krKurzy45.47Výhry14813.12 krViking FK Aston Villa - Viking FK12.25Bayern Munich Bayern Munich - Arsenal2.25Real Betis Real Betis - Feyenoord1.65